درخواست از خداوند و کائنات

قانون درخواست چیست؟

می توان گفت که درخواست از خدا یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به اهداف و خواسته هاست که در این مقاله تمامی مراحل و روش های درخواست از خدا را به طور کامل به شما آموزش می دهیم.

شما می توانید از قانون جذب کائنات برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته های خود استفاده کنید.

برای رسیدن به خواسته ها و اهداف باید به درستی از خدا بخواهد و کائنات به درخواستی که از آنها می شود پاسخ می دهد.

کسانی که با قوانین جذب آشنا هستند باید این فرمول سه گانه را به خوبی بدانند

درخواست، پاسخ (باور) و دریافت

من دیده ام که مردم می گویند، پرسیدم. من این قانون را می شناسم و درباره آن زیاد شنیده و خوانده ام، اما وقتی به زندگی آنها نگاه می کنید، می بینید که آنها تقریباً هیچ چیز را تغییر نداده اند، یعنی آنها فقط این فرمول را می دانند و فقط فکر می کنند کارآمد است. واقعیت چیز دیگری است

قانون درخواست بیان می کند که برای دریافت درخواست، خواسته یا پاسخ به سؤال خود، ابتدا باید دقیقاً بدانید که چه می خواهید.

یعنی اگر هر لحظه و ناخودآگاه از شما پرسیده شود که در آن لحظه چه می خواهید و به دنبال چه هستید (؟)

شما باید بتوانید درخواست خود را با جزئیات کامل برای سوال کننده توضیح دهید.

در این مرحله، میل شما نسبت به خودتان کاملاً مشخص است، بنابراین دنیا بر اساس سیگنال هایی که از شما دریافت می کند دقیقاً می داند که شما چه می خواهید.

به عنوان مثال، اگر خانه جدیدی می خواهید، باید آنچه را که می خواهید بنویسید، بدون هیچ محدودیت ذهنی و منطقی، یا مدام آن را مرور کنید و با خودتان در مورد آن صحبت کنید. این مثال را در نظر بگیرید. این نمونه ای از تمایل به شفافیت است.

این ابهام شما مثل این است که بخواهید کانال تلویزیون را عوض کنید. اگر نمی دانید به کدام کانال می خواهید بروید و دکمه مناسب روی ریموت کنترل را فشار نمی دهید، چگونه تلویزیون می داند که به کدام کانال سوئیچ کند؟!

نحوه درخواست از خداوند

ضرب المثلی هست که می گوید اگر ندانی کجا می خواهی بروی، جایی نمی روی.

نباید امیدوار باشید که خدا می داند من چه می خواهم. بدان که وقتی از خدا می خواهی، خدا می خواهد که دقیق و شفاف باشی.

به این آیه توجه کنید:

یَسْأَلُهُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ کُلَّ یَوْمٍ هُوَ فِی شَأْنٍ ﴿۲۹﴾

هر که در آسمانها و زمین است از او درخواست مى ‏کند هر زمان او در کارى است (۲۹)

و یا در داستان طوفان نوح، زمانی که نوح در کشتی بود و همه جا را آب فرا گرفت، بعد از مدتی نیاز بود که آب کم کم پایین رفته و کشتی نوح بر زمین بنشیند. در اینجا خداوند به نوح وحی میکند که این خواسته را درخواست کن:

وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِی مُنْزَلًا مُبَارَکًا وَأَنْتَ خَیْرُ الْمُنْزِلِینَ ﴿۲۹﴾

و بگو پروردگارا مرا در جایى پربرکت فرود آور [که] تو نیکترین مهمان‏نوازانى (۲۹)

ببینید، ما نمیتوانیم بگوییم خدا خودش میداند که جای خوبی کشتی را فرود آورد. خود خداوند به نوح فرموده که این خواسته را درخواست کن.

طبