قانون فرکانس

قانون فرکانس چیست؟

امروز شما را به یکی از قوانین بسیار بسیار مهم و حساس این عالم آشنا می کنم.

شاید شما در صورت ظاهر و به صورت فیزیکی، فکر کنید که ما در یک دنیا فقط زندگی می کنیم. منظورم از اون دنیا، همین دنیاییست که شما به چشم فیزیکی می بینید.

در صورتی که عرفا و دانشمندان از قدیم به این موضوع اشراف پیدا کرده بودند، که ما در هزاران دنیا زندگی می کنیم ،که دانشمندان فیزیک کوانتوم اسم اونارو گذاشتن جهان های فرکانسی.

جهان های فرکانسی چیست؟

یعنی هرانسانی وقتی یک سری ارتعاش از خودش به واسطه ی افکار و رفتار و گفتارش ساطع میکنه ،وارد یک جهان فرکانسی میشه که در اون جهان فرکانسی، همه چیز با این شخص هم فرکانسه.

یعنی اگر بر فرض مثال: فرکانس شما روی ۱۲۰۰ باشه، شما فقط انسان ها و موقعیت ها و شرایطی رو می بینید که اونها در فرکانس ۱۲۰۰ هستند و شما دیگه به غیر از هم فرکانسیای خودتون با انسان ها شرایط و موقعیت های دیگه ای ارتباط ندارید.

با درک این قانون فرکانس متوجه میشید که الان شما با هرکسی و هرچیزی که ارتباط دارید، شما با اون افراد و با اون شرایط و با اون موقعیت ها هم فرکانس هستید.

کسی که الان در بیمارستانه، با بیمارستان و بیماری و هرچیزی که در بیمارستان هست هم فرکانسه. کسی که دائم بدهکاره و به قول امروزیا کلاهشو میبرن، این شخص با کلاهبردار و بدهی و خسارت هم فرکانسه .کسی که شغل خوب و همسر خوب و منزل خوب و موقعیت خوب داره ،این شخص با منزل خوب و همسر خوب و موقعیت خوب هم فرکانسه.

حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاد که چطور انسان ها فرکانس خودشونو تعیین میکنند؟

 انسانها با افکار و گفتار و رفتار خودشون ،فرکانساشونو تعیین می کنند. 

کسی که توی ذهنش به حقه بازی و کلک و ادم های عوضی فکر میکنه و توی صحبتاشم میگه که آدما خیلی عوضی شدن،این شخص در فرکانس آدمای عوضی قرار میگیره .

کسی که توی ذهنش هست که همسر خوب پیدا نمیشه و کمه و توی صحبتاشم همیشه از کمبود همسر خوب صحبت میکنه این شخص هیچوقت با یک همسر خوب هم فرکانس نمیشه .

کسی که توی ذهنش این ثبت شده که پول دروردن سخته هیچوقت این شخص توی فرکانس پول راحت دروردن قرار نمیگیره و با آدم هایی هم که به راحتی پول در میارن هم فرکانس نمیشه.

اینجا با شنیدن فرمایش زیبای امام علی (ع) متوجه میشیم که ایشون چقدر به این قانون مسلط بودن که میفرمودن: اگر کسی رو میخواید بشناسید ببینید با چه کسانی هم نشینه.

چون به قول قانون فرکانس انسان با دوستان و هم نشینان خودش هم فرکانسه. فهمیدن این قانون از ۱۰تا دوره شخصیت شناسی برای شما مهم تره و از ۱۰تا دوره شخصیت شناسی برای شما مفیدتره.

فقط کافیه ببینید اون شخص با کی نزدیکه و با کی ارتباط زیادی داره. اگر اون کسانی که الان با شما در ارتباط هستن وضعیت مالی خوبی ندارن ،باید با کمال تاسف به شما عرض کنم که شما در فرکانس ثروت قرار ندارید.

اگر اون کسانی که الان با شما نزدیک هستند رابطه خوبی با همسراشون ندارن، این نشون میده که شما هم در فرکانس ارتباط خوبی با همسر نیستید. اگر اطرافیان نزدیک شما و اون کسانی که شما باهاشون نزدیک هستید، از سلامت جسمی مناسبی برخوردار نیستند، این نشون میده که خود شما از سلامت جسمی مناسبی برخوردار نیستید.

اگر اون افرادی که شما باهاشون زیاد ارتباط دارید، اهل یادگیری و کسب علم و دانش نیستند متاسفانه خود شماهم در فرکانس علم و دانش نیستید.

ما هزاران دنیای فرکانسی داریم: دنیای علم ،دنیای ثروت ،دنیای بی مسئولیتی ،دنیای وقت گذرانی ،دنیای پیشرفت، دنیای سلامتی و رفاه، دنیای علم و انگیزه.

جالبه که براتون بگم اسم این حقیقت رو که براتون گفتم قانونه، یعنی مو لای درز این حقیقت نمیره.

