هزینه سئو سایت چقدر است؟

هزینه سئو سایت چقدر است؟

هزینه سئو سایت به همراه لیست خدمات سئو

سئو فرآیندی طولانی و زمان بر است که نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد و حتی هزینه سئو سایت شما می تواند بسیار بیشتر از هزینه سایر روش های تبلیغاتی شما باشد، اما باید در نظر داشته باشید که سئو یک فرآیند سرمایه گذاری است که نتیجه می دهد. برای حداقل 6 ماه مشخص شده است و شما را شگفت زده خواهد کرد.

بنابراین وقتی می خواهید سایت خود را سئو کنید و برای بهینه سازی سایت خود هزینه کنید، قطعا باید کمی صبور باشید.

البته باید مراقب باشید که بودجه ای که خرج می کنید صرف چیزهایی یا بهتر بگوییم کلماتی شود که آینده بسیار خوبی برای شما رقم می زند بنابراین در انتخاب کلمات کلیدی خود دقت کنید.

اگر به موضوعات سئو علاقه مند هستید، توصیه می کنیم از دوره آموزش سئو دیدن فرمایید.

لیست قیمت سئو سایت

باید گفت که چیزی به نام لیست قیمت سئو وجود ندارد و در هیچ جای دنیا نمی توانید نرخ ثابتی به نام لیست قیمت سئو پیدا کنید زیرا هزینه های سئو برای سایت های مختلف در مناطق مختلف متفاوت است و نمی توان قیمت خاصی را تعیین کرد.

ممکن است یک سایت 10.000.000 تومان در ماه و سایت دیگر 100.000.000 تومان قیمت داشته باشد.

قیمت سئو سایت توسط سئوکار پس از تحقیق و ارائه پروپوزال تعیین می شود و هزینه ها به صورت جداگانه ارائه می شود.

هزینه های سئو چگونه محاسبه می شود؟

محاسبه هزینه سئو با توجه به زمینه کاری، موقعیت سایت، شرایط و وضعیت سئو سایت شما انجام می شود.

کلماتی در گوگل وجود دارد که شاید اصلا نباید هزینه کرد و یا برعکس شما در زمینه ای پرمشغله و پر زحمت کار می کنید پس قطعا باید به هزینه سئو سایت خود توجه بیشتری داشته باشید. بودجه مناسب این را در نظر داشته باشید.

اگر می خواهید از هزینه سئو سایت خود مطلع شوید و بدانید که چه بودجه ای باید برای آن اختصاص دهید می توانید از طریق صفحه خدمات سئو و سئو سایت محمد جانبلاغی با ما در تماس باشید.

لیست خدمات سئو سایت

در رابطه با خدماتی که برای یک وب سایت به منظور سئو انجام می شود می توان موارد زیر را به اختصار بیان کرد.

سئو داخلی

 • – پیوند داخلی
 • – تولید محتوا
 • – تصاویر سئو، ویدئوها، پادکست ها
 • – به روز رسانی محتوا
 • – بهینه سازی عناوین و توضیحات متا
 • – آدرس های سایت را بررسی کنید
 • – لینک های خراب و تغییر مسیرهای اشتباه را بررسی کنید
 • – تست و آنالیز کلی سایت با ابزار حرفه ای و آنالیز تخصصی

سئو خارجی

لیست خدمات سئو بسیار جامع تر و کاملتر از موارد ذکر شده در اینجا است، اما در لیست بالا سعی شده است مواردی که بیشتر با آنها برخورد می کنید بیان کنیم.

آیا نرخ سئو وردپرس با سایت های تخصصی متفاوت است؟

نرخ سئو سایت وردپرس با سایت هایی که از cms اختصاصی استفاده می کنند تفاوتی ندارد و به نظر من با کارکردن با هر دو نوع سیستم در پروژه های مختلف، همه فرآیندها یکسان هستند و می توانند قیمت یکسانی داشته باشند.

البته در برخی موارد نیاز به تغییراتی در کدهای سیستم های تخصصی است که مطمئنا علاوه بر مشکل سئو هزینه ای نیز به همراه خواهد داشت.

اما به طور کلی کار با وردپرس قطعا راحت تر و ساده تر از سیستم های تخصصی است و قطعا هزینه های برنامه نویسی و طراحی سایت کمتر خواهد بود.

سئو چیست؟

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو فرآیندی است که با بهبود رتبه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو، وضعیت آن را بهبود می بخشد.

اکثر سایت هایی که در لیست ۱۰ نتیجه برتر رتبه بندی موتورهای جستجو قرار می گیرند، به طور تصادفی در این لیست رتبه بندی نمی شوند، اما با استفاده از استراتژی های خاص سئو و جلب رضایت بیشتر، کاربران و بازدیدکنندگان سایت موفق به حضور در صفحه می شوند.

فرآیند سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو شامل سئو داخلی و سئو خارج از صفحه است.

