رسیدن به آرزوها

رسیدن به رویاها در 68 ثانیه یکی از قدرتمندترین تکنیک های قانون جذب است. استر هیکس بر اساس سالها تجربه خود در آموزش قانون جذب می گوید: «اگر بتوانید در 68 ثانیه روی آنچه می خواهید و آنچه می خواهید تمرکز کنید، کل جهان روی آن تمرکز خواهد کرد.

با این تکنیک بسیار قدرتمند می توانید از طریق قانون جذب کیهان به خواسته ها و آرزوهای خود برسید.

راز عدد 68 ثانیه یا 68 ثانیه تا هدف یک تکنیک بسیار قدرتمند برای دستیابی به اهداف و مقاصد است.

رسیدن به آرزوها در 68 ثانیه

بسیاری از شما در مورد کاربرد قانون جذب و چگونگی رسیدن به هدفی که با استفاده از قانون جذب داریم و تلاش برای اعمال آن در زندگی خود شنیده اید.

اما سوال اینجاست که آیا تکنیک خاصی در قانون جذب وجود دارد که به دنبال رسیدن به هدف ما باشد؟

اخیرا با مطالعه کتاب «بخواه که به تو بدهند» به تأثیر استرس بر این مهم اشاره شد که در آن به طور کامل این تکنیک قدرتمند را آموختیم.

چگونه در 68 ثانیه به آرزوهایمان با قانون جذب برسیم ؟

اولین قدم در استفاده از قانون جذب شصت و هشتم این است که خیلی آهسته دراز بکشید، سپس آنچه را که می خواهید داشته باشید، به وضوح و با دقت کامل در 17 ثانیه تجسم کرده و به ذهن بیاورید.

خواسته و هدفتان را به طور کامل درون ذهنتان تجسم کنید

اگر می خواهید گوشی داشته باشید، به رنگ گوشی خود فکر کنید، به نوع و مدل آن فکر کنید. تصور کنید اگر الان این گوشی را داشتید چه می کردید، اگر درست انجامش دهید، احساس خوبی خواهید داشت.

این احساس خوب نشانه آن است که شما در مسیر درستی قرار گرفته اید و به هدف و آرزوی خود نزدیک می شوید. احساسات شما مانند یک قطب نما عمل می کنند، به این معنی که اگر احساس خوبی دارید و به آنچه می خواهید و تلاش می کنید، می رسید.

این پیش نمایش را تنها در 17 ثانیه انجام دهید و سپس دست به کار شوید. آرزو و هدفی را که در ذهن دارید رها کنید و هدف خود را فراموش کنید. طبق قانون جذب، اگر هر روز این کار را انجام دهید، احتمال دستیابی به هدفتان چندین برابر خواهد شد.

ارائه و اندیشیدن به آرزوی هدفی که دارید، این درخواست را از سوی کائنات برمی انگیزد که اگر درخواست خود را به درستی به کائنات ارسال کنید، رسیدن به آرزوی هدفی که دارید 100% تضمین می شود.

آیا تکنیک رسیدن به آرزوها در 68 ثانیه جواب می‌دهد ؟

قانون استریکس 68 ثانیه یکی از قوی ترین تکنیک هایی است که برای رسیدن به هدف استفاده می شود.

به عنوان مثال، یکی از نتایجی که در ابتدای راه اندازی یک کسب و کار گرفتم این بود که وقتی به اتفاقات مالی خوب گذشته خود فکر می کردم و روی آن تمرکز می کردم، در همان روزهای اولیه جذابیت مالی زیادی داشتم.

شاید باور نکنید، اما زمانی که حالم خوب نبود، هیچ جذابیت و معامله مالی جدیدی نداشتم، اما روزی که احساس خوبی داشتم و از قانون جذب استفاده کردم، مخصوصاً از این تمرین رسیدن به آرزوها در 68 ثانیه و یک جذابیت مالی زیاد اتفاق می افتد.

من از این تکنیک بیشتر برای جذب ثروت و پول استفاده کردم که واقعاً نتایج بسیار خوبی در زندگی من به همراه داشت.

فقط در 17 ثانیه روی آنچه می خواهید تمرکز کنید و سپس آن را فراموش کنید. البته 17 ثانیه عدد ثابتی نیست به جای 17 ثانیه می توانید در عرض چند دقیقه به هدف آن توجه کنید و نتیجه بهتری خواهید گرفت.

فقط دانستن اینکه در مسیر درستی قرار گرفته اید، توجه به احساساتتان است، اگر احساس خوبی دارید، همچنان در امنیت باشید و مطمئن باشید که به آنچه می خواهید خواهید رسید.

راز بزرگ تجسم در68 ثانیه چیست ؟

وقتی یک رادیو را روی یک فرکانس خاص تنظیم می کنید، هر آنچه را که پخش می کند می شنوید. بنابراین به هر چیزی که فکر می کنید و روی آن تمرکز می کنید مانند تنظیم فرکانس رادیویی است و وقتی 17 ثانیه روی رویاهای خود تمرکز می کنید فرکانس را در خود فعال می کنید، وقتی فرکانس در شما فعال می شود قانون جذب شروع می شود. برای پاسخ به این فرکانس. در واقع شما ساکت هستید و قانون جذب کار خودش را می کند.

این روش یک روش فوق العاده قدرتمند برای آشکار کردن رویاهای شماست و می توانید بدون صرف زمان زیاد روی آرزوها و اهداف خود تمرکز کنید و آن را در کیهان سال به ارتعاش در آورید.

طبق قانون جذب 17 ثانیه زمان برای رسیدن به رویاها و آرزوها وجود دارد. اگر بتوانید یک فکر ساده را به مدت 17 ثانیه و بدون مخالفت با آن در ذهن خود نگه دارید، قانون جذب همان فرکانس را ایجاد می کند.

در این 17 ثانیه می توانید به آرزو و آرزوی خود برسید، در ثانیه هفدهم، زمانی که به این آرزو در هدف خود فکر می کنید و انرژی و ارتعاش را به کائنات می فرستید، درست مانند آتش است.

وقتی این دو فکر به هم می رسند، شعله ور می شود و احساس هیجان در شما ایجاد می شود.

حالا اگر بتوانید 17 ثانیه دیگر روی رویای خود تمرکز کنید، لحظه ای که به ثانیه 34 رسیدید، 2 تا 17 ثانیه روی آن هدف و آرزو تمرکز کنید که باعث می شود ارتعاش شما خیلی سریعتر به کیهان یا در جهان ارسال شود. به عبارت دیگر، این افکار جذب یکدیگر می شوند.

بر اساس قانون جذب افکار مشابه یکدیگر را جذب میکند و به هم می پیوند .

در 34 ثانیه، این افکار توسعه یافته و ادغام می شوند و نقطه انفجار جدیدی ایجاد می کنند. در این مرحله، این دو فکر ارتعاش قوی تری به جهان هستی می فرستند.

اگر بتوانید این افکار را به مدت 51 ثانیه نگه دارید، یعنی 3 تا 17 ثانیه افکار شما تکامل یافته و ارتعاش قوی تری به کیهان فرستاده شود، تا 68 ثانیه طول می کشد، بنابراین سوخت و انرژی کافی برای مکاشفه فیزیکی در اختیار دارید. اتفاق بیفتد. .

برای جلب توجه شما، چند مقایسه فیزیکی انجام می دهیم، اگر فقط 17 ثانیه روی هدف و خواسته خود تمرکز کنید، 2000 ساعت فعالیت تخمین زده می شود.

اگر به طور متوسط ​​40 ساعت در هفته کار کنید، این 17 ساعت برابر با کاری است که در یک سال انجام می دهید.

