آموزش ساخت بک لینک PBN

آموزش ساخت بک لینک PBN

آموزش ساخت PBN، چاقوی ارتش سوئیس معروف SEO

بدون شک یکی از قدرتمندترین روش هایی که برای لینک بیلدینگ استفاده می شود، ساخت و استفاده از بک لینکPBN است.

مهمترین هدف استفاده از این بک لینک، قرار دادن مقالات با کلمات کلیدی سخت در صفحه اول گوگل است.

اگر تمام اصول و قوانین بک لینک سازی PBN رعایت شود، می توانید با استفاده از تمامی مقالات با کلمات کلیدی سخت، به صفحه اول نتایج گوگل برسید.

البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بک لینک PBN باید با دقت و با رعایت اصول موجود و استاندارد انجام شود تا گوگل متوجه این مشکل نشود و در نهایت وبسایت ما جریمه نشود.

درست حدس زدید کاربران عزیز، امروز قصد داریم در مورد موضوع آموزش ساخت PBN بحث کنیم، پس با ما همراه باشید تا تمام سوالات خود را در این زمینه دریافت کنیم.

PBN یا شبکه وبلاگ خصوصی چیست؟

قبل از شروع آموزش ساخت PBN، بهتر است تعریف کامل و قابل فهمی از PBN و کاربرد آن ارائه کنید تا مفاهیمی که در ادامه به آن پرداخته می شود تا حد امکان قابل درک و درک باشد.

به زبان ساده، بک لینک PBN یا شبکه وبلاگ خصوصی، شبکه ای از وب سایت ها است که برای پیوند دادن و افزایش رتبه یک یا چند وب سایت استفاده می شود.

اگر بخواهیم کمی تعریف را ساده کنیم باید بگوییم که PBN یک سری بک لینک است که با استفاده از شبکه های چند لایه اعتبار وب سایت را افزایش می دهد.

در صورت استفاده از بک لینک PBN بر اساس اصول موجود می توانید قدرت لینک دهی سایت را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

امروزه بک لینک pbn یا شبکه وبلاگ خصوصی به یکی از بک لینک های قوی و محبوب برای دریافت ترافیک بالا تبدیل شده است که همه می خواهند از آن برای رتبه بندی بهتر وب سایت خود استفاده کنند.

یکی از مهم ترین تاثیراتی که این نوع بک لینک برای یک وب سایت به ارمغان می آورد، بهبود جایگاه کلمات کلیدی استفاده شده توسط وب سایت و در نهایت قرار گرفتن وب سایت در بالای نتایج گوگل است.

اما نکته ای که در این زمینه وجود دارد و باید مورد توجه قرار گیرد این است که اگر به دلایلی به چک لیست بک لینک pbn توجه نشود و استفاده از این بازخورد بر اساس معیارها و ضوابط خودش انجام نگیرد ممکن است نتیجه معکوس را دریافت کنید.

در صورت دریافت نتیجه عکس، وبسایت توسط گوگل جریمه شده و وبسایت از تمامی نتایج جستجو حذف خواهد شد. بنابراین تمام نکات و قوانین استفاده از این نوع بک لینک pbn را بررسی کنید و از آنها برای کسب موقعیت بهتر برای سایت خود استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم به ساخت PBN یا خرید بک لینک pbn، مقاله بک لینک PBN چیست؟ یا بک لینک هرمی چیست؟ را مطالعه کنید تا با نکات اصلی و تکنیک های مهم لینک بیلدینگ آشنا شوید و سپس شروع به ساخت PBN کنید.

مهمترین مراحل آموزش PBN چیست؟

در این قسمت از مقاله به مراحل مورد نیاز برای ایجاد بک لینک pbn و آموزش آن می پردازیم پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.

از چندین وبلاگ با شهرت بالا استفاده کنید

اولین قدمی که در آموزش ساخت PBN باید در نظر گرفت نیاز به وبلاگ های با شهرت بالا است. برای استفاده از وبلاگ هایی با قابلیت اطمینان و تقاضای بالا، بهتر است از خدمات ارائه دهندگان داخلی یا خارجی استفاده کنید.

  1. نکته: وبلاگ ها نباید از یک سرویس باشند و فرمت هر وبلاگ با دیگری متفاوت باشد.
  2. نکته دیگر قرار دادن اطلاعات شخصی نویسنده در هر وبلاگ جداگانه است.
  3. نکته: به هیچ وجه بین وبلاگ ها لینک ندهید و از این طریق بین آنها ارتباط برقرار نکنید.

