5 روش شگفت انگیز افزایش سرعت سایت کاملا تضمینی

5 روش شگفت انگیز افزایش سرعت سایت کاملا تضمینی

یکی از عواملی که می تواند به طور مستقیم بر سئو سایت تاثیر بگذارد افزایش سرعت سایت است.

همانطور که می دانید یکی از معیارهایی که گوگل برای اندازه گیری سایت های خوب و بد استفاده می کند، رفتار کاربران است. این موضوع را با مثالی که حتما برای شما اتفاق افتاده است بیشتر توضیح می دهیم.

فرض کنید به دنبال موضوعی هستید و برای یافتن پاسخ عجله دارید و نمی خواهید معطل شوید. اگر مشاهده کردید که سرعت بارگذاری هر یک از سایت هایی که باز کرده اید کند است، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ضربدر قرمز را در گوشه صفحه فشار دهید و از سایت خارج شوید.

گوگل رفتار شما و احتمالا سایر کاربران را به دقت بررسی کرده و به این نتیجه رسیده است که این سایت شایسته قرار گرفتن در بین صفحات اول نیست و به همین دلیل در حال پایین آوردن رتبه است.

اگر یک مدیر سایت هستید و می خواهید از چنین مشکلی جلوگیری کنید، بهتر است از یکی از روش های افزایش سرعت سایت استفاده کنید و برای حل این مشکل به فکر چاره باشید.

در این متن قصد داریم به صورت مختصر و آزاد به این موضوع بپردازیم و چند روش طلایی و مفید برای افزایش سرعت سایت در اختیار شما قرار دهیم.

چرا سرعت بارگذاری سایت مهم است؟

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم ، اگر سرعت سایت بالا نباشد، از گوگل امتیاز منفی دریافت خواهید کرد. زیرا زمانی که کاربری از سایت شما بازدید می کند و می بیند که سرعت سایت شما بالا نیست سریعا از سایت خارج شده و دکمه خروج را فشار می دهد. با توجه به این واکنش کاربر، گوگل رتبه سایت شما را پایین می آورد.

علاوه بر تاثیر سرعت سایت بر کاهش رتبه، کاهش فروش نیز از دیگر آسیب هایی است که سرعت لود پایین می تواند ایجاد کند.

تصور کنید یک وب سایت فروشگاهی دارید و محصولاتی را در آنجا می فروشید. اکثر کسانی که به صورت آنلاین خرید می کنند می خواهند محصول مورد نظر خود را در اسرع وقت پیدا کنند. هیچ دلیلی وجود ندارد که مشتریان مشکلات سایت شما را تحمل کنند و منتظر بمانند تا سایت بارگذاری شود.

اگر سرعت بارگذاری سایت و نمایش محصولات کند باشد به مرور زمان مشتریان خود را از دست خواهید داد و این مشکل می تواند مستقیماً بر فروش و درآمد شما تأثیر بگذارد.

پس اگر می خواهید در کار و تجارت خود موفق باشید سعی کنید یکی از روش های افزایش سرعت سایت و بهبود سئو سایت را پیاده سازی کنید و به سادگی از کاهش رتبه و کاهش تعداد مشتریان خود جلوگیری کنید.

اگر به مبحث افزایش سرعت لود سایت علاقه دارید حتما از خدمات افزایش سرعت سایت را استفاده کنید.

چگونه می توانیم سرعت یک سایت را تشخیص دهیم؟

معرفی آنالیز سرعت سایت

چندین کار وجود دارد که می توانید برای اطلاع از سرعت سایت خود انجام دهید. یکی از مرتبط ترین ابزارهایی که می توان برای اندازه گیری سرعت سایت استفاده کرد، استفاده از Google PageSpeed ​​Insights است.

این ابزار رایگان است و توسط گوگل ارائه شده است. یکی دیگر از اطلاعاتی که این ابزار به شما می دهد وجود نقص در سایت است.

اگر گوگل ببیند که قصد بهینه سازی سایت و جلب رضایت کاربران را دارید، باعث افزایش رتبه شما می شود و این می تواند تاثیر مثبتی بر درآمد و فروش شما داشته باشد.

Gtmetrix سایت دیگری است که اطلاعات سایت خوبی را ارائه می دهد. امروزه بسیاری از وب مسترها از Gtmetrix برای اطلاع از سرعت سایت خود استفاده می کنند. این سایت همچنین می تواند به شما در یافتن نقص های وب سایت کمک کند.

ما 5 روش شگفت انگیز برای افزایش سرعت سایت و بهینه سازی سرعت سایت را به شما معرفی می کنیم

اگر سرعت سایت خود را با یکی از ابزارهای بالا اندازه گیری کنید و متوجه شوید که سرعت آن کمتر از حد معمول است و این می تواند تاثیر منفی بر سئو سایت شما داشته باشد، یکی از روش های افزایش سرعت سایت است که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد آنچه را که می خواهید انجام دهید.

بدون شک با استفاده از یکی از این روش ها می توانید جایگاه خود را در نتایج گوگل تغییر دهید و به اهدافی که از ایجاد سایت در نظر داشتید برسید.

یک میزبان مناسب

یکی از مواردی که می تواند تاثیر بسزایی در افزایش سرعت سایت شما داشته باشد هاست است. اگر قصد دارید از راه اندازی یک وب سایت درآمد آنلاین کسب کنید و برای شما بسیار مهم است که رفتار کاربران در مقابل سایت شما چگونه خواهد بود، بهتر است هاستی را انتخاب کنید که بتواند بهترین شرایط را برای شما فراهم کند، عضو شوید.

این نوع هاست ها سرعت سایت را افزایش می دهند و این چیزی نیست که گوگل از آن استقبال کند.

سعی کنید از هاست های اختصاصی استفاده کنید. این هاست ها قیمت بالاتری نسبت به سایرین دارند اما توانایی بیشتری در رفع نیاز شما دارند و با کاهش سرعت مواجه نخواهید شد.

استفاده از قالب های بهینه شده

یکی از عواملی که می تواند سرعت بارگذاری سایت را کاهش دهد، استفاده از قالب هایی است که اساسا سرعت بارگذاری سریعی دارند.

یک میزبان جداگانه برای ویدیوها در نظر بگیرید

یکی دیگر از راه های افزایش سرعت سایت، استفاده از هاست مجزا برای آپلود ویدیوهایی است که قصد دارید در سایت نمایش دهید. این اقدام به دلیل وجود تعداد زیادی فیلم و ویدیو به میزان قابل توجهی از کند شدن سایت جلوگیری می کند.

کاهش حجم صفحات سایت

یکی از عواملی که می تواند سرعت بارگذاری سایت را کاهش دهد صفحات سنگین سایت است. برای اینکه بتوانید صفحات را سبک کنید، بهتر است تا حد امکان از قرار دادن بلوک های غیر ضروری در سایت خودداری کنید.

تا حد امکان موارد اضافی را از سایت حذف کنید. برخی از آنها می توانند تاثیر منفی بر سرعت سایت داشته باشند.

یک نکته آخر

افزایش سرعت لود سایت اصلا کار سختی نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نحوه افزایش سرعت سایت را بیابید. بهتر است تمام نکات و جزئیات در هر اتصال را به خوبی انجام دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

با شرکت در دوره آموزش سئو و خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس وب سایت محمد جانبلاغی می توانید سرعت هر سایتی که با وردپرس طراحی شده است را افزایش دهید.

منابع

https://www.cloudflare.com/learning/performance/speed-up-a-website/
https://blog.hubspot.com/marketing/how-to-reduce-your-websites-page-speed
https://www.section.io/blog/tips-to-improve-website-performance-page-speed/
https://www.altexsoft.com/blog/engineering/12-techniques-of-website-speed-optimization-performance-testing-and-improvement-practices/
https://www.crazyegg.com/blog/speed-up-your-website/
https://setupad.com/blog/increase-website-loading-speed/
https://sematext.com/blog/improve-website-performance/
https://terakeet.com/blog/page-load-time/
https://firstsiteguide.com/website-speed/

5/5 - (11 امتیاز)