اگر بتوانید 34 ثانیه را رد کنید، می توانید این عمل را در 10 ضرب کنید، یعنی 20000 ساعت کار کرده اید.

اگر بتوانید در مدت 3 تا 17 ثانیه که معادل 51 ثانیه است، روی هدف خود تمرکز کنید، این عدد همچنان در 10 ضرب می شود که به معنای 200000 ساعت فعالیت است و اگر بتوانید روی 68 ثانیه تمرکز کنید، به این معنی است که روی چیزی که دارید تمرکز کنید. می خواهید برای بیش از یک دقیقه بدون مخالفت و معادل. بیش از 2 میلیون ساعت فعالیت دارد.

آیا میتوان با ۶۸ ثانیه تجسم کردن آرزوها را جذب کنیم ؟

توجه کن . اگر احساس خوبی دارید، نشانه آن است که به این هدف و خواسته نزدیک شده اید و باید احساسات خوب را برای خود نگه دارید.

چیزی که باعث می شود نتوانید افکار منفی خود را از بین ببرید این است که فکر می کنید باید هدفمند و منطقی فکر کنید. شما یاد گرفته اید که برای رسیدن به چیزی باید از لحاظ بدنی کار کنید یا می گویید با قانون جذب نمی توانیم خواسته هایمان را بگیریم و به آنها برسیم.

این واقعا اشتباه است، شما تا زمانی که از نظر روحی تغییر نکنید، وضعیت بدنی خود را تغییر نمی دهید.

قانون جذب آنقدر قدرتمند است که می تواند شما را به تمام خواسته ها و اهدافتان برساند. و دلیل اینکه بسیاری از افراد به هدف خود نمی رسند این است که به قانون جذب و کائنات اعتماد ندارند و معتقدند که وضعیت تا پایان عمر به همین منوال خواهد ماند.

برای تحقق و رسیدن به خواسته ها و آرزوهای شما، ابتدا باید آنها را به صورت ذهنی تجربه کنید و به آنها دست یابید و سپس کائنات آن را به ساده ترین شکل ممکن به جلو هدایت کند.

هرگز نپرسید چگونه و چرا، زیرا ذهن انسان آنقدر کوچک و محدود است که شکست ما در رسیدن به هدف غیر ارادی است.

شما آنچه را که می خواهید می خواهید و مطمئن باشید که کائنات و خداوند آرزو و هدف شما را برآورده خواهند کرد.

یکی از دلایل بزرگی که بسیاری از افراد در رسیدن به اهداف خود شکست می خورند این است که معتقدند رویاها دست نیافتنی هستند.

درگیری ها در زندگی بسیار مهم هستند، این تضادها باعث می شود آنچه را که می خواهید و هدف خود را پیدا کنید.

به عنوان مثال، اگر رابطه خوبی ندارید، عدم وجود یک رابطه خوب در زندگی شما یک تناقض است، در غیر این صورت به یک رابطه خوب نیاز دارید و می توانید آن را جذب کنید.

اگر تمام تمرکز خود را روی خواسته های خود بگذارید و سعی کنید ارتعاش مثبتی ارسال کنید، در مدت زمان کوتاهی جهان به بهترین شکل ممکن به ارتعاشات خود پاسخ می دهد.

کائنات به شما کمک خواهد کرد تا به آنچه می خواهید برسید. وقتی به هدف خود فکر می کنید، اصلا نباید احساس منفی داشته باشید.

وقتی احساسات منفی هستند نمی توانید روی خواسته ها و هدفی که دارید تمرکز کنید و این باعث می شود ناخواسته به هدفی که دارید نرسید و زمان رسیدن به خواسته تان به تاخیر بیفتد.

اگه یه ماشین گرون میخوای ولی وقتی بهش فکر میکنی از این افکار منفی “چطور پول ندارم ببرمش” حالم بد میشه. و “من لیاقت این ماشین را ندارم” و “دستیابی به این ماشین غیرممکن است”، “چگونه به ماشینی که دارم برسم؟” … در ابتدای سفر به ذهن شما خطور می کند که رویاهایی را انتخاب کنید که به شما احساس خوبی می دهند.