شما هیچ کبوتری رو نمیتونید توی آسمون ببینید که با یک عقاب در حال پرواز باشند. شما هیچ مورچه ای رو نمیتونید ببینید که با یک ملخ مانوس بشه، شما هیچ نهنگی رو نمیتونید ببینید که با یک تمساح هم فرکانس بشن، چون خصوصیات درونی و ذاتی هرموجودی اونو در یک جهان فرکانسیه خاصی قرار میده که در اون جهان فرکانسی فقط اون میتونه هم فرکانسای خودشو ببینه و با اون ها فقط ارتباط بگیره.

شاید این واقعه براتون تکان دهنده باشه که به شما عرض کنم شما با همسرتون هم فرکانس هستید، شما با پدرتون هم فرکانس هستید، شما با فرزندتون شما با شهرتون با اقوامتون با همسایه هاتون شما با مشتری هاتون و با دوستداران و هوادارانه تون هم فرکانس هستید و اگر اون ها و یا شما فرکانستون تغییر کنه ،یعنی این فرکانس یا بالاتر بره یا پایین تر بیاد ،شما از هم جدا میشید و این معنی جدا شدن این نیست که دیگه همدیگرو نمی بینید، نخیر.

منظور اینه که دیگه نمیتونید مثل قبل اون شخص رو زیاد ببینید و زیاد باهاش ارتباط بگیرید.

چقدر زیبا قرآن کریم این قانون فرکانس رو بیان کرده در سوره مبارکه نور:

< الْخَبیثاتُ لِلْخَبیثینَ وَ الْخَبیثُونَ لِلْخَبیثاتِ وَ الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ >

 زنـان خـبـیث و ناپاک از آن مردان خبیث و ناپاکند! و مردان ناپاک نیز تعلق به زنان نـاپاک دارند.

کبوتر با کبوتر باز با باز کند هم جنس با هم جنس پرواز .

چقدر زیبا مولانا در کتاب مثنوی این قانون فرکانس رو زیبا بیان کردن

ناریان مر ناریان را جاذب‌اند نوریان مر نوریان راطالب‌اند

خوب، خوبی را کند جذب این بدان طیبات و طیبین بر وی بخوان

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می کشند باقیان از باقیان هم سرخوشند

اگر که میبینی آدم های اطراف شما آدم های سطح بالایی نیستن، الان که متوجه قانون فرکانس شدید ،متوجه میشید که خود شما هم در فرکانس سطح بالا نیستید .

در مجموع  جهان بیرون از شما  و هرچه که در اون جهان وجود داره هم فرکانس با جهان درون وجود شماس .

یعنی باید برای تغییر جهان بیرون ز خودت ،اول باید جهان درونتون رو تغییر بدید یا به قول قانون فرکانس، اول باید فرکانس خودت رو بالا ببری تا افراد موقعیت ها و شرایط سطح بالایی در بیرون بر سر راه تو قرار بگیرن و وارد زندگیت بشن .

چقدر زیبا فرمود مولوی

بیرون زتو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی

هم فرکانس شدن با پول

برای هم فرکانس شدن با پول لازم است شخص افکاری در سر داشته باشد و به چیزهایی فکر کند که در جهت این عقیده هستند که پول و ثروت در جهان به اندازه کافی وجود دارد و او هم می تواند به راحتی به پول زیادی دست یابد هم فرکانس شدن با پول زمانی اتفاق می افتد که شخص باور دارد در آینده ای نه چندان دور او هم ثروتمند و پولدار خواهد شد

فرکانس جذب ثروت

فرکانس جذب ثروت در واقع فرکانس افکار و عقاید ای است که وقتی شخص به آن‌ها فکر می کند احساس امیدواری و اشتیاق نسبت به پولدار شدن پیدا می کند و همچنین به صورت ناخودآگاه احساس دارایی و ثروتمند بودن وجودش را فرا می گیرد فرکانس جذب ثروت در واقع فرکانس هر فکری است که تایید می کند فرد می تواند از جایی که هست به ثروت فراوان به راحتی برسد

چگونه فرکانس پول بفرستیم

برای اینکه ارتعاش پول بفرستیم لازم است به افکاری بیاندیشیم که نشان می‌دهند اولاً پول زیادی در دنیا وجود دارد و دوماً ما لیاقت و استعداد لازم را برای رسیدن به پول زیاد داریم وقتی فرد درباره چیزهایی به صورت عمدی یا ناخودآگاه فکر می کند که به او احساس ناامیدی یا بدبینی یا حسادت دست می دهد یعنی در حال فرستادن ارتعاش نداشتن پول می باشد اما زمانی که شخص به صورت آگاهانه یا غیر عمدی به چیزهایی فکر می‌کند که در او احساس دارایی و ثروت و اشتیاق و خوشبینی و امیدواری ایجاد می کند یعنی در حال فرستادن ارتعاش پول و پولدار شدن می باشد

مثلاً فکر کردن به این که من اشخاص زیادی را می‌توانم مانند خودم پیدا کنم که به راحتی ثروتمند شدند فرکانس پولدار شدن را می فرستد اما شک کردن به اینکه من استعداد و توانایی لازم برای پولدار شدن را ندارم فرکانس فقر و پول نداشتن را می فرستد.

