طراحی سایت برای شرکت های مهاجرتی

طراحی سایت در اسپانیا |طراحی سایت مهاجرتی | طراحی سایت در سوئد | طراحی سایت در هلند

طراحی سایت مهاجرتی یکی از حساس ترین پروژه های طراحی سایت به دلیل اهمیت بسیار زیاد این نوع کسب و کار است که باید اطلاعات کاملا دقیق و به روز را با گرافیک و امکانات کامل و بدون نقص در اختیار مشتریان و همچنین بازدیدکنندگان این نوع وب سایت قرار دهد.

گروه خاصی از جامعه است که کمال به معنای واقعی کلمه برای آنها بسیار مهم است، بنابراین طراحی سایت مهاجرتی تا مرحله راه اندازی باید بسیار دقیق و اصولی انجام شود.

حتما متوجه حضور موسسات و شرکت های مختلف مهاجرتی و اقامتی در منطقه سکونت خود شده اید.

اما نکته مهمتر این است که طراحی سایت مهاجرت در دنیای دیجیتال امروزی امری ضروری و بسیار اجباری تلقی می شود زیرا افراد به دلیل مشغله های مختلف زمان و حوصله زیادی برای مراجعه حضوری به آن ندارند و ترجیح می دهند از طریق وب سایت ها بازدید کنند و برای مهاجرت پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

از طرفی با طراحی وب سایت مهاجرت می توانید به بسیاری از سوالات مشتریان پاسخ دهید که عملاً امکان سرویس دهی به صدها یا شاید هزاران مشتری از طریق مراجعه حضوری غیرممکن است، به همین دلیل با ساخت سایت مهاجرت، ما سعی می کنیم به سوالات شما پاسخ دهیم و در صورت نیاز به راحتی می توان تلفنی با آنها تماس گرفت و امکان ارتباط و پذیرایی از مشتریان از هر نقطه وجود دارد.

برخی از متداول ترین سوالاتی که با طراحی وب سایت مهاجرتی می توان به آنها پاسخ داد عبارتند از: بهترین کشورها برای اقامت ایرانیان، نحوه همکاری، مراحل اخذ ویزای کشور مورد نظر، توضیح روش های معمول و قانونی مهاجرت، مشکلات و سختی های مهاجرت، هزینه های مهاجرت و زندگی در خارج از کشور و غیره.

بنابراین با طراحی سایت مهاجرت می توان قبل از تماس با مشتریان به آنها مشاوره داد تا اطلاعات اولیه را داشته باشند تا خدمات بهتری ارائه شود.

ضمناً با توجه به اینکه تنها با ساخت وب سایت مهاجرتی می توانید به متقاضیان مهاجرت از سراسر ایران و جهان دسترسی داشته باشید، در صورتی که شرکت ها و سازمان های مهاجرتی در زمینه طراحی سایت مهاجرتی از طریق دانش فردی یا همکاری با شرکت های حرفه ای اقدام کنند.

ویژگی های طراحی یک وب سایت مهاجرت

طراحی وب سایت مهاجرتی باید به گونه ای باشد که بازدیدکنندگان احساس کنند آژانس مهاجرتی مناسبی را انتخاب کرده اند و این وب سایتی است که پاسخ سوالات خود را در آن بیابند.

اما چگونه می‌توانید کاری کنید که ساخت سایت مهاجرت این حس را به مخاطبان شما منتقل کند؟

اگر ویژگی های زیر را در طراحی وب سایت خود دارید، مطمئن باشید که مخاطبین زیادی را جذب خواهید کرد:

در طراحی سایت مهاجرت، گرافیک و کیفیت کلی سایت بسیار مهم است تا به محض ورود مخاطب جذب آن شود.

مشاوره آنلاین نیز باید در طراحی وب سایت مهاجرتی گنجانده شود تا مشتریان بتوانند خیلی سریعتر به سوالات خود پاسخ دهند.

توجه داشته باشید که قرار دادن بخش مشاوره آنلاین غیر کاربردی که در برخی سایت ها غیرفعال است، عملکرد بدتری نسبت به نداشتن این ویژگی خواهد داشت.

ریسپانسیو بودن در طراحی وب سایت مهاجرتی قابلیتی است که بر رضایت کاربران تأثیر بسزایی دارد زیرا اکثر آنها از طریق تلفن همراه جستجو می کنند و همچنین رتبه سایت را بهبود می بخشد زیرا این ویژگی یکی از فاکتورهای رتبه بندی در جستجوی گوگل نیز می باشد.

افزایش سرعت سایت نیز یکی دیگر از ویژگی هایی است که هنگام طراحی وب سایت مهاجرتی باید به آن توجه ویژه ای شود، زیرا معمولاً وب سایت باید در کمتر از 3 ثانیه بارگذاری شود، در غیر این صورت کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد.