پس از رسیدن به خواسته های کوچک خود از طریق این تکنیک به مدت 68 ثانیه، ذهن شما معتقد است که می توانید به خواسته های بزرگتر خود برسید.

آیا تکنیک 68 ثانیه همیشه جواب میدهد ؟

پاسخ من مثبت است و توصیه می کنم هر روز این بازی را انجام دهید. 68 ثانیه زمان زیادی برای کل روز نیست.

یکی از مهم ترین لحظات قانون جذب این است که شما هر اتفاقی را که در زندگی تان می افتد را با احساسات خود بلعیده اید.

برای رسیدن به آرزو و خواسته های خود راه های بسیار زیادی و قدرتمند تری وجود دارد که در دوره قانون جذب پیشرفته حرفه ای ترین و قدرتمندترین تمارین قانون جذب را قرار داده ایم . اگر میخواهید زندگی رویایی بسازید و از تمام جنبه های مالی , روابط و… پیشرفت کنید توصیه می کنم فقط یک بار به آموزش های این دوره گوش کنید .

3.6/5 - (305 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهرا شهبازی

من فقط یه آرزو دارم کاش میشد کاش الان همین الان اتفاق بیوفته

amdymhsn427

خیلی خوب‌وعالی‌واقعا‌لذت‌بردم

amiralisalmani35

من آروزو دارم آیفون 13 پرو داشته باشم چه کار کنم

آیناز

سلام… من وقتی داشتم این مطالب رو می‌خوندم… خیلی لذت بردم چون از خواندن این مطالب واقعا در وجود خودم احساس کردم که واقعا تاثیر گذار میشه وقتی که این تکنیک رو امتحان کنم فک کنم تاثیر گذار باشه و خدا کنه که تاثیر بذاره و من یک آرزو بزرگ دارم ولی نمیتونم که بگم چون اگر آرزو رو بگید اوت آرزویی که دارید دیگه آرزو نیست چون شما آرزوتون رو به همه گفتین و ب خاطر این من آرزو خودم رو نمیگم و امیدوارم که این تکنیک براتون تأثیر گذار باشه ?

آرش زند
پاسخ به  آیناز

اینا ماله افسانه هاست تو داری تو جایی آموزشت میده از ذهنت استفاده کنی جایی که داره میگه آرزویی وجود نداره داری از قانون و قاعده آرزو میگی؟!؟

Narges

سپاسگذارم از شما.
مطمئن هستم که جواب میده.
به زودی نتیجه رو کامنت میکنم انشالله???

الهه

من میخوام پزشکی در بیام درس هم زیاد نخوندم ولی خیلی امیدوارم از این قانون هم استفاده می کنم اگه جواب داد شهریور میام کامنت می کنم ??

امیر
پاسخ به  الهه

از کیی شروع کردی چندم؟؟

محمد صابری

ایا تاکنون به این فکر کردیدکاهی اوقات برخی انسانها نیروی خواصی رادرخود کشف میکنند که انگار یک دوست دردرون خود دارند که به انها میگوید این کار وبکن ویانکن بدست یا خوب است این کاربگونی مطلوب است واکراین کار را بکنی نامطلوب است نام این انرژی یا قدرت درون چیست

کاربران ناشناس

انشالله‌یک‌ماشین‌پژوه‌۲۰۶‌میگیرم‌خدایا‌شکرت‌……خدایا شکرت‌………‌‌‌

سینا

مثلا اگه کسی رو دوست داریم که تو فضای مجازی افلاین شده رو چه چیزی باید تمرکز کنیم تا انلاین بشه و هنگام تمرکز چشامون باید بسته باشه یا باز

?❤

اگر روزی ۶۸ ثانیه براش وقت بذاریم بعد چه مدت بهش میرسیم؟

تماس با ما