راز فرکانس شکرگزاری و انرژی مثبت روزانه از خداوند

راز فرکانس شکرگزاری و انرژی مثبت روزانه از خداوند

هر سال در ماه نوامبر، میلیون‌ها خانواده در سراسر ایالات متحده همه چیزهایی را که ما به خاطر آنها سپاسگزاریم جشن می‌گیرند.

اگر این کار را در تمام طول سال انجام دهیم بسیار عالی خواهد بود زیرا نگرش سپاسگزاری (شکرگزاری) برکات بیشتری را به همراه دارد و نه تنها برای منافع مادی، بلکه شادی و احساس آرامش.

در دی‌وی‌دی و کتاب راز راندا برن، قانون جذب و داشتن نگرش شکرگزاری برای شادی درونی و همچنین سود مادی ضروری است.

ما باید از تمرکز بر چیزی که نداریم دست برداریم چه روابط باشد، چه ثروت مادی یا خوشبختی، ما این توانایی ذاتی را داریم که آنچه را که در زندگی جذب می کنیم و تجربه می کنیم ایجاد کنیم.

تمرکز، واقعیت را تعیین می کند…

این چیزی فراتر از تفکر آرزو است، ما مغناطیس های انسانی هستیم که هم موقعیت های خوب و هم بد را جذب می کنیم.

به گفته دکتر فرد آلن ولف، دکترای فیزیک که در The Secret حضور دارد، این یک واقعیت است، نه تخیلی…

ما آهنرباهای انسانی هستیم که امواج هوشیاری را به ارتعاش در می آوریم که می تواند موقعیت ها را جذب کند – چه خوب و چه بد با نحوه تفکر و طرح این افکار…

 • من می توانم یک روز عالی خلق کنم!
 • من می توانم انتظار بزرگی داشته باشم!
 • من نامحدود هستم!

برای مردم بسیار مهم است که به جای جنگ و منفی گرایی، آگاهی از صلح داشته باشند، زیرا ما موجودات مغناطیسی هستیم که امواج ارتعاشی تولید می کنیم که به همه جا می رسد و آگاهی توده ها دقیقاً همین است.

این به ما بستگی دارد، نه رسانه ها که چه چیزی را تجربه خواهیم کرد.

از احساسات منفی خودداری کنید. وقتی به حواس خود توجه می کنید، به شکرگزاری فکر می کنید، آن را احساس و احساس می کنید، در واقع فرکانس انرژی خود را به یکی از بالاترین و قوی ترین فرکانس های موجود تبدیل می کنید.

قانون جذب متوجه نمی شود که شما فقط چیزی را تصور می کنید یا واقعی است. بنابراین شما آن چیزها را به زندگی خود جذب خواهید کرد.

شکرگزاری احساسات منفی را از تو دور میکند. زمانی که حواس خود را متوجه شکر گذاری کنی, درباره ی شکرگزاری فکر کنی, آن را به زبان بیاوری و آن را احساس کنی, در واقع فرکانس انرژی خود را به یکی از بالاترین و قوی ترین فرکانسهای موجود, تبدیل می کنی.

تو انرژی مردم, و تمام انرژیهای مثبت شرایط و وقایعی را که خوب هستند و موجب آوردن خوبیها به زندگی ات می شوند را تحت نفوذ خود در می آوری.

اگر تو بابت نعمتهایی که داری بنده ای نا سپاس باشی, امکان ندارد چیزهای خوب بیشتری را وارد زندگی ات کنی.چرا؟ چون وقتی از خورشید نور میگیری که صورتت سمت آن باشد.

شکرگزاری یکی از قدرتمندترین ابزاری است که تو برای تحول زندگی ات به سوی لذت و شادی محض از آن استفاده خواهی کرد.

وقتی تو بابت هر آنچه که دلت می خواهد وارد زندگی ات شود و قبل از اینکه به راستی ظاهر شوند خدا را شاکر باشی.در واقع فرکانسی را مبنی بر اینکه از قبل این چیزها را داشته ای, به کائنات می فرستی.