رابط کاربری یا طراحی منوی هوشمند به گونه ای است که هر صفحه دسته بندی خاص و کامل خود را دارد و به این ترتیب کاربران به راحتی می توانند موارد مورد نظر خود را پیدا کنند.

برای ایجاد حس اعتماد در بیننده می توان نظرات کسانی را که از طریق موسسه شما مهاجرت کرده اند درج کرد.

طراحی قالب باید با استفاده از CMS انجام شود تا تجربه و رضایت کاربر افزایش یابد.

امکان مشاهده آخرین اخبار و قوانین مهاجرت در قسمتی مجزا از وب سایت که در طراحی سایت مهاجرتی باید به آن توجه کرد.

قرار دادن نمایندگی کامل کشورها و شهرها به همراه کلیه روش های مهاجرتی قانونی و درج سوالات متداول در انتهای هر مقاله

وجود تصاویر و ویدئوهای باکیفیتی که اگرچه به صورت تصویری اطلاعات را منتقل می کنند، اما سرعت سایت را کاهش نمی دهند و مخاطب از دیدن آن ها خوشحال می شود و محدود به خواندن متن نمی شود.

با طراحی سایت مهاجرت، زمانی که نیازی به اجاره یا خرید مکان خاصی ندارید، نیازی به خرید تجهیزات و ابزار خاصی ندارید و به دلیل نوع کار از راه دور، پرسنلی که استخدام می کنید بسیار کمتر می شود.

هنگامی که راه اندازی سایت مهاجرت به پایان رسید، رسما وارد دنیای بزرگ و بی پایان اینترنت و فضای آنلاین خواهید شد، جایی که دیگر نیازی به روش های بازاریابی سنتی که در تلویزیون، بروشور، بیلبورد و … انجام می شود نخواهید داشت.

با طراحی وب سایت مهاجرت، جذب مشتری و مخاطب بسیار سریعتر و آسانتر می شود و با روش های مختلف بازاریابی می توانید مخاطبین و مشتریانی را جذب کنید که نه تنها محدود به منطقه اداری یا شهر شما، بلکه جامعه کل کشور و در نتیجه سطح درآمدزایی شما نیز چند برابر خواهید شد.

شما می توانید در هر شرایطی و بدون محدودیت زمانی و مکانی با مخاطبین و مشتریان خود کار و ارتباط برقرار کنید. از این رو، خدمات و پشتیبانی مشتریان بسیار آسان تر خواهد شد و سطح رضایت آنها نیز افزایش می یابد.

مطالب و اخبار جدید، تغییرات در مجموعه خدمات و حوزه های کاری، تغییرات قیمت و …. به ساده ترین و سریع ترین روش ممکن انجام می شود و برای این کار نیازی به پرداخت هزینه جداگانه ندارید.

مزیت طراحی سایت مهاجرتی برای مشتریان

مزیت طراحی وب سایت مهاجرت برای مشتریان این است که مشتریان می توانند پاسخ های خود را دریافت کنند و مشکلات خود را بسیار سریعتر حل کنند و بنابراین به شما به عنوان یک منبع قابل اعتماد, اعتماد خواهند کرد و احتمال همکاری نیز افزایش می یابد.

مشتریان مجبور نیستند به محل کار خود سفر کنند، منتظر مشاوره و هزینه های اضافی باشند.

می توانند در هر زمان و مکان با شما تماس بگیرند و از خدمات و بسته های وب سایت استفاده کنند که نوعی درآمد زایی نامحدود محسوب می شود که تنها با طراحی سایت مهاجرتی امکان پذیر است.

می توان با مقایسه رقبا راحت تر تصمیم گرفت و با تلاش کمتری به نتیجه رسید.

توجه داشته باشید که هر نوع مزیتی که طراحی وب سایت مهاجرتی برای مشتریان داشته باشد در نهایت منجر به سودآوری و درآمدزایی برای این مشاغل می شود و برای صاحبان مؤسسات مهاجرتی و شرکت ها نیز مزیت محسوب می شود.

ویژگی های طراحی وب سایت مهاجرتی

ویژگی هایی که در طراحی وب سایت مهاجرت در نظر گرفته می شود در واقع با نیازهای مشتریان این دسته از کسب و کارها مرتبط است تا در هنگام طراحی وب سایت به آنها پرداخته شود.

بنابراین موارد ذکر شده از نکات بسیار مهمی است که در طراحی سایت مهاجرتی باید مورد توجه قرار گیرد، در غیر این صورت رضایت کاربران کاهش می یابد و ممکن است از وب سایت شما خارج شده و وارد وب سایت رقبای شما شوند.