سئو درون صفحه شامل: برنامه نویسی حرفه ای و بدون خطا، محتوای جذاب و مرتبط یا کاهش زمان بارگذاری محتوا، تصاویر و سایر اقداماتی است که در وب سایت انجام می شود.

سئو خارج از صفحه همچنین شامل راه اندازی بک لینک بخصوص خرید بک لینک کافی است، یعنی. تمام لینک های ورودی به سایت از سایت های دیگر.

با بررسی آنها می توانید قیمت مناسبی دریافت کنید.

 1. تعداد محتوای تولید شده در ماه
 2. کیفیت محتوای ایجاد شده

خدماتی که از سئوکار دریافت می کنید.

 • لینک سازی خارجی
 • گزارش پورتاژ آگهی
 • مشکلات فنی سایت

آنها اساس پروژه سئو هستند که با بررسی آنها می توانید قیمت مناسب سئو را دریافت کنید.

سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو چقدر هزینه دارد؟

تقریباً تمام مدیران وب سایت هایی که می خواهند جایگاه خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشند از خود این سوال را می پرسند که هزینه سئو سایت بهینه سازی برای موتورهای جستجو چقدر است؟ میزان تلاش برای سئو برای هر وب سایت بسته به موقعیت فعلی وب سایت و اهداف آن متفاوت است.

علاوه بر این، سئو یک موقعیت ثابت نیست و باید دائماً به روز شود، زیرا موفقیت کوتاه مدت در رتبه بندی موتورهای جستجو می تواند به سرعت منسوخ شود.

بسیاری از صاحبان مشاغل می دانند که سئو می تواند فروش آنها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، اما بسیاری از آنها بودجه سرمایه گذاری محدودی دارند.

این مشکل بیشتر در کسب و کارهای کوچک دیده می شود زیرا هنوز هیچ سرمایه گذاری در بازاریابی آنلاین انجام نداده اند و ارزش افزوده ناشی از این گونه سرمایه گذاری ها را تشخیص نمی دهند.

اما برای تعیین میزان دقیق سرمایه گذاری در سئو باید سه عنصر اصلی را تعیین کرد: وضعیت فعلی سایت، هدف و مدت زمان هدف. با بررسی وضعیت فعلی وب سایت مشخص می شود که آیا لینک ها نیاز به تغییر دارند یا خیر.

کلمات کلیدی تا چه حد جستجو و بازدید می شوند؟ قدرت رقبا چیست؟ آیا سایت در یک بازار رقابتی یا یک بازار محلی با رقابت کم کار می کند؟ تعیین هدف وب سایت یکی از عوامل مهم دیگر در ارزیابی استراتژی های سئو است.

یک اپراتور یا مدیر وب سایت باید بداند که دقیقاً چقدر بودجه می خواهد سرمایه گذاری کند؟ وب مسترهایی که اهداف بیشتری دارند باید بیشتر از کسانی که اهداف کمتری دارند پرداخت کنند.

با بررسی اینکه سایت شما برای رسیدن به هدف مشخص شده به چه اقداماتی نیاز دارد و استراتژی مناسب را پیدا کنید.اگر هیچ اقدامی در وب سایت شما برای بهبود شرایط رتبه انجام نشود، تلاش ارائه دهندگان خدمات سئو بیشتر متوجه وب سایت شما خواهد شد.

همچنین اگر رقابت زیادی در صنعت شما وجود داشته باشد، هزینه های سئو حفظ سایت شما نیز بیشتر است.

از طرف دیگر، اگر سایت شما در حال حاضر تا حدودی بهینه شده باشد و دارای قدرت رتبه بندی باشد، کار کارشناسان سئو بسیار آسان تر و ارزان تر خواهد بود.

با این حال، مدل صورتحساب ارائه دهنده خدمات نیز در برآورد هزینه های سئو بسیار مهم و موثر است.

رایج ترین مدل های هزینه ارائه دهندگان خدمات سئو

نحوه کار و مدل قیمت بسته های سئو به آژانس های سئو یا ارائه دهندگان خدمات سئو می تواند متفاوت باشد.

به عنوان مثال برخی از ارائه دهندگان خدمات سئو بر اساس اهداف مشتری قیمتی را ارائه می دهند در حالی که برخی دیگر هزینه خدمات بهینه سازی سایت را طبق تعیین ماهانه دریافت می کنند. .

صورتحساب های ثابت بر اساس نرخ ساعتی/روزانه

صورت‌حساب نرخ ساعتی/روزانه معمولاً گران‌ترین نوع صورت‌حساب است، اما انعطاف‌پذیری زیادی وجود دارد و مجبور نیستید برای مدت طولانی به یک قرارداد پایبند باشید.

هزینه های ماهانه سئو

این نوع صورتحساب رایج ترین مدل صورتحساب است، در این نوع صورتحساب، ارائه دهندگان خدمات سئو هر ماه مقدار مشخصی از خدمات سئو را به مبلغ مشخص دریافت می کنند. بودجه ثابت ماهانه نسبت به سایر مدل‌های صورت‌حساب منطقی‌تر است، زیرا سئو یک فرآیند مداوم است.

