سئو سایت آموزشگاهی

سئو سایت آموزشگاهی

امروزه مراکز زیادی وجود دارد که در زمینه های مختلف به آموزش مشغول هستند. یکی از دغدغه های این مدارس جذب دانش آموزان بیشتر و تبلیغات و اطلاع رسانی پویا است.

طراحی سایت بهترین بستر برای رسیدن به این هدف است. با طراحی سایت بخصوص طراحی سایت آموزشی، این شانس را دارید که مدرسه خود را به افرادی که در جستجوی خدمات آموزشی از طریق گوگل هستند، معرفی کنید.

حتی می توانید با راه اندازی وبلاگ، کاربرانی را که به دنبال مقاله مرتبط هستند تشویق کنید تا بسته های آموزشی خود را بررسی کنند.

طراحی سایت اولین قدم است اما شرط دیدن سایت سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. همانطور که می دانید سئو یک فرآیند تخصصی است که نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد.

در این زمینه، محمد جانبلاغی با سال ها تجربه و نمونه های کار قوی می تواند شما را در رسیدن به سئو سایت یاری کند و سایت را به بالای لیست صفحه اول گوگل برساند.

چرا سئو سایت آموزشی مهم است؟

همانطور که می دانید تبلیغات و بازاریابی حرف اول را در هر کسب و کاری می زند. شما همیشه به یک پلتفرم تبلیغاتی نیاز دارید تا بتوانید خدمات خود را به کاربران ارائه دهید و آنها را تشویق کنید که به مدرسه شما بپیوندند.

با طراحی سایت و سئو که همیشه در بالای لیست گوگل قرار دارد، این شانس را دارید که کاربران زیادی نام و برند مدرسه شما را یاد بگیرند و برای دریافت خدمات مختلف به مدرسه شما بیایند.

از سوی دیگر، امروزه بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال نیازهای خود در فضای مجازی هستند. به عنوان مثال، کسانی که می خواهند یک منطقه خاص را در محل زندگی خود یاد بگیرند، احتمالا به موتورهای جستجو مراجعه می کنند.

کاربران ممکن است بخواهند مقاله ای در مورد زمینه ها و رشته کاری شما بخوانند. با داشتن یک سایت سئو حتی می توانید این کاربران را به سایت خود جذب کنید و ضمن ارائه پاسخ سوالات آنها، بسته های آموزشی و خدماتی که برای آموزش در نظر گرفته اید را نیز به آنها معرفی کنید.

نکته مهم دیگر این است که راه اندازی یک سایت سئو این پتانسیل را برای شما ایجاد می کند که از دایره دانشجویان رشته و محل خود فراتر رفته و دوره های آموزشی آنلاین را برای تمامی کاربران سایت برگزار کنید. این به معنای گسترش کسب و کار اینترنتی و افزایش درآمد اینترنتی است. اینها تنها برخی از دلایلی است که طراحی سایت سئو می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد.

مراحل سئو سایت آموزشی چیست؟

در ابتدای فرآیند سئو سایت مدرسه باید از طریق یک ممیزی کامل و دقیق نقاط ضعف و قوت سایت مشخص شود و اینکه سایت تاکنون چه رتبه و امتیازی در گوگل داشته است. با این اطلاعات مسیر دقیق سئو سایت به وضوح مشخص می شود و می توان رقبای آن را شناسایی کرد.

به عبارت دیگر برای ایجاد یک استراتژی بهتر سئو سایت مدرسه ابتدا باید سایت را آنالیز کنید که باید به صورت اصولی و دقیق انجام شود.

کارشناسان آموزش سئو  و خدمات سئو ما در سایت محمد جانبلاغی این کار را به سرعت برای شما انجام می دهند و پس از تجزیه و تحلیل استراتژی سئو به شما اطلاع می دهند که چگونه به سئو سایت برسید.

انتخاب کلمه کلیدی

یکی از ساده ترین و مهم ترین مراحل سئو سایت مدرسه، انتخاب بهترین کلمات کلیدی است. برای انتخاب کلمات کلیدی، باید فهرستی از تمام کلمات مرتبط با کسب و کار تهیه کرد و سپس بهترین آنها را با توجه به پارامترهای مختلف مانند موقعیت مکانی یا ترجیحات کارفرما انتخاب کرد.

انتخاب کلمه کلیدی بسیار مهم است زیرا ابزار اصلی برای جذب کاربران به سایت شما است. کارشناسان سئو ما در سایت محمد جانبلاغی می توانند با به روزترین ابزارها و بهترین استراتژی مفیدترین لیست کلمات کلیدی را تعیین کرده و با شما به اشتراک بگذارند. به عنوان یک کارفرما در صورت تمایل می توانید از تمامی جزئیات کار مطلع شوید.

محتوای کاربردی

محتوای Google شامل عکس‌ها، مقاله‌ها و ویدیوها می‌شود. محتوا تاثیر زیادی در افزایش رتبه سئو سایت فروشگاهی دارد.

پس باید تمامی نکات و قوانین تهیه محتوای استاندارد را رعایت کنید. محتوای متنی سایت باید آزاد و توصیفی باشد و کلمات کلیدی را به تناسب مناسبی در بر داشته باشد.

همچنین باید شامل اطلاعات صحیح، دقیق و کامل در مورد موضوعات مربوطه باشد. محتوای متنی همیشه پتانسیل خوبی برای افزایش ترافیک، بهبود رتبه سئو سایت و نرخ تبدیل بازدیدکننده به دانشجو دارد. از آنجایی که قلب هر سایتی محتوای متنی آن است، باید از بهترین و با کیفیت ترین مقالات استفاده کنید.

