نکات مهم استفاده از بک لینک pbn

نکات مهم استفاده از بک لینک pbn

قوانین و نکات مهم در استفاده از PBN چیست؟

معمولا بعد از گرفتن هاست و دامنه باید اقدام کنید و روی سئو سایت به بهترین شکل ممکن کار کنید.

متخصصان سئو همیشه به دنبال ایده ها و استراتژی هایی هستند که به آنها در بهبود عملکرد و رسیدن به اهدافی که در ذهن دارند کمک کند. اما گاهی اوقات ممکن است این استراتژی ها توسط گوگل و موتورهای جستجو تایید نشود.

یکی از استراتژی هایی که امروزه توسط برخی افراد برای سئو سایت و لینک سازی خارجی استفاده می شود، ساخت لینک های هرمی یا PBN است.

این استراتژی توسط گوگل رد شد و از تمامی وب مسترهای فعال در این زمینه خواسته شد از این روش لینک سازی pbn اجتناب کنند.

اما برخی از آنها همچنان از این روش استفاده می کنند و سعی می کنند سئو وب سایت خود و رتبه آن را با آن بهبود بخشند.

در این مقاله تصمیم گرفتیم به این موضوع بسیار مهم یعنی بک لینک pbn یا بک لینک هرمی و نکات و قوانین مهم در استفاده از این مبحث بپردازیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

لینک سازی PBN چیست؟

PBN (شبکه وبلاگ خصوصی) زنجیره ای از سایت هاست که به سایت اصلی شما پیوند می خورند. PBN ترکیبی از برخی صفحات وب است که به افزایش رتبه و نمایه سازی بهتر صفحات وب کمک می کند.

اگر نحوه استفاده از این ترفند را بدانید، پاسخ بسیار مثبتی دریافت خواهید کرد و در صورت استفاده نادرست، ممکن است در لیست پنالتی گوگل قرار بگیرید. استفاده از PBN یکی از تکنیک های قدرتمند سئو خارج از سایت است.

اگر همه چیز به نفع شما پیش برود، شبکه وبلاگ خصوصی موقعیت وب سایت را در گوگل افزایش می دهد. چگونه کار می کند؟ نام و آدرس سایت شما باید در سایت های مختلف ذکر شود.

اگر سایت‌های زیادی به وب‌سایت شما لینک دهند، نه تنها محبوبیت کسب خواهید کرد، بلکه می‌توانید این منابع را نیز کنترل کنید. همه اینها منجر به افزایش ترافیک می شود. این عوامل باعث موفقیت شما می شود.

شبکه ای از وبلاگ های خصوصی می تواند راه حل جایگزینی باشد که باعث صرفه جویی در هزینه و نتیجه عالی می شود. اما اگر نمی دانید چگونه از این ابزارها استفاده کنید، نباید انتظار چیز مثبتی داشته باشید.

در زیر به برخی از سوالاتی که ممکن است در مورد pbn داشته باشید پاسخ خواهیم داد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آیا pbn برخلاف سیاست گوگل کار می کند؟

بله، قطعا این شبکه ها برخلاف سیاست گوگل هستند. تنها زمانی که گوگل به شما می‌گوید دقیقاً چگونه رتبه‌بندی می‌کنید این است که از AdWords خود گوگل استفاده کرده باشید، اما برای رتبه‌بندی در نتایج ارگانیک، گوگل بدترین منبع برای اطلاعات مورد نیاز شما است.

من اگر جای گوگل بودم همین کار را می کردم. چرا باید دیگران را به صورت رایگان رتبه بندی کنند وقتی بیش از 40 میلیارد دلار در سال درآمد تبلیغاتی دارند! برای کسب اطلاعات بیشتر به آموزش سئو مراجعه کنید.

آیا لینک بیلدینگ با بک لینک pbn کار می کند؟

بله این یک واقعیت است که اگر به درستی پیاده سازی شود و لینک های مناسب ایجاد شود بک لینک pbn واقعا تاثیر زیادی دارد.

اگر این شبکه ها خوب کار نمی کردند، مطمئناً گوگل سعی نمی کرد آنها را هدف قرار دهد و مردم را از این استراتژی بترساند! اما با وجود تمام این تاکتیک‌های ترساندن، بسیاری از مردم همچنان شبکه‌های وبلاگ خصوصی می‌سازند و به راحتی رتبه‌بندی می‌کنند.

چرا این شبکه pbn خوب کار می کند؟

لینک ها مهم ترین فاکتور رتبه بندی هستند و با وجود مشکلاتی مانند اسپم، لینک ها تاثیرگذارترین عامل در رتبه بندی سایت محسوب می شوند.