نرخ ثابت یا هزینه های یکباره

این نوع صورتحساب در ازای خدمات خاص یا یک پروژه خاص مانند راه اندازی مجدد سایت محاسبه می شود.

صورتحساب بر اساس عملکرد

تنها تعداد محدودی از آژانس‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات سئو این صورت‌حساب را برای خدمات خود ارائه می‌کنند، زیرا این مدل صورت‌حساب با یک دوره انتظار همراه است و ارائه‌دهنده خدمات سئو در این مدت پولی دریافت نمی‌کند.

صورت‌حساب مبتنی بر عملکرد به اشکال مختلفی ارائه می‌شود

پرداخت با کلمه کلیدی: در این نوع صورتحساب، مشتریان بر اساس نمایش کلمات کلیدی از پیش توافق شده، هزینه خاصی را به ارائه دهنده خدمات خود پرداخت می کنند.

به عنوان مثال: برای اینکه سایت برای مدت زمان مشخصی در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر شود، مشتریان یک هزینه ثابت و 20٪ کاهش در هزینه برای هر صفحه پایین می گیرند. در واقع، با این مدل صورتحساب، مشتریان تا زمانی که در نتایج موتورهای جستجو فهرست شده اند، پرداخت می کنند.

پرداخت به ازای هر بازدیدکننده: این صورت‌حساب می‌تواند به عنوان جایگزینی برای صورت‌حساب کلمه کلیدی استفاده شود. و معمولاً هزینه ثابتی برای هر بازدید از سایت وجود دارد.

پرداخت به ازای هر درخواست/فروش محصولات یا خدمات: اپراتورهای وب سایت پیش پرداخت می کنند

قیمت سئو سایت چگونه تعیین می شود؟

یکی از موارد و نکاتی که در مورد سئو سایت های مختلف وجود دارد، بحث تعیین قیمت سئو سایت است.

زیرا در زمینه سئو قیمت ثابتی وجود ندارد و هرکس با توجه به تجربه، میزان اطلاعات و سختی رشته، نرخ سئو را تعیین می کند.

بنابراین می توان گفت که قیمت ثابتی وجود ندارد. اما باید در نظر داشت که در هر سطح و رده کاری باید انصاف را در نظر گرفت و فهمید که آیا این قیمت سئو مناسب است و واقعا ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر!

بنابراین، بهتر است قیمت پروژه سئو را دریافت کنید و سپس در مورد آن تصمیم بگیرید.

چگونه هزینه رسیدن به صفحه اول گوگل را مدیریت کنیم؟

برای کاهش هزینه حضور در صفحه اول گوگل یا مدیریت آن، می توانید بخشی از فرآیند سئو را خودتان یاد بگیرید و پیاده سازی کنید. به عنوان مثال می توانید قسمت سئو خارجی سایت یا سئو داخلی سایت خود را انجام دهید و یا خودتان می توانید تولید محتوا را برای سایت خود انجام دهید.

با توجه به این موارد و انجام پروژه ها توسط خودتان می توانید هزینه های سئو سایت خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

یکی از مهم ترین بخش های یک وب سایت بک لینک های قدرتمند است. شما می توانید سفارش خرید بک لینک خود را در سایت محمد جانبلاغی ثبت کنید. ما بهترین کیفیت را با بهترین قیمت بک لینک به شما پیشنهاد می کنیم. ورود به صفحه سفارش بک لینک.

سوالات متداول

قیمت سئو سایت چگونه تعیین می شود؟

باید گفت که قیمت ثابتی برای سئو وجود ندارد و قیمت آن با توجه به هر منطقه و هر سایت و حجم فعالیتی که در سایت انجام می شود تعیین می شود. اگر می خواهید از هزینه پروژه سئو خود مطلع شوید، به صفحه سئو سایت و خدمات سئو ما مراجعه کنید.

لیست خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

باید گفت که خدمات سئو و سئو سایت به طور کلی به سه دسته سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی تقسیم می شوند و هر یک از این دسته ها شامل چندین زیرمجموعه است که در مطالب این صفحه به طور کامل توضیح داده شده است.

مشاوره رایگان قبل از پروژه سئو

شما می توانید قبل از انجام هر کاری در مورد پروژه سئو خود با کارشناسان سئو سایت تیم محمد جانبلاغی تماس بگیرید و هر سوالی در مورد پروژه خود دارید از ما بپرسید.

منابع

https://foxxr.com/blog/how-much-does-seo-cost/
https://www.searchenginejournal.com/seo-cost-calculator/264305/
https://www.nutshell.com/blog/cost-of-seo
https://www.outerboxdesign.com/search-marketing/search-engine-optimization/seo-pricing-costs
https://ahrefs.com/blog/seo-pricing/
https://accelerateagency.ai/how-much-does-seo-cost-pricing
https://backlinko.com/seo-pricing
https://www.siegemedia.com/seo/pricing

5/5 - (10 امتیاز)