در این زمینه کارشناسان تولید محتوای سایت محمد جانبلاغی آماده خدمت رسانی به شما هستند. تیم تولید محتوای ما همواره مقالات منحصر به فرد را مطابق با استانداردها و استراتژی سئو سایت ارائه می کند و در بازه های زمانی مشخص در سایت منتشر می کند.به هر حال، ما در سایت محمد جانبلاغی کارشناسان مجربی در زمینه‌های دیگر تولید محتوا داریم که می‌توانند کل پروژه را بر عهده بگیرند یا در مورد ایجاد این نوع محتوا به شما مشاوره دهند.

بهینه سازی تمامی صفحات

این سایت حاوی صفحات مختلفی است که باید با توجه به اهمیت آنها بهینه سازی شوند. مهمترین صفحه هر سایتی صفحه داخلی است که اهمیت آن برای موتورهای جستجو باید از طریق لینک سازی داخلی و خارجی مشخص شود.

سپس، در وب سایت های مدارس، صفحه درباره ما بسیار مهم است. در این صفحه می توانید توضیحی کلی در مورد آموزشگاه و روش های تماس و آدرس آموزشگاه ارائه دهید. این صفحه همچنین بسیار مهم است و به موتورهای جستجو کمک می کند اطلاعات هویتی سایت شما را سریعتر ایندکس کنند.

صفحات منحصر به فرد ایجاد کنید

به یاد داشته باشید که گوگل به هیچ وجه محتوای تکراری را دوست ندارد و صفحاتی را که تکراری می داند امتیاز منفی برای سایت در نظر می گیرد.

سایت باید از نظر وجود محتوای تکراری به طور کامل آنالیز شود و در صورت وجود مشکل در این راستا حذف شود. اطمینان حاصل کنید که محتوای هر صفحه تکراری نیست و کل سایت حاوی محتوای منحصر به فرد است.

استراتژی لینک سازی و خرید بک لینک

فراموش نکنید که در هر صفحه و پست وبلاگی که ایجاد می کنید به صفحات داخلی پیوند دهید تا کاربر برای مدت طولانی تری در سایت بماند. همچنین مطمئن شوید متنی که برای لینک های خارجی و لینک سازی داخلی آماده می کنید دارای کلمات کلیدی و سئو خوبی باشد. زیرا موتورهای جستجو به این نکته توجه ویژه ای دارند.

سئو محلی

سئو محلی یکی از مراحل دیگر سئو سایت مدارس است که بسیار مهم است. با توجه به اینکه اکثر مدارس ماهیت فیزیکی و مکانی دارند، سئو محلی باید برای آنها در اولویت باشد. با سئو محلی، شانس بیشتری برای دریافت ترافیک کاربر از ناحیه فیزیکی اطراف مدرسه خواهید داشت.

مزایای سئو برای وب سایت مدرسه

بهینه سازی سئو وب سایت مدارس مزایای زیادی دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم

  • با استفاده از سئو، اعتبار و رتبه مدرسه شما افزایش می یابد.
  • سئو میزان موفقیت سایت را با استفاده از اعداد واقعی تجزیه و تحلیل می کند و به شما گزارش می دهد.
  • از طریق این عملکرد، وضعیت مدرسه و سایت مربوطه گسترش می یابد.
  • سئو سودآوری سایت را تضمین می کند.
  • ترافیک سایت افزایش می یابد و در نتیجه بازدید سایت نیز افزایش می یابد.
  • سئو کاربران بیشتری را به وب سایت مدرسه شما جذب می کند.
  • موفقیت طولانی مدت سایت با این سئو تضمین می شود.
  • سئو یک سرمایه گذاری هوشمندانه است.

تعرفه سئو سایت مدرسه

سرعت و هزینه سئو برای هر سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. چه کلیدواژه هایی را برای سئو سایت انتخاب می کنید و چقدر رقابت در آن کلمات وجود دارد و سایت شما چقدر خدمات متنوع و حاشیه ای دارد و چقدر برای سئو کار نیاز است، درجه مدرسه شما و سیاست های شما برای بهبود سایت مدرسه و ده ها موارد دیگر، این بر هزینه نهایی سئو تأثیر می گذارد.

به منظور تعیین نرخ دقیق سئو، کارشناسان سئو ما در تیم طراحی سایت و سئو سایت محمد جانبلاغی طی جلسه ای با شما جزئیات پروژه را مشخص کرده و قیمت نهایی را اعلام می کنند.

سئو یک فرآیند تخصصی و زمان بر است و شما همیشه به افراد متخصص و آگاه نیاز دارید تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

شما می توانید سئو سایت مدرسه خود را به ما بسپارید. تیم محمد جانبلاغی با تیمی از کارشناسان سئو، کارشناسان رسانه های اجتماعی و مشاوران بازاریابی دیجیتال، آخرین ترفندها و استراتژی های سئو سایت را بررسی می کند و شما را برای دستیابی به نتایج بهتر راهنمایی می کند.

منابع

https://www.higher-education-marketing.com/blog/seo-for-education-websites
https://www.constantcontact.com/blog/seo-for-schools-and-education-getting-started/
https://insights.digistorm.com/en-us/search-engine-optimisation-for-schools
https://www.finalsite.com/blog/p/~board/b/post/tips-to-improve-school-website-seo
https://www.seoptimer.com/blog/seo-for-schools/
https://www.truthtree.com/top-5-search-engine-optimization-seo-tips-for-school-websites/
https://edlio.com/apps/pages/SEO-techniques-for-school-websites
https://campuspress.com/seo-for-schools/
https://blog.interactiveschools.com/blog/10-seo-tips-for-schools

5/5 - (11 امتیاز)