ویژگی های طراحی سایت مهاجرتی، قرار دادن فیلم و تصاویر مربوط به هر موضوع و کاهش هر چه بیشتر متن و تنها نشان دهنده نکات بسیار مهم و کاربردی است.

در بالا و پایین سایت باید شماره تماس، لوگو، لینک شبکه های اجتماعی، ورود به پنل کاربری و پیگیری پرونده و … وجود داشته باشد.

صفحه تماس با ما که باید شامل جزئیات کامل شماره تماس تلفن همراه و تلفن ثابت، ایمیل، آدرس فیزیکی (در صورت امکان) با نقشه گوگل و غیره باشد.

صفحه «درباره ما» که باید حاوی اطلاعات کاملی برای معرفی شما و شرکت باشد، اهداف و نحوه همکاری را توضیح دهد و چه مشکلات و نگرانی هایی را از کاربران خود کم کنید.

ارائه خدمات کامل موسسه مهاجرتی در کشورها و شهرهای مختلف
منوهای سلسله مراتبی و سازماندهی شده برای دسترسی سریع به بخش های مختلف هنگام طراحی سایت مهاجرت

نوار جستجوی هوشمند با تکمیل خودکار و جستجوی پیشرفته

بخش اخبار قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف در طراحی سایت مهاجرتی

بخش چت آنلاین و نکات

امکان ثبت نام و داشتن حساب کاربری جهت پیگیری مستقیم و سریع فرآیند مهاجرت با وکلای موسسه

امکان اضافه کردن نظرات در مورد هر پست و سوال پرسیدن و گرفتن تجربیات دیگران

امکان پرداخت آنلاین برای استفاده از خدماتی مانند بسته های مهاجرت

فرم های ارزیابی و مشاوره سایت به کاربران کمک می کند تا ارزیابی اولیه خود را از نحوه مهاجرت به کشور مورد نظر خود انجام دهند یا اینکه آیا اصلاً می توانند مهاجرت کنند.

پس در نظر داشته باشید که رعایت این نکات در طراحی سایت مهاجرتی بسیار مهم و ضروری است.

در طراحی سایت مهاجرتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هنگام طراحی سایت مهاجرت، چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید که تاثیر زیادی بر میزان نتایج شما دارد.

طراحی سایت مهاجرتی بدون در نظر گرفتن اصول سئو و بهینه سازی سئو سایت عملا بی فایده است زیرا تا زمانی که در موتور جستجوی گوگل ایندکس نشوید دیده نمی شوید و رتبه خوبی کسب نمی کنید.

استفاده از منوهای سازماندهی شده که در آن هر بخش به صورت سازماندهی شده چیده شده و دسترسی به اطلاعات مهم را بسیار سریعتر می کند، نکته بسیار مهمی است، به خصوص که بر میزان رضایت کاربران نیز تأثیر می گذارد.

از پرکردن صفحه وب سایت با تبلیغات مختلف و یا شلوغ کردن آن با محتوای مجزای زیاد خودداری کنید، زیرا این امر نه تنها تأثیر خوبی بر روی مخاطبان شما ندارد، بلکه عامل اصلی حواس پرتی نیز هستند، بنابراین اگر پس از طراحی وب سایت مهاجرتی قصد دارید شما نیز از تبلیغات استفاده می کنید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید.

محتوایی که منتشر می کنید باید معتبر باشد مانند سایت وزارت امور خارجه کشورهای مربوطه تا مخاطب از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن شود که یکی از مهم ترین نکات طراحی مهاجرت است.

هزینه خدمات باید روشن و واضح باشد تا مشتریان دقیقاً بدانند در هر مرحله از مهاجرت باید چه چیزی بپردازند تا شفاف سازی کامل انجام شود.

طراحی سایت مهاجرتی با شرکت محمد جانبلاغی

در این مقاله با نیاز و نکات و مزایای طراحی وب سایت مهاجرتی آشنا شدید که چقدر برای موفقیت و درآمدزایی کسب و کار اینترنتی شما اهمیت دارد اما نوبت به انتخاب یک شرکت حرفه ای در زمینه ساخت سایت و طراحی سایت رسیده است.

از یک وب سایت مهاجرتی که شرکت طراحی سایت محمد جانبلاغی با تیمی از متخصصان در این زمینه توانسته است نیازهای مشتریان خود را به خوبی برآورده کند.

شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان ما نیز استفاده کرده و سپس درخواست طراحی سایت مهاجرتی خود را ثبت نمایید.

برای مشاهده قیمت طراحی سایت و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان تیم طراحی سایت و آموزش سئو سایت محمد جانبلاغی تماس بگیرید.

5/5 - (10 امتیاز)