تولید محتوای با کیفیت و غیر قابل کپی

مرحله دوم از مجموعه مراحل در آموزش ساخت PBN مرحله ایجاد محتوای لازم با بالاترین کیفیت موجود است. تا زمانی که محتوای وبلاگ یا وب سایت از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و کپی نباشد، توسط گوگل رتبه بهتری خواهد داشت.

به همین دلیل بهتر است در تولید محتوا بسیار مراقب باشید. توجه داشته باشید که تا زمانی که محتوا جدید باشد و کپی نباشد، قدرت لینک های داده شده به وب سایت مورد نظر افزایش می یابد.

مواردی که در سفارش تولید محتوای متنی باید به آن توجه کنید این است که محتوا باید منحصر به فرد باشد و کپی نشده باشد، اصول سئو محتوا رعایت شود و روش های مخرب در تولید محتوا مانند استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و غیره وجود نداشته باشد.

تولید محتوا به صورت کاملا حرفه ای 

روش کار به این صورت است که در لایه اول باید لینک های اولیه مربوط به وب سایت ایجاد و استفاده شود و در لایه بعدی لینک بیلدینگ برای افزایش سطح قدرت لینک و تقویت آنها انجام شود. به این نکته توجه کنید، هر چقدر این عمل تکرار شود، استحکام اتصالات ایجاد شده در لایه اول افزایش می یابد.

خرید رپورتاژ آگهی برای ساخت PBN

اگر بتوانید چند رپورتاژ آگهی را نیز در PBN خود قرار دهید بسیار عالی خواهد بود و می توانید بهترین نتیجه را از بک لینک PBN خود بگیرید.

آیا ساخت بک لینک PBN یک وب سایت را جریمه می شود؟

یکی از رایج ترین سوالات در مورد ایجاد و استفاده از بک لینک PBN این است که آیا یک وب سایت به دلیل استفاده از ساخت یا خرید بک لینک PBN توسط گوگل جریمه می شود یا خیر.

خب در پاسخ به این سوال رایج باید بگوییم که اصلا اینطور نیست. اگر ایجاد یک بک لینک PBN منجر به جریمه شدن یک وب سایت از سوی گوگل شود این در صورتی است که بک لینک PBN موجود بر اساس قوانین و اصول موجود ایجاد نشده باشد.

توجه داشته باشید که اگر تمام اصول موجود در بک لینک pbn رعایت شود، هرگز چیزی مانند پنالتی گوگل برای وب سایت شما اتفاق نمی افتد.

همچنین انجام این نوع لینک سازی به صورت کلاه سیاه و بدون رعایت اصول و قوانین بدون شک جریمه شدن وبسایت را در پی خواهد داشت.

آموزش ساخت بک لینک PBN

مهمترین مزایای انجام PBN چیست؟

در این قسمت از مقاله سعی داریم مهمترین مزیت های ایجاد PBN را بیان کنیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید و مطالعه این قسمت را از دست ندهید.

با کمک شبکه ای که ایجاد شده است، کنترل سئو به بهترین شکل ممکن انجام می شود و حضور در صفحه اول گوگل راحت تر می شود. اعتبار را می توان به بهترین و سریع ترین روش ممکن دریافت کرد.

ایجاد این نوع لینک سازی باعث ایجاد یک شبکه خصوصی می شود که می تواند به طرق مختلف تنظیم و استفاده شود. در درازمدت و در طول یک بار تلاش می توانید بازخورد بسیار خوبی دریافت کنید. کلمات کلیدی به سرعت رشد خواهند کرد.

با فروش بک لینک دیگران درآمد آنلاین کسب کنید و ماهانه حقوق بگیرید. قبل از راه اندازی بک لینک PBN حتما سئو محتوای خود را بررسی کنید و از همه مهمتر لینک بیلدینگ داخلی خود را کنترل کنید تا در این موارد مشکلی نداشته باشید تا بهترین نتیجه را برای خود بگیرید.

مهمترین دلایل ایجاد و استفاده از بک لینک PBN چیست؟

در قسمت های قبل به طور خلاصه و جداگانه دلایل لزوم ساخت و استفاده از PBN را بیان کرده ایم. در این قسمت از مقاله سعی داریم تا به طور کامل مزایای استفاده از بک لینک PBN را بیان کنیم.

