طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی | طراحی سایت

طراحی سایت برای نمایشگاه

طراحی وب سایت نمایشگاهی در بیان و انعکاس دستاوردها و معرفی برنامه های نمایشگاه به متخصصان زمینه های مختلف و همچنین عموم مردم حائز اهمیت است.

نمایشگاه ها در فراهم نمودن مسیرهایی برای بازارسازی و یافتن مشتریان جدید، انتقال تکنولوژی، آشنایی صاحبان صنایع و مشاغل با دستاوردهای نوین، نمایش ابداعات و محصولات جدید، ایجاد تعامل و گسترش همکاری و روابط تجاری بین دست اندرکاران تولید و اقتصاد مناطق و کشورهای دنیا با یکدیگر نقش مهمی دارند.

برگزاری نمایشگاه های متعدد در زمینه های متنوع چه در سطح شهری، کشوری و چه در سطح بین المللی این مهم را به ذهن می آورد که هرکدام از مجموعه های نمایشگاهی بایستی از طریق یک ابزار قدرتمند و همیشگی و در دسترس همگان، رسالت و برنامه های فعالیتی خود را به آحاد مردم کشور و جهان منعکس نمایند و این ابزار قدرتمند چیزی نیست جز طراحی سایت نمایشگاهی.

طراحی سایت نمایشگاهی
طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟

مشتریان شما بسیار راضی و خشنود خواهند شد که مشاهده نمایند شما به عنوان کارفرما و صاحب شرکت, تنها برای یک نمایشگاه خاص که هر ساله هم در آن شرکت میکنید وب سایتی جداگانه و مخصوص را تدارک دیده اید.

طراحی سایت نمایشگاهی میتواند در دید و ذهن کاربران و مشتریانتان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و حس اعتماد و خشنودی را درکاربران و مشتریان خود به وجود می­ آورید.

این موضوع در ذهن مخاطب یک مزیت و امتیاز برای کسب و کار و خدماتی که ارائه می­دهد خواهد بود. در صورتی که برنامه مشخصی برای نمایشگاه­ها دارید، لازم است که برای آن سایت نمایشگاهی خود را نیز ایجاد کرده و با استفاده از بهینه ­سازی سئو سایت آن در گوگل و کسب رتبه مناسب، از رقبای خود پیشی بگیرید و بتوانید نتیجه مطلوبی را در نمایشگاه کسب نمایید.

نکته مهمی که لازم است به آن اشاره شود این است که سایت نمایشگاهی می ­تواند به گونه ­ای طراحی شود که به سادگی به یک طراحی سایت فروشگاهی تبدیل شود.

بنابر این از یک سایت نمایشگاهی با رتبه عالی می­توان به آسانی به عنوان فروشگاهی آنلاین بهره گرفته و با وجود موقعیت مناسب و معرفی مناسب سایت، محصولات به نمایش گذاشته را به فروش رسانید.

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی برای چه مشاغلی مناسب است؟​

برای آن که بتوانید سایت نمایشگاهی موفقی داشته باشید، لازم است که ابتدا به خوبی بررسی کنید که هدف و نیاز شما از طراحی سایت نمایشگاهی چیست.

می ­توانید برای تاثیرگذاری بیشتر، از ایده های رقبا استفاده کنید و طرح خود را به اجرا بگذارید، همچنین می­توانید پیشنهادات مناسب را از طراحان سایت نمایشگاهی دریافت کنید.

در هر صورت نیاز است که لیستی از سرویس­ ها و نیازهای خود را در یک سایت نمایشگاهی ثبت کرده و به خوبی آن­ها را بررسی کنید.

یکی از مواردی که می­تواند همواره شما را یاری کند، ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود در زمان­های قبل از شروع نمایشگاه و یا حین و بعد از برگزاری نمایشگاه، بسیار موثر بوده و باعث می ­شود که سایت نمایشگاهی شما نیز بازدید زیادی خواهد خورد و از کاربران سایت، مشتریان بالقوه­ای را برای خود ایجاد کنید.