قانون جذب متوجه نمی شود که تو صرفأ چیزی را تصور می کنی یا واقعی است.بنابراین آن موارد را به زندگیت جذب خواهی کرد

شکرگزاری ساده ترین و لذت بخش ترین راه برای استفاده حداکثری از نعمت های خدای یگانه است. شکرگزاری یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن احساس خوبی نسبت به خودتان است. هر چه بیشتر سپاسگزار نعمت ها و دارایی های خود باشید، خداوند برکات بیشتری را وارد زندگی شما خواهد کرد.

شکرگزاری قوی ترین ارتعاش در جهان هستی است، هر چه بیشتر شکرگزار نعمت هایتان باشید، برکات بیشتری وارد زندگی شما خواهد شد.

قانون شکرگزاری (سپاسگذاری) چیست؟

قانون شکرگزاری یکی از راه های مثبت اندیشی است که ارتعاش قوی تری به کائنات می فرستید و به نعمت ها و خواسته های خود توجه می کنید و خدا را شکر می کنید.

ارتعاش شکرگزاری بسیار قوی تر از ارتعاشات دیگر است. وقتی برای چیزی سپاسگزار هستید، ارتعاش آن را به جهان می فرستید و جهان، به طور داوطلبانه یا غیرارادی، بسته به ارتعاشی که از شما دریافت می کند، چیزهای بیشتری را وارد زندگی شما می کند.

اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانیم از این قانون برای ارتعاش و ارسال اهدافمان به کیهان استفاده کنیم؟

وقتی شکرگزار نعمت هایی هستید که خداوند به شما داده است، به نعمت های خود توجه می کنید و خداوند آن نعمت ها را بیشتر وارد زندگی شما می کند.

انسان سپاسگزار کسی است که به جنبه های مثبت زندگی توجه کامل دارد. موضوعاتی که به شما احساس خوبی می دهد و آن احساس خوب کارساز است.

البته برای درک اینکه چگونه قدردانی شما را به خواسته ها و آرزوهایتان می رساند، باید با قانون جذب آشنا باشید.

قانون جذب و قانون شکرگزاری (سپاسگذاری)

قبل از هر چیز قبل از ورود به قانون شکرگزاری بهتر است با قانون جذب آشنا شویم. در این بخش می‌خواهم شما را با قانون جذب آشنا کنم و به شما بگویم که چه ارتباطی بین قانون جذب و قانون شکرگزاری وجود دارد و چه چیزی باعث می‌شود وقتی به خاطر نعمت‌هایمان شکرگزاری می‌کنیم، شاهد مثبت‌ترین چیزها در زندگی‌مان باشیم.

قانون جذب به سادگی بیان می کند که وقتی متوجه چیزی می شوید، آن را جذب زندگی خود می کنید.

مثلا وقتی به بی پولی، بیماری و بیکاری فکر می کنید، قانون جذب بی پولی، بیکاری و بیماری وارد زندگی شما می شود. برعکس، وقتی به پول و ثروت نگاه می کنید، طبق قانون جذب، پول بیشتری وارد زندگی خود می کنید.

اما ممکن است بپرسید، دقیقاً چه چیزی باعث می شود وقتی به چیزی فکر می کنیم آن را جذب کنیم؟

قانون جذب بر اساس قانون ارتعاش عمل می کند. قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اولیه قانون ارتعاش است. اما ممکن است بپرسید ارتعاش چیست؟

وقتی به چیزی فکر می کنیم، ارتعاش آن را به کائنات می فرستیم، کیهان با توجه به ارتعاشی که از ما دریافت می کند، اراده و اکراه را وارد زندگی ما می کند.

ذهن انسان وسیله ای است که فرکانس و ارتعاش کیهان را تولید می کند.

وقتی به بی پولی فکر می کنید، یک ارتعاش می فرستید و جهان با توجه به ارتعاشی که از ذهن شما دریافت می کند وارد زندگی شما می شود.

وقتی به ثروت و پول فکر می کنید، ارتعاشی از ثروت و پول را به کائنات می فرستید و جهان با توجه به ارتعاشی که از ذهن شما دریافت می کند، ثروت و پول را وارد زندگی شما می کند.

اما برای رسیدن به خواسته و هدف خود باید آرزو و ارتعاش را به کائنات بفرستید.

یعنی به جای ارتعاش منفی باید یک ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. برای اینکه ببینید ارتعاشی که به کیهان می فرستید منفی است یا مثبت، باید به احساسات خود توجه کنید.

احساسات شما درست مانند یک قطب نما عمل می کنند. وقتی احساس خوبی دارید یک ارتعاش مثبت به کائنات می‌فرستید و وقتی احساس بدی دارید باید یک حس خوب بفرستید، زیرا وقتی احساس بدی دارید یک ارتعاش منفی به کائنات و عالم هستی می‌فرستید.

وقتی احساسات شما بد است و حال شما خوب نیست، می توانید از قانون قدردانی برای بهبود احساسات خود استفاده کنید.

این ارتباط بین قانون جذب و قانون شکرگزاری است که وقتی شکرگزار نعمت های زندگی خود هستید به نعمت های زندگی خود توجه می کنید.

وقتی از خواسته ها و خواسته های خود تشکر می کنید، بهخواسته های خود توجه می کنید و این باعث می شود که چیزهایی که می خواهید با توجه به اهدافی که به کائنات می فرستید وارد زندگی شما شوند.

چگونه شکرگزاری (سپاسگزاری) کنیم؟

ممنون از نعمت بی نهایتی که داریم، اگر با حس خوب همراه باشد معجزه می شود!

به کلمه احساس خوب توجه کنید کلمه کلیدی احساس مشکل اصلی است که دوستان به آن توجه نمی کنند!

مردم می آیند و فقط فهرست می نویسند و تشکر می کنند و علاوه بر اینکه به حرف و نوشته هایشان خوب نمی فهمند، در دلشان هم شک می کنند. که جواب می دهد یا نه؟

مهم ترین قسمت شکرگزاری به نظر من این است که علاوه بر شکرگزاری نسبت به داشته هایمان، رسیدن به خواسته ها را پیش بینی می کنیم و با احساس خوب خدا را شکر می کنیم.

خیلی از دوستان از من می پرسند چگونه تشکر کنم. برای استفاده از این قانون باید یک یادداشت تشکر برای روز شکرگزاری روزانه خود تهیه کنید که بعداً به شما خواهیم گفت.

هنگامی که یک یادداشت تشکر تهیه کردید، می توانید از خداوند به خاطر نعمت هایی که برای آرزوها و خواسته های خود دارید سپاسگزار باشید.

برای استفاده از قانون قدردانی می توانید از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. برای تبدیل جملات تاکیدی مثبت به کلمات قدردانی، باید عبارت “خدا را شکر” را در جملات تاکیدی خود بگنجانید.

روش شکرگزاری نعمت ها

اولین راه شکرگزاری، شکرگزاری نعمت ها و دارایی هایتان است. در این راه باید قدردان همه نعمت هایتان باشید. این باعث افزایش برکات شما می شود.

برای شکرگزاری می توانید نعمت های خود را بنویسید یا تکرار کنید. باید ببینید چه احساسی بهتری دارید.

اگر هنگام گفتن آن احساس بهتری دارید، می توانید در حین راه رفتن سپاسگزار باشید. با نوشتن احساس بهتری خواهید داشت، می توانید نعمت های خود را بنویسید و خدا را شکر کنید.

شکرگزاری خواسته ها و آرزوها

راه دوم برای شکرگزاری این است که از خواسته های خود سپاسگزار باشید. می توانید لیست کاملی از خواسته های خود تهیه کنید یا در دفتر شکرگزاری خود بنویسید و هر روز برای آرزوها و خواسته های خود شکرگزار خداوند باشید.

هر آرزو و هدفی را که دارید با جزئیات کامل در دفترچه یادداشت شکرگزاری خود بنویسید و هر روز آن را مرور کنید و احساس خوبی به خود بدهید.

باید به احساسات خود توجه کنید تا ببینید آیا شکرگزاری را درست انجام می دهید یا خیر. اگر در روز شکرگزاری احساس خوبی دارید، این نشانه آن است که در مسیر درستی قرار گرفته اید.

چرا باید شکرگزاری کنیم؟

دلیل اصلی اینکه ما به شما می گوییم شکرگزار باشید این است که ارتعاش و هدف خود را به کائنات می فرستید و با گذشت زمان و با عادت کردن ذهن شما به چیزهای مثبت، ناخودآگاه روی چیزهای خوب تمرکز خواهید کرد.

چند نمونه جملات شکرگزاری روزانه

در این قسمت نمونه هایی از شکرگزاری خداوند را برای شما عزیزان قرار داده ایم. این جملات شکرگزاری مثبت کوتاه از حمد و سپاس خداوند است.

بیان و استفاده از عبارات مثبت شکرگزاری نوعی شکرگزاری از خداوند است و بسیاری از افراد می توانند در مقطعی از زندگی خود با خدای خود صحبت کنند و او را صدا کنند و در نهایت به خاطر نعمت هایش شکر کنند.

استفاده از عبارات مثبت برای شکرگزاری یکی از راه های رسیدن به آرامش در زندگی است. با عادت به شکرگزاری روزانه به آرامش دل خواهید رسید.

 • خداوندا تو را شکر می کنم که امروز از خواب بیدار شده ام و می توانم یک روز دیگر را زندگی کنم.
 • خدایا تو را شکر می کنم به خاطر خبرهای خوب و زیبایی که امروز دریافت می کنم.
 • خدایا تو را شکر می کنم به خاطر خانه رویایی که دقیقا همانی است که می خواستم.
 • خدایا از تو ممنونم به خاطر پول و ثروتی که خیلی غیر منتظره به دستم رسید.
 • خدایا بابت شریک زندگی خوبم از تو ممنونم.
 • خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.
 • خدایا از تو ممنونم که باور و ایمانم را هر روز قوی تر می کنی.
 • خدایا تو را شکر م یکنم به خاطر اعتماد به نفس و شجاعتی که دارم.1ضش
 • خدایا شکرت بابت عشقی که می گیرم و می دهم.
 • و…

فرکانس شکرگزاری را در وجود خود افزایش دهید

بدون توجه به اینکه اکنون در چه شرایط و وضعیتی از زندگی هستید، قطعا چیزهای بسیاری هستند که حضورشان برای شما عادی شده است ولی اگر کمی بیشتر روی حضور آنها متمرکز شوید، متوجه میشوید که الزامی برای وجود آنها در لحظه آتی وجود ندارد.

در حقیقت همواره و در هر لحظه شما چیزهای بسیاری دارید که میتوانند ثانیه ای بعد نباشند.

خوب دقت کنید که وقتی میگویم ممکن است ثانیه ای بعد ممکن است نباشند، منظور این نیست که شما قرار است کمبود چیزی را تجربه کنید، زیرا جهان و تمام هستی، همواره در فراوانی بیپایان است و کمبود هرگز در آن وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت.

منظور من از قدردانی این است که خوب دقت کنید چقدر چیزهای با ارزشی را در زندگی خود دارید. در حقیقت حتی لزومی ندارد شکرگزار آنها باشید !

فقط آنها را ببینید و حس کنید. هرچقدر هوشیاری خود را بیشتر روی داشته ها ببرید و ارتعاشات فکری قدردانی بیشتری را نسبت به آنها به کائنات ارسال کنید، خواهید دید که فراوانی در زندگی شما بازهم بیشتر و بیشتر میشود زیرا جهان بیرون فقط انعکاس درون شماست.

وقتی از درون پر از حس فراوانی و دارایی شوید، جهان بیرون نیز همین را بیشتر و بیشتر به شما نمایش خواهد داد.

در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغی

منابع

https://www.britannica.com/topic/Thanksgiving-Day
https://www.history.com/topics/thanksgiving/history-of-thanksgiving
https://kids.nationalgeographic.com/history/article/thanksgiving-traditions
https://madeyousmileback.com/gratitude-and-law-of-attraction/
https://timesofindia.indiatimes.com/readersblog/sahil-kothari-motivation/gratitude-and-law-of-attraction-36355/
https://thecelebrationeffect.com/gratitude-and-law-of-attraction/
https://zannakeithley.com/how-to-practice-gratitude/
https://positiveaffirmationscenter.com/gratitude-and-the-law-of-attraction/
https://presentprofitablemom.com/attract/

4.4/5 - (130 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.