تعداد زیادی از بک لینک ها به مرور زمان حذف و از بین می روند. برای ایجاد لینک و انجام فرآیند ساخت لینک باید پول زیادی پرداخت کرد. تحویل سریع پروژه های مرتبط با سئو. جلوگیری از نفوذ رقبا به اتصالات موجود.

چک لیست ساخت PBN در سال 2024

بک لینک یکی از بهترین روش هایی است که افراد سئو برای کسب رتبه بهتر وب سایت از آن استفاده می کنند. همانطور که احتمالا می دانید استفاده از روش ساخت بک لینک بخشی از سئو خارجی محسوب می شود.

امروزه افراد زیادی از این روش استفاده می کنند تا تعداد زیادی بازدیدکننده داشته باشند و در نتیجه رتبه سایت را افزایش دهند. برخلاف تصور بسیاری از افراد، در سال 2024 از تکنیک بک لینک سازی PBN برای کسب رتبه بهتر استفاده می شود و همچنان نتایج خوبی از این روش برای کسب رتبه وب سایت به دست می آید.

پس بهتر است مهم ترین مراحل ساخت این نوع بک لینک و نحوه ساخت آن را ذکر کنیم تا بتوانید طبق قوانین و اصول بک لینک سازی از این تکنیک بهره مند شوید.

پس برای جلوگیری از جریمه شدن وب سایت مورد نظر خود توسط گوگل، بهتر است به تمامی نکاتی که در قسمت زیر توضیح داده شده است توجه ویژه ای داشته باشید.

در انتخاب مناسب ترین دامنه ها برای ساخت PBN دقت کنید.

پس از چند سال از ایجاد و استفاده از وبلاگ ها، گوگل و موتورهای جستجو حساسیت ویژه ای نسبت به وبلاگ ها پیدا کردند و این منجر به کاهش ارزش وبلاگ ها در اینترنت شد.

در این شرایط به یکسری دامنه های رها شده نیاز خواهید داشت. امروزه ابزارهایی مانند DomCop، DomCop، PBN HQ و غیره. یافتن دامنه های متروکه را برای افراد آسان می کند و نیازی به جستجو و بررسی دستی همه وب سایت ها نیست.

سعی کنید بهترین ارائه دهنده هاست را برای این کار انتخاب کنید.

با چک لیست ساخت pbn همراه شما هستیم. یکی از مهمترین نکات مربوط به ساخت PBN برای رسیدگی است برای بک لینک pbn لطفا به نکات ذکر شده در قسمت زیر توجه فرمایید.

می توانید با ایجاد یک پست وبلاگ جدید پیوندهای مرتبط اضافه کنید. بهتر است از افزودن بیش از دو لینک به وب سایت های پولی خودداری کنید.

از یک متن لنگر برای همه پست های وبلاگ استفاده نکنید. استفاده از کلمات کلیدی در انکرتکست بسیار مهم است. از بک لینک های معتبر برای وبلاگ های PBN خود استفاده کنید، به عنوان مثال بسته خرید بک لینک وبسایت ما می تواند گزینه بسیار خوب و مناسبی برای شما باشد.

مهمترین مزایای استفاده از PBN چیست؟

همانطور که در قسمت های قبل اشاره کردیم، استفاده از PBN طبق اصول و قوانین موجود می تواند نتایج فوق العاده مطلوبی را به همراه داشته باشد و در تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و در نهایت در رتبه سایت تاثیر بسزایی داشته باشد.

کنترل بهتر سئو

یکی از بهترین شرایطی که می تواند برای یک وب سایت و موقعیت مکانی آن وجود داشته باشد، کنترل تمامی مسائل سئو  وب سایت مورد نظر است.

تحت کنترل بودن سئو سایت، سطح قدرت آن را افزایش می دهد. اگر سئو سایت را کنترل کنید، می توانید به راحتی مواردی مانند متن انکرتکست، لینک ها و غیره را بررسی کنید.

کنترل تمامی موارد ذکر شده نیز با ایجاد PBN امکان پذیر است. با کمک PBN و استراتژی هایی که از آن استفاده می کند، می توانید لینک ها را به راحتی حذف و اضافه کنید.

بدون شک جدا از سئو خارجی، سئو داخلی نیز بسیار مهم است. افزایش سطح اعتماد به وب سایت مورد نظر همانطور که در قسمت های قبل توضیح دادیم، PBN به گونه ای عمل می کند که از دامنه های تایید شده استفاده می کند و تلاش لازم برای جلب اعتماد وب سایت را حذف می کند. نکته بسیار مهم در این زمینه چالش گرفتن لینک از طریق توسعه است.

نیازی به ارتباط نیست

با استفاده از روش ایجاد شبکه وبلاگ خصوصی یا PBN می توانید نیاز به روش های ارتباطی و توسعه را از بین ببرید. استفاده از این روش می تواند به میزان قابل توجهی در وقت شما صرفه جویی کند.

البته استفاده از بک لینک PBN مانند سایر روش ها دارای اشکالاتی است. نتیجه Backlink PBN یک شبکه وبلاگ است که به صورت خصوصی استفاده می شود و برای تقویت لینک های ساخته شده در سایت اصلی استفاده می شود.

در صورت رعایت تمامی مراحل ساخت PBN و البته قوانین و اصول ذکر شده، وب سایت مورد نظر توسط گوگل جریمه نمی شود. سوالات متداول

PBN چیست؟

شبکه وبلاگ خصوصی یا PBN یک شبکه لینک سازی شخصی است که می توانید از آن برای ایجاد بک لینک های بسیار قوی برای سایت اصلی یا پولی خود استفاده کنید.

آیا گوگل سایت را با PBN جریمه می کند؟

نکته بسیار مهم و اشتباهی که برای برخی از کاربران آماده است این است که گوگل در صورت تشخیص PBN سایت را جریمه می کند! این یک باور اشتباه است. وقتی گوگل یک PBN را شناسایی می کند، فقط سایت PBN را جریمه می کند و نه سایت اصلی را.

مهمترین نکته در ایجاد PBN چیست؟

اگر بخواهیم در مورد مهم ترین نکته صحبت کنیم باید بگوییم که هنگام ساخت PBN از محتوای ضعیف استفاده نکنید و سایت های PBN خود را لینک نکنید زیرا گوگل به راحتی آنها را پیدا و تشخیص می دهد.

pbn برای چه سایت هایی توصیه نمی شود؟

داشتن PBN برای تمامی سایت هایی که در کلمات کلیدی سخت کار می کنند توصیه می شود، اما باید اصول و نکات آن را در نظر داشته باشید و از این موضوع آگاه باشید.

گوگل چگونه سایت های pbn را تشخیص می دهد؟

فعالیت تمام PBN ها در یک منطقه معین همه دامنه ها whois یکسانی دارند. شباهت فرمت سایت آدرس IP سایت های PBN باید یکسان باشد.

محتوای ضعیف و تعداد زیادی لینک اگر علاقه مند به مباحث تخصصی و علمی در زمینه آموزش سئو هستید، پیشنهاد می کنم فیلم آموزش سئو ما را مشاهده کنید.

امیدواریم این مقاله آموزش سئو شما را راضی کرده باشد. می توانید بسته خرید بک لینک pbn را از بخش خرید بک لینک ما تهیه کنید و به افزایش رتبه سایت خود کمک کنید.

منابع

https://pbn.hosting/free-course-how-to-build-the-ultimate-private-blog-network
https://www.craigcampbellseo.com/private-blog-network-course/
https://linkbuilder.io/pbn-backlinks/
https://www.joshuageorge.co.uk/are-pbn-backlinks-bad/
https://www.orangeseo.net/blog/2020/9/18/what-are-pbn-backlinks-and-why-are-they-bad-for-your-seo-efforts
https://www.semrush.com/blog/private-blog-network/
https://backlinkboss.com/buy-backlink-pbn/
https://juliangoldie.com/buy-pbn-backlinks/
https://linkdepartment.com/pbn-backlinks-facts-you-need-to-know/
https://outreachmonks.com/buy-pbn-backlinks/
https://monitorbacklinks.com/blog/seo/pbn-backlinks
https://easyseocrm.com/product-category/eng-backlinks-building-services-packages/buy-pbn-backlinks-packages-eng/
https://zxorlpmah.teehaus-breder.de/
https://ahrefs.com/seo/glossary/private-blog-network

5/5 - (10 امتیاز)