گوگل وب سایت های این نوع شبکه ها را به عنوان یک عامل معتبر می شناسد و این در واقع این استراتژی را موثر می کند.

با استفاده از این شبکه، وب سایت شما مجموعه ای از لینک های معتبر و مرتبط را دریافت می کند که به رتبه شما کمک زیادی می کند. نکات مهم استفاده از بک لینک pbn

چیزهایی که باید در مورد ساخت لینک PBN بدانید

شبکه سازی یک فعالیت بسیار کاربردی و در عین حال پرخطر است. اگر بتوانید به درستی از آن استفاده کنید، مطمئن باشید که این اقدام مثمر ثمر خواهد بود و در نهایت منجر به بهبود رتبه وب سایت شما خواهد شد.

اما اگر نتوانید این کار را به روش صحیح انجام دهید، خطر جریمه شدن توسط گوگل را خواهید داشت. به همین دلیل توصیه می شود در صورت نداشتن دانش و تجربه کافی از این روش لینک سازی pbn استفاده نکنید.

کسانی که تصمیم به استفاده از بک لینک هرمی و شبکه PBN دارند می توانند به دو روش عمل کنند: در حالت اول، آنها می توانند از وب سایت ها یا وبلاگ های خود برای دریافت بک لینک pbn استفاده کنند.

حالت دوم به دریافت بک لینک pbn از وب سایت ها و وبلاگ های دیگران در ازای پرداخت هزینه اختصاص دارد.

برای تعیین اینکه آیا یک وب سایت بخشی از جریان اتصال شبکه است یا خیر، چندین چیز باید بررسی شود:

میزبان: اولین سوالی که می توان پرسید این است که آیا آدرس IP همه سایت های شرکت کننده یکسان است یا خیر؟

اگر وب‌سایت‌های مختلف پروفایل پیوند مشابهی داشته باشند یا همه آنها برای مدت طولانی به یک وب‌سایت پیوند داشته باشند، این امکان وجود دارد که سایت بخشی از یک شبکه پیوند باشد یا از لینک‌های پولی استفاده شود.

محتوای تکراری: بسیاری از اوقات افراد برخی از محتوای وب سایت خود را کپی می کنند و آن را در سایت یا وبلاگ خود قرار می دهند تا بک لینک دریافت کنند.

تصاویر و ویدیوها: از آنجایی که بازتولید تصاویر و ویدیوها دشوار و پرهزینه است، این احتمال وجود دارد که افراد در PBN از تصاویر و ویدیوهای تکراری استفاده کنند.

با استفاده از عملکرد جستجوی تصویر گوگل می توانید ببینید کدام یک از تصاویر یا ویدیوهای استفاده شده تکراری هستند.

در پایان بهینه سازی وب سایت خود برای سئو به روش صحیح می تواند رشد و موفقیت طولانی مدت را برای شما به ارمغان بیاورد.

روی یک موضوع تمرکز کنید و مطمئن شوید که کلمات کلیدی مرتبط را حتی در تصاویر، نام دامنه، عنوان سایت و سایر بخش های مهم وب سایت خود قرار دهید. همچنین، محتوا را به طور مرتب ارسال کنید و سرعت بارگذاری صفحه خود را در نظر داشته باشید.

برای اینکه یک قدم از رقبای خود جلوتر بمانید، باید آنها را نیز مطالعه کنید تا استراتژی هایی را بیاموزید که می توانند سئو سایت شما را بهبود بخشند.

در نهایت، استفاده از PBN را برای استراتژی ساخت لینک بهتر در نظر بگیرید. اگر علاقه مند به مباحث تخصصی و علمی در زمینه آموزش سئو هستید، پیشنهاد می کنم فیلم آموزش سئو ما را مشاهده کنید.

امیدواریم این مقاله آموزش سئو شما را راضی کرده باشد. می توانید بسته خرید بک لینک pbn را از بخش خرید بک لینک ما تهیه کنید و به افزایش رتبه سایت خود کمک کنید.

منابع

https://linkbuilder.io/pbn-backlinks/
https://www.orangeseo.net/blog/2020/9/18/what-are-pbn-backlinks-and-why-are-they-bad-for-your-seo-efforts
https://www.semrush.com/blog/private-blog-network/
https://backlinkboss.com/buy-backlink-pbn/
https://juliangoldie.com/buy-pbn-backlinks/
https://linkdepartment.com/pbn-backlinks-facts-you-need-to-know/
https://outreachmonks.com/buy-pbn-backlinks/
https://monitorbacklinks.com/blog/seo/pbn-backlinks
https://easyseocrm.com/product-category/eng-backlinks-building-services-packages/buy-pbn-backlinks-packages-eng/
https://ahrefs.com/seo/glossary/private-blog-network

5/5 - (10 امتیاز)