مزایای طراحی سایت نمایشگاهی چیست؟

  • ایجاد ارتباط بیشتر با مشتریان در طول نمایشگاه و بعد از آن
  • تعامل بیشتر با مشتریان و ایجاد صمیمیت بیشتر با آنها
  • نمایش تصاویر نمایشگاه و تشویق بازدیدکنندگان به نمایشگاه
  • خود را به عنوان یک تجارت معتبر معرفی کنید
  • امکان تبلیغات در سطح وسیع و کم هزینه

چه امکاناتی در طراحی سایت نمایشگاهی وجود دارد؟

برای طراحی غرفه نمایشگاهی باید قسمت های مختلفی در نظر گرفته شود که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می شود:

صفحه معرفی

حتما صفحه ای را در سایت برای معرفی خود و محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید اختصاص دهید. اینکه چه افرادی با مجموعه شما همکاری می کنند و موقعیت ها، تجربه ها و وظایف آنها چگونه است می تواند تأثیر خوبی بر روی کاربران داشته باشد. در این صورت کاربران شما را بهتر می شناسند و احساس نزدیکی به شما خواهند کرد. همچنین می توانید برای اعتبار بیشتر دستاوردهای خود را در این قسمت قرار دهید.

بخش اخبار

می توانید بخشی از سایت نمایشگاه را برای اطلاعیه ها و اخبار اختصاص دهید. این بخش، رویدادها، موضوعات جالب و بحث برانگیز را به اطلاع کاربران می رساند.

بخش آرشیو

یک صفحه آرشیو برای ذخیره اطلاعات مربوط به رویدادهای گذشته در نظر بگیرید تا بتوانید رویدادها و نمایشگاه هایی را که در آن شرکت کرده اید ثبت کنید. این بخش به شما کمک می کند در صورت نیاز به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید یا اطلاعات مربوط به رویدادهای گذشته را تکمیل و نمایش دهید.

صفحه نظرسنجی

در طراحی صفحه فرود تحت عنوان صفحه نظرسنجی، می توانید یک صفحه را به عنوان نظرسنجی از سایت ویترین خود در نظر بگیرید تا کاربران بتوانند نظرات خود را بیان کنند و با شما در تعامل باشند. با این کار می توانید به نیاز مخاطبان خود پی ببرید و بر اساس آن خدمات ارائه دهید یا محصولات و خدمات خود را بهینه کنید.

صفحه تماس با ما

در یک سایت نمایشگاهی لازم است بخشی به نام صفحه تماس قرار داده شود تا بازدیدکنندگان در صورت نیاز با شما در ارتباط باشند و در صورت داشتن کار مورد نیاز، آن را با شما به اشتراک بگذارند. علاوه بر این وجود این صفحه اعتبار سایت شما را هم برای کاربران و هم برای گوگل و سایر موتورهای جستجو نشان می دهد. شماره تلفن، آدرس، ایمیل و سایر روش های ارتباطی معمولا در این صفحه نمایش داده می شود.

بخش نظرات کاربران

امکان دریافت نظرات کاربران در انتهای هر مقاله، گزارش و سایر قسمت های سایت را فراهم کنید تا از علایق مشتریان خود مطلع شوید.

بخش انتخاب زبان سایت

طراحی سایت نمایشگاه می تواند به یک یا چند زبان انجام شود که بستگی به محدوده جغرافیایی فعالیت شما و ملیت کاربران دارد. به عنوان مثال، برای نمایشگاه های بین المللی، ممکن است لازم باشد یک طراحی سایت چند زبانه را در نظر بگیرید.

تقویم نمایشگاهی

فراموش نکنید که یک تقویم نمایشگاهی در سایت خود قرار دهید و رویدادهایی را که در حال رخ دادن هستند یا در آینده رخ می دهند را نشان دهید. همچنین زمان و مکان برگزاری نمایشگاه و فعالیت های آن را پیگیری کنید.

برگه گالری

ایجاد گالری و بخش عکس سایت به کاربران امکان می دهد عکس های نمایشگاه را ببینند و از رویدادهای آن مطلع شوند.

بخش پرسش و پاسخ و چت آنلاین

با ایجاد یک چت آنلاین یا بخش پرسش و پاسخ در سایت خود، می توانید به سوالات کاربران خود پاسخ دهید و از نظرات آنها برای بهبود فعالیت های خود استفاده کنید.

هر آنچه شما برای ساخت یک سایت موفق نیاز دارید ما اینجا برای شما طراحی می کنیم.

نقطۀ شروع کسب و کار اینترنتی شما

دیگر وقت آن رسیده که با طراحی سایت یک خانه‌تکانی اساسی به کسب و کار خود بدهید!

طراحی سایت نمایشگاهی جهت سفارش طراحی سایت هم اکنون با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت نمایشگاهی

5/5 - (5 امتیاز)