آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی

آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی

اگر شما هم میخواهید یاد بگیرید که چگونه انواع سایت های حرفه ای را طراحی کنید و از طریق یادگیری طراحی سایت شروع به کسب درآمد کنید این فیلم دوره آموزش طراحی سایت برای شماست.

مدرس : محمد جانبلاغی

مبلغ : 12,900,000 هزار تومان

نوع دسترسی : بعد از پرداخت, لینک دانلود فایل های دوره برای شما ارسال می شود.

آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی

دانلود فیلم آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته

شما می توانید با تهیه فیلم دوره طراحی سایت تبدیل به یک متخصص حرفه ای در زمینه طراحی سایت شوید و انواع سایت های حرفه ای و شیک را طراحی کنید.

در این دوره جامع، محمد جانبلاغی، طراح وب با سال ها تجربه، هر آنچه را که برای طراحی وب سایت های حرفه ای و جذاب باید بدانید را به شما آموزش می دهد.

پس اگر آماده اید طراحی سایت را اصولی و جامع یاد بگیرید، همین الان دوره آموزشی طراحی سایت را تهیه کنید و شروع به طراحی سایت کنید.

دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس را بدون کد نویسی بیاموزید و از آن کسب درآمد کنید.

پس از این دوره، می توانید وردپرس کار حرفه ای شوید و انواع سایت های وردپرسی از سایت های خبری گرفته تا فروشگاهی را با سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس (CMS) طراحی و مدیریت کنید.

این دوره شما را گام به گام از صفر به زبان ساده راهنمایی می کند و نیازی به پرداخت هزینه برای افزایش امنیت و سرعت سایت،و … ندارید. تمامی مباحث طراحی سایت را در این دوره به صورت کاملا کاربردی یاد خواهید گرفت.

مزایای شرکت در دوره طراحی سایت

ساخت و مدیریت یک سایت کار آسانی برای شما نخواهد بود اگر خودتان این کار را انجام دهید، چون ممکن است ماه ها تلاش و پشتکار و آزمون و خطاهای زیادی انجام دهید.

ولی با تهیه این دوره آموزشی در طول هر جلسه دقیقاً به شما آموزش خواهیم داد که چه کاری انجام دهید تا وب سایت خودتان را در کم ترین زمان و بدونه هیچ گونه خطا و اشتباهی بسازید و از طریق طراحی سایت برای کسب و کارها شروع به کسب درآمد کنید.

یادگیری و شرکت در این دوره طراحی سایت مزایای مختلفی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

آموزش طراحی سایت فرصت‌های شغلی :

تقاضا برای طراحان وب در حال افزایش است و کسب و کار های زیادی می خواهند که وارد دنیای کسب و کار آنلاین شوند و شما با یادگیری طراحی سایت می‌توانند فرصت‌های شغلی مختلفی را در این زمینه بدست آورید و وارد بازار کار طراحی سایت شوید و برای کسب و کارهای زیادی سایت طراحی کنید.

آموزش طراحی سایت داشتن کسب و کار به صورت مستقل :

طراحان وب می‌توانند به صورت مستقل کار کنند و پروژه‌های مختلفی را از مشتریان دریافت کنند.

آموزش طراحی سایت ایجاد وب سایت شخصی :

افراد با یادگیری طراحی سایت می‌توانند وب سایت شخصی خود را برای کسب و کار یا اهداف شخصی خود بسازند.

آموزش طراحی سایت داشتن درآمد دلاری یا یورویی

در دنیای امروز بازار کار طراحی وب به کشور ما محدود نمی شود. شما می توانید برای مشتریان خارجی کار کنید و درآمد خود را به دلار دریافت کنید.

آموزش طراحی سایت آزادی زمانی و مکانی

زمانی که به عنوان یک طراح وب کار می کنید، نیازی به حضور فیزیکی در یک دفتر ندارید. شما می توانید از هر نقطه از جهان که اتصال اینترنت وجود دارد کار کنید. این آزادی فضا به شما این امکان را می دهد که تمرکز بیشتری روی کارتون داشته باشید و در نتیجه درآمد بیشتری کسب کنید.

آموزش طراحی سایت انعطاف در کار

شما تصمیم می گیرید که چه زمانی کار کنید. بدون نیاز به 9 تا 5 ساعت کاری. این انعطاف‌پذیری به شما کمک می‌کند تعادل کار و زندگی بهتری برای شخصیت خود ایجاد کنید.

درکل سرمایه گذاری در دوره آموزشی طراحی وب سایت برای هر کسی که به دنبال ارتقای مهارت های خود، گسترش فرصت های شغلی یا ایجاد وب سایت حرفه ای است، تصمیم درست و هوشمندانه ای است.

پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی پاسخ سوالات متداول شما درباره دوره آموزش طراحی سایت

آیا می توانیم با استفاده از دوره طراحی سایت برای خودمان سایت بسازیم؟

بله در این دوره آموزش طراحی سایت قدم به قدم به شما یاد می دهیم که چگونه یک سایت کامل با تمامی امکانات مانند سایت محمد جانبلاغی یا سایت ها مطرح ایرانی و خارجی ایجاد کنید. با شرکت در این دوره نیازی به دوره مشابه نخواهید داشت.

آیا این دوره طراحی سایت قابل دانلود است یا برای ما ارسال می شود؟

این دوره قابل دانلود است و می توانید بلافاصله پس از خرید فایل های دوره را دانلود کرده و شروع به یادگیری کنید.

پشتیبانی دوره آموزش طراحی سایت چگونه است؟

پس از دریافت دوره آموزش طراحی سایت در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل در ساخت وب سایت می توانید تماس بگیرید تا بلافاصله به شما کمک کنیم. پشتیبانی همیشه در دسترس است و زمانی که مشکلی دارید یا به کمک نیاز دارید،در کنار شما هستیم.

آیا با شرکت در این دوره طراحی سایت می توانیم درآمد کسب کنیم؟

یکی از مهمترین مزیت های این دوره نسبت به دوره های مشابه این است که ما به شما آموزش داده ایم که چگونه با طراحی سایت برای دیگران درآمد کسب کنید. پس از شرکت در این دوره می توانید با اولین پروژه طراحی سایتی که انجام می دهید حداقل چندین برابر هزینه این دوره را دریافت کنید.

آموزش طراحی سایت | مبلغ : 12,900,000 هزار تومان

5/5 - (10 امتیاز)