برای کسب و کارمان طراحی سایت بهتر است یا اینستاگرام؟

برای کسب و کارمان طراحی سایت بهتر است یا اینستاگرام؟

طراحی سایت یا اینستاگرام؟ برای راه اندازی یک کسب و کار باید از طراحی وب سایت یا اینستاگرام استفاده شود.

امروزه اینستاگرام بسیار در بین مردم باب و محبوب است، همانطور که چندین سال پیش فیس بوک محبوب بود. پس اگر در ابتدای راه قرار دارید، حتماً از اینستاگرام استفاده کنید. ولی پس از گذشت یک الی دو ماه از شروع کسب و کارتان، باید به فکر راه اندازی سایت باشید.

مگر می شود با توجه به شرایط کرونا، که بسیاری از مردم به سمت فروش اینترنتی و طراحی سایت رو آورده اند شما این استدلال را داشته باشید که به سایت نیاز ندارید؟!؟

حالا فرض بر اینکه شما سایت دارید و می خواهید از اینستاگرام و گوگل برای افزایش فروش استفاده کنید.

نکته اول: اولین موردی که باید راجب آن صحبت کنیم این است که آیا ممکن است گوگل فیلتر شود؟ هرچیزی ممکن است، اما درصد آن زیر 1 است. ولی فیلتر شدن اینستاگرام چطور؟ احتمال فیلتر شدن اینستاگرام حدود 40 درصد است. همانطور که مشاهده می کنید، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

اما آیا زمانی بوده که به خاطر اتفاقی گوگل بسته شود؟ خیر. زمانی بوده که اینستاگرام، فیس بوک، واتس اپ و تلگرام بسته شدند، اما گوگل همواره به کار خود ادامه داده. پس ماجرای مربوط به فیلتر شدن اینستاگرام و گوگل را برای شما روشن کردیم.

نکته خیلی مهم دوم: زمانی که شما در اینستاگرام محصول یا خدمتی را به دیگران ارائه می کنید، مادامی که در پیج باشید، استوری بگذارید، پست بگذارید، کمپین برگزار کنید، تخفیف دهید و… فروش خود را دارید. اما اگر یک ماه در پیج فعال نباشید، هیچ فروشی نخواهید داشت.

اما طراحی سایت اینطور نیست. کافیست شما در نتایج گوگل لینک یک شوید. حتی زمانی که خوابید، یا به سفر رفته اید، سایت و گوگل برای شما فروش دارند و این تجربه شخصی بوده که اتفاق افتاده.

مقاله پیشنهادی ما: چه کسب و کارهایی به سایت نیاز دارند؟

زمانی که شما خوابید پیج اینستاگرام هیچکاری برای شما نمی کند، اما در همان حین گوگل برای شما فروش دارد، زیرا گوگل بهترین بازاریاب دنیا است. پس در نتیجه نیاز است که برای آن زمانی را اختصاص دهید و در نتایج گوگل سایت را ارتقا دهید.

اما نکته سوم: بسیاری از شما عزیزان می گویید خب پس در نتیجه با توجه به این صحبت ها، گوگل خیلی بهتره و نیازی به استفاده از اینستاگرام نیست. خیر به هیچ وجه، زیرا اینستاگرام مکمل فروش شماست و نباید کنار گذاشته شود. باید از هر شبکه اجتماعی و ابزارها برای برندینگ استفاده کنید.

پس انتخاب با خودتان است که سایت بزنید و از طریق سئو یک درآمد اینترنتی بالا و همیشگی داشته باشید یا فقط تا ابد در اینستاگرام بمانید و همش استرس این را داشته باشید که اگر پیج اینستاگرامم بسته شود یا فیلتر شود، چه اتفاقی برای من خواهد افتاد.

سایت محمد جانبلاغی یک آژانس طراحی وب با خدمات طراحی سایت کامل است.

سایت محمد جانبلاغی دارای یک تیم کامل از طراحان وب با تجربه است که تمام حرفه خود را صرف انواع طراحی وب سایت, طراحی سایت فروشگاهی , طراحی سایت وکالت , طراحی سایت پوشاک , طراحی سایت پزشکی , طراحی سایت املاک , طراحی سایت خبری  , طراحی سایت کودکان , طراحی سایت موزیک , طراحی سایت نمایشگاهی , طراحی سایت هنری و… کرده اند.

عملکرد فوق العاده و استثنایی آنها با مشتریان باعث شده است که هر کسب و کاری که برای طراحی وب سایت جدید به ما مراجعه می کند به نتایج درخشانی دست یابد. اکنون به شما کمک می کنیم تا به چنین نتایجی دست یابید.

برای ایجاد یک وب سایت خاص و عالی برای کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)