قانون جذب کائنات

قانون جذب کیهان یکی از مهم ترین قوانین جهان هستی است و اکنون بسیاری از مردم با این قانون جذب آشنا هستند. اما نمی دانند چگونه از این قانون برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خود استفاده کنند که در این مقاله قانون جذب کیهان به طور کامل به آن پرداخته ایم.

در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه با قانون جذب زندگی خود را از پایه تغییر دهید و به راحتی زندگی را آنگونه که می خواهید بسازید. چه کاری باید انجام دهید تا جهان شما را به اهداف و آرزوهایتان برساند؟

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

قانون جذب کائنات برای رسیدن به رویاها و اهداف شما شامل 3 مرحله کلی است که در رجب زیر به تفصیل به هر یک از آنها پرداخته ایم:

درخواست

باور

دریافت

درخواست کنید

اگر می خواهید از قانون جذب هستی برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خود استفاده کنید، اولین قدم این است که درخواست و هدف خود را به دنیا و کائنات بفرستید. شما باید اهداف خود را از کائنات مطالبه کنید.

پرسیدن از کائنات اصلا کار سختی نیست. برای درخواست چیزی از کائنات حتما این نکات را رعایت کنید. رعایت نکات زیر باعث ایجاد ارتعاش مثبت برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان می شود.

پس برای پرسیدن از کائنات، هر یک از نکات زیر را رو در رو بیان کنید و مطمئن باشید که نتایج آن در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد.

 ذهنتان را آرام کنید

به یاد داشته باشید قبل از اینکه اهداف و رویاهای خود را بخواهید، آرامش خاطر داشته باشید. یک ربع تمرکز کنید، تمرکز قدرت ذهن شما را افزایش می دهد. به یاد داشته باشید قبل از اینکه اهداف خود را بخواهید آرام باشید.

به خواسته و هدف خود مطمئن شوید

اگر می خواهید با قانون جذب هستی به اهداف و خواسته های خود برسید باید به آرزوها و اهداف خود اطمینان داشته باشید تا بدانید درخواست خود را به کائنات فرستاده اید و کائنات به درخواست شما پاسخ خواهد داد.

برای ارسال درخواست به کائنات، باید افکار مثبت و هدفمندی خوبی داشته باشید. شما باید دقیقا بدانید و مطمئن باشید که چه می خواهید و چه هدفی دارید.

مطمئن بودن و شک نکردن به اراده، ارتعاشی بسیار قوی به سمت خواسته و هدف شما می فرستد و بدانید که اگر مطمئن نیستید و به خواسته خود شک دارید، فرکانس مبهمی را به کائنات و کائنات می فرستید، سپس کائنات می فرستد. پس از دریافت نتایج ناخواسته، مطمئن شوید که تمایل زیادی به اهداف خود دارید.

از کائنات درخواست کنید

هر درخواست و هدفی را که دارید به کائنات بفرستید، مطمئن باشید که با ارسال درخواست خود به کائنات پاسخی دریافت خواهید کرد و نتایج آن وارد زندگی شما خواهد شد. اگر از کائنات خواسته ای می خواهید، باید از خواسته و هدف خود احساس خوبی داشته باشید. خواسته ها و اهداف خود را در ذهن خود تصور کنید و احساس کنید که به این هدف دست یافته اید.

به کائنات بگویید دقیقاً چه چیزی را می خواهید بفرستید تا جایی که ممکن است. مطمئن باشید که کیهان زودتر پاسخ می دهد. به عنوان مثال، اگر یک خودروی مدل بالا می خواهید، حتما جزئیات این خودرو را با جزئیات کامل یادداشت کنید. خودتان را در این ماشین احساس کنید، به این فکر کنید که اگر این ماشین را داشتید دقیقاً چه می کردید، کجا می رفتید و … بوی جدید بودن در این ماشین را حس کنید.

مثلاً اگر می خواهید رابطه و ازدواج عالی داشته باشید، با همسرتان احساس خوبی داشته باشید، با هم رابطه خوبی داشته باشید، لحظه خواستگاری و حتی حلقه ازدواج را در دستان خود احساس کنید، مکان مورد علاقه با همسرتان در ماه عسل و …

هرچیز مثبتی که به ذهنتان میرسد که با همسر خود انجام میدهید را تصور و احساس کنید .

هر آرزویی را که در ذهن دارید تصور کنید. تصور این آرزو به شما احساس عالی و خوبی می دهد. این احساس است که زندگی شما را آنطور که می خواهید خوب می کند.

ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد، اما زمانی که تمرینات قوی را در طول روز انجام دهید، به مرور زمان می توانید به این افکار عادت کنید.

خواسته های خود را بنویسید

دقیقا همان چیزی را که می خواهید بنویسید. جزئیات خواسته و هدف خود را مو به مو بنویسید که به شما احساس خوبی بدهد، به عنوان مثال:

اگر می خواهید نیمه گمشده خود را به جذب کنید، مشخصات کامل آن را بنویسید:

رنگ مو

رنگ چشم

ارتفاع

سطح تحصیلی

چه چیزهایی را دوست دارم

بدنش چطوره؟
و…

هر چیزی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید و مطمئن باشید که اگر با اراده خود ارتعاش کنید، دنیا خیلی زودتر از آنچه فکر می کنید آن را وارد زندگی شما می کند.

جزئیات کامل هدف خود را مشخص کنید، هر چه دقیق تر باشید، سریعتر به نتیجه دلخواه خواهید رسید. نوشتن در مورد ویژگی های مثبت اهداف خود یکی از راه های پرسیدن از کائنات است.

هر روز قبل از اینکه به خواسته خود برسید، چشمان خود را ببندید و اهداف و آرزوهای خود را همانطور که اکنون به آن رسیده اید و آن آرزو و هدف را دارید در ذهن خود مجسم کنید.

توجه داشته باشید که دانستن قانون جذب مهم نیست، هر چقدر هم که قانون جذب را بلد باشید، اما به آن عمل نکنید و آن را درست انجام ندهید، فایده ای ندارد. برای به دست آوردن نتیجه قانون جذب، باید سخت تلاش کنید، باید ارزش خود را افزایش دهید.

برای رسیدن به خواسته ی خود باید تمرین کنید تا در مدار آن قرار بگیرید به عنوان مثال :اگر به دنبال درآمد ماهانه بالای 100 میلیون هستید باید درون مدار 100 میلیون قرار بگیرید که در پکیج قانون جذب پیشرفته و در جلسات مشاوره کوچینگ به صورت کامل راجب مدارها و نحوه ی قرار گرفتن در آنها کامل آموزش و توضیح داده ام ولی همین را بدانید تا در مدار خواسته ی خود قرار نگیرید به آن خواسته و هدف نخواهید رسید.

4.6/5 - (68 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما