طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

**طراحی سایت برگزاری: ایجاد مکان های موثر**

یک سایت نگهدارنده، که به عنوان صفحه به زودی یا صفحه نگهدارنده نیز شناخته می‌شود، یک وب‌سایت موقت است که قبل از راه‌اندازی یک وب‌سایت اولیه به عنوان یک معیار توقف عمل می‌کند. این اطلاعات پایه ای را در مورد یک پروژه یا رویداد آینده به بازدیدکنندگان ارائه می دهد و می تواند به ایجاد پیش بینی و ایجاد سرنخ کمک کند.

**اهمیت طراحی سایت هلدینگ**

طراحی یک سایت هلدینگ موثر بسیار مهم است زیرا نشان دهنده اولین برداشتی است که بازدیدکنندگان بالقوه از برند شما دارند. در اینجا چند دلیل کلیدی برای اهمیت داشتن طراحی سایت وجود دارد:

* ** ایجاد هیجان و انتظار: ** یک سایت هلدینگ خوش ساخت می تواند حس هیجان و انتظار را برای راه اندازی آینده شما ایجاد کند.
* **گرفتن سرنخ ها:** صفحات محل مکان می توانند شامل فرم های ثبت نام یا گزینه های ضبط ایمیل برای جمع آوری سرنخ های ارزشمند باشند.
* **تعیین هویت برند:** سایت های هلدینگ فرصتی برای نمایش هویت و سبک بصری برند شما قبل از راه اندازی وب سایت کامل شما فراهم می کنند.
* **اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان:** آنها اطلاعات ضروری را در مورد اینکه چه زمانی وب سایت شما در دسترس خواهد بود، چه چیزی ارائه می دهد و چه اقداماتی را بازدیدکنندگان می توانند در حین انتظار انجام دهند، ارائه می دهند.
* **ترافیک درایو:** سایت های هلدینگ را می توان از طریق رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر برای هدایت ترافیک به وب سایت شما قبل از راه اندازی آن تبلیغ کرد.

**بهترین روش ها برای برگزاری طراحی سایت**

**1. کپی واضح و مختصر:** کپی در سایت هلدینگ شما باید واضح، مختصر و آموزنده باشد. به طور خلاصه توضیح دهید که وب سایت یا نام تجاری شما در مورد چیست و در تاریخ راه اندازی مورد انتظار آن به روز رسانی ارائه دهید.
**2. تصاویری چشم نواز:** از تصاویر، ویدیوها یا انیمیشن های جذاب بصری استفاده کنید تا بازدیدکنندگان را درگیر کنید و نگاهی اجمالی به وب سایت آینده خود به آنها بدهید. این تصاویر باید با کیفیت بالا و مرتبط با برند و پیشنهاد شما باشند.
**3. تایمر شمارش معکوس:** تایمر شمارش معکوس حس فوریت و هیجان را برای راه اندازی آینده شما ایجاد می کند. به بازدیدکنندگان نشان می دهد دقیقا چه زمانی می توانند انتظار داشته باشند که وب سایت شما را کامل ببینند.
**4. Call-to-Action:** شامل یک تماس برای اقدام است که بازدیدکنندگان را تشویق به انجام یک اقدام خاص، مانند ثبت نام برای به روز رسانی ایمیل یا دنبال کردن حساب های رسانه های اجتماعی شما می کند.
**5. اطلاعات تماس:** در صورتی که بازدیدکنندگان سؤالی داشته باشند یا بخواهند با شما ارتباط برقرار کنند، اطلاعات تماس یا دسته های رسانه های اجتماعی خود را ارائه دهید.
**6. پاسخگویی موبایل:** مطمئن شوید که سایت هلدینگ شما پاسخگوی تلفن همراه است تا بازدیدکنندگان بتوانند در هر دستگاهی به آن دسترسی داشته باشند.

**نمونه هایی از سایت های هلدینگ موثر**

**تسلا به زودی:** این سایت دارای یک پس‌زمینه ویدئویی پویا و یک تایمر شمارش معکوس برای ایجاد پیش‌بینی برای عرضه مدل جدید تسلا است.

**Apple Watch Series 3:** سایت هولدینگ اپل ویژگی های کلیدی اپل واچ سری 3 آینده را به نمایش گذاشت و یک فرم ثبت نام برای به روز رسانی های ایمیل را نیز درج کرد.

**Google Stadia:** سایت هلدینگ گوگل برای Stadia، سرویس بازی ابری آن، از طراحی الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل و یک فراخوان جسورانه برای ایجاد هیجان برای راه اندازی استفاده کرد.

**نتیجه**

برگزاری طراحی سایت نقشی حیاتی در ایجاد پیش بینی و ایجاد اولین برداشت مثبت برای وب سایت شما دارد. با پیروی از بهترین شیوه‌ها و ایجاد یک صفحه مکان‌نمای واضح، مختصر و بصری جذاب، می‌توانید بازدیدکنندگان را مجذوب خود کنید و آنها را تشویق کنید که حتی قبل از راه‌اندازی برند شما با آن ارتباط برقرار کنند.

5/5 - (10 امتیاز)