4.4/5 - (166 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
اشتراک در
اطلاع از
20 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نوید

احسنت به شما جناب جانبلاغی عزیز تمام اتفاقات زندگیمون توسط فرکانسهایی که ما به جهان ارسال می کنیم ساخته می شه این فرکانسها توسط اعمال و باورهای ماست که صورت می گیره و این فرکانسها و اعمال توسط آنچه از ورودیهای ذهن دریافت کردیم ساخته شده پس باید اول از همه روی ورودیهای ذهنمون کنترل داشته باشیم که این اول و آخر تمام اتفاقات بعدی که در زندگی رخ خواهد داد می باشد.

vaenyakad539
پاسخ به  نوید

خیلی عالی
بسیار ممنونم از تفسیر عالیتون

سمیه پیری

چه حال خوبی بهم دست داد با خوندن این نوشته. عالی بود عالی

سارا سعیدی آرا

عالیییی بووود جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم
و اینکه من دوستان زیادی داشتم ولی دو سه سال هست که مرتب مدیتیشن میکنم و ارتعاشم بالا رفته از این افراد به ظاهر دوست فاصله گرفتم البته شرایط انگار همه رو کنار هم قرار داد

کاربران ناشناس

مقاله جالبی بود ، ممنونم از شما ????

کاربران ناشناس

کامل کننده خیلی از اطلاعاتم بود سپاس بسیار .عشق و نور الهی بر شما باد

عادل یاقوت زاده

درود فراوان
خیلی عالی بود .. خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم
از الان خواننده ثابت نوشته هاتون هستم
آرزوی بهترینها برای شما

امیر حسام

سلام ممنون از اطلاعات خوبی که به ما میدهبد.یه سوالی برام پیش اومد لطفا من رو راهنمایی کنبد.فرق بین قانون ارتعاش و قانون فرکانس در چیست‌.آیا قانون ارتعاش پیش نیاز قانون فرکانس است.با تشکر از شما

زلیخا

بسیار زیبا و عالی بیان کردید ممنونم

نگار

سلام احترام .
مقاله جالبی بود من به اینجور مقاله ها علاقه دارم انرژی میگیرم و سعی میکنم حتی در کلاسها هم شرکت کنم واقعا مفید هستش سپاس فراوان که مارو با فرکانس های خوب اشنا میکنید??

محمد عابدینی

بسیار عالی بود من مطالب را با واقعیت انطباق دادم خیلیهماهنگی داشت ممنون از شما خوشحالم که باسایت شما اشنا شدم

وهاب طایفه

بسیار عالی،واقعا مفید بود

vaenyakad539

خیلی از شما سپاسگزارم
مطالبتون بی نهایت جذاب و شیوا بیان شده امیدوارم بتونم خیلی خوب درک کنم و از شما بی نهایت سپاسگزارم

سلمان اسماعیل زاده

برداشت من اینه باید خودمون از فرکانس فقر دورنگه داریم ونزاریم قانون کاینات نقض بشه
لازم نیست برای فقرا دل بسوزونیم بیاییم کارمای مثبت درست کنیم به روش های دیگه

سمیه حسینی راد

سلام ،خداقوت
ممنون بابت مطلب بسیار مفیدتون، از خوندنش لذت بردم و اطلاعاتم زیاد شد. و بسیار قابل تامل بود ،و به من انرژی داد.

احسان

شما کی هستی …دست خدا ..مطمئنم هستی ۱۵ سال ها اینچیز ها رو خوندم ولی نتونسنم درکش کنم پولدار شدم ولی معتاد هم شدم هر روز زجر کشیدم ومثل یه ماشین لندکروز مشکی که پنچره خودم رو میکشوندم و همیشه سوالم این بود که خدایا چرا….منه آدم خندون ..شاد …پرانرژی به این روزگار بیفتم تااینکه یادم افتاد اون آدم پولدلره که من میدیدم واز بچگی به نظرم قهرمانم بود معتاد بود ومنم دقیقا همون شدم چند روز بود دوباره مطالعه میکردم تاینکه رسیدم به اینجایی که شاید فرکانسم رو باید عوض کنم شروع کردم بانوشتن اینکه خدا مرسی که ترک کردم وشادم هنوز دوروز نگذشته بود که گفتم بگذار نکشم ببینم میشه ۲۴ ساعت انگیزه داشتم کلی صبح که بیدارشدم دیدم واقعا باید بزنم با خودم گفتم خدایا حالا چی من زیر تخت قایم کردم حالا هم میکشم که ناگهان توی اینستا با یه آهنگ قشنگ برخوردم ودیدم چقدر حالم خوب شد دوباره گشتم دنبال آهنگهای مشابه ورسیدم به کلی آهنگ که موضوع همش شگرگذاری بود وبعد هم مقاله شما (یهدی من یشاءویضل ومن یشاء)حالا اینقدر حالم خوبه که دلم میخاد توظهر تابستون برم بددووم ندرد نه خماری ممممممممممنونم

Aisha
پاسخ به  احسان

ای جانم منم انگیزه گرفتم که موفق و سربلند باشی
نور به راهت ????⚜️✨