تقویت رپورتاژ آگهی ها

رپورتاژ اگهی | قدرت رپورتاژ

تا 10 برابر قدرت رپورتاژ های که خریداری می کنید را می توانید افزایش دهید!

تقویت رپورتاژ آگهی ها اگر می خواهید در سخت ترین کلمات کلیدی با تهیه رپورتاژ آگهی سایتتون در رتبه های اول گوگل باشد این دوره برای شما آماده شده است. با تهیه این دوره به راحتی هر کلمه کلیدی را با کم ترین تعداد رپورتاژ می تونید به نتایج اول گوگل برسونید.

تقویت رپورتاژ آگهی ها رپورتاژ یکی از موثرترین و بهترین راه ها برای ایجاد بک لینک است.

تقویت رپورتاژ آگهی ها اگر بتوانید محتوای رپورتاژ خود را به صورت حرفه ای بنویسید، می توانید بهترین نتیجه را از رپورتاژ بگیرید.

تقویت رپورتاژ آگهی ها با توجه به آپدیت های جدید گوگل، اگر گوگل متوجه شود که شما خودتان یک رپورتاژ آگهی خریداری کرده اید، می تواند قدرت رپورتاژی که خریداری کرده اید را به صفر برساند و این خیلی خیلی بد است!

تقویت رپورتاژ آگهی ها در این دوره افزایش 10 برابری قدرت رپورتاژ آگهی ما شما را با تمام اصولی که برای ایجاد رپورتاژ آگهی با کیفیت باید یاد بگیرید، آشنا کرده ایم. اگر مباحث این دوره را به طور کامل یاد بگیرید، می توانید با کمترین قیمت ممکن برای وب سایت خود رپورتاژ آگهی بخرید و بهترین نتیجه را از رپورتاژ آگهی هایتان بگیرید.

مخاطبان دوره تقویت رپورتاژ آگهی : افرادی که میخواهند رپورتاژ آگهی های باکیفیت تری نسبت به رقبا تولید کنند و در نتایج اول گوگل دیده شوند.

مدرس : محمد جانبلاغی

مبلغ : 1,650,000 هزار تومان

نوع دسترسی : قابل دانلود بلافاصله بعد از خرید

قدرت رپورتاژ آگهی

حالا می خواهید بدانید چگونه می توانید قدرت رپورتاژ آگهی هایتان را افزایش دهید؟

تصور کنید می خواهید برای یک کلمه کلیدی در گوگل رتبه بگیرید و رقیب شما برای همون کلمه کلیدی 10 رپورتاژ آگهی تهیه کرده است. حالا رقیب شما رپورتاژ آگهی هایی که میگیره اصولی طراحی نشده! او به سادگی هزینه ای پرداخت کرده و در چندین سایت به سایت خودش لینک داده است.

حالا اگر تمام اصول این دوره را به طور کامل یاد بگیرید، نیازی به خرید رپورتاژ اگهی در همان 10 سایت ندارید، اگر طبق اصولی که به شما می گویم از 2 تا 3 سایت با کیفیت رپورتاژ تهیه کنید، می توانید بک لینک های خیلی قوی تر و با کیفیت تری نسبت به رقبا دریافت کنید.

بسیاری از افراد احساس می کنند که قدرت بک لینک ها نسبت به گذشته کاهش یافته است! اما اصلا اینطوری نیست.

فقط گوگل می تواند به راحتی تشخیص دهد که آیا لینک های ارگانیک ایجاد کرده اید یا خیر!

اگر گوگل تشخیص دهد که شما یک بک لینک برای سایت خود ایجاد کرده اید، قدرت آن لینک یا رپورتاژ شما را کاملا بی اثر می کند! به همین دلیل است که بسیاری از افراد هر چقدر هم که رپورتاژ آگهی بخرند نمی توانند بهترین نتیجه را بگیرند!

رپورتاژ آگهی آنقدرها که می‌گویند هم امن نیست و اشتباه در انتشار آن نیز می‌تواند سرنوشت یک سایت را به سیاهی بکشاند، به‌هر‌حال رپورتاژ اگهی هم نوعی لینک‌سازی دستی و مصنوعی است که باید برای گوگل اصولی و طبیعی به‌نظر برسد و خوانندگان نیز با مشاهده آن چیزی بدست آورند.

زمان و هزینه زیادی که برای یک کمپین رپورتاژ آگهی صرف می‌شود اگر منجر به پنالتی سایت شود ضربه بزرگی به کسب و کار شما وارد می‌کند، همه ما توقع داریم وقتی زمان و هزینه صرف می‌کنیم نتایج خوبی بدست آوریم، اما کار به این سادگی نیست!

هیچ کمپین و تبلیغاتی بدون تجربه و دانش مورد نیاز به نتایج خوبی ختم نمی‌شود، رپورتاژ‌ آگهی نیز می‌تواند در نهایت شما را به اوج یا سیاهی برساند، باید اصول نوشتن، انتخاب رسانه، لینک‌سازی صحیح و کارهای بعد از انتشار و در نهایت استراتژی درست را بدانید تا موفق شوید.

اکنون تصمیم نهایی با شماست!

شما می توانید در این دوره افزایش 10 برابری قدرت رپورتاژ آگهی شرکت کنید و یک قدم از رقبای خود جلوتر باشید و یا می توانید این صفحه را ببندید و با روش های قدیمی دست به کار شوید و کلی رپورتاژ و بک لینک برای سایتتان بخرید و میلیون ها تومان هزینه صرف این کار کنید.

استراتژی که در این دوره مطرح کرده ایم، استراتژی است که هرگز در هیچ دوره ای گفته نشده است.

با شرکت در این دوره آموزشی در هزینه های شما بسیار صرفه جویی می شود و دیگر نیازی نیست بابت خرید رپورتاژ هزینه های زیادی پرداخت کنید.

شما با کمترین تعداد رپورتاژ آگهی می توانید بیشترین اثرگذاری را بگیرید!

5/5 - (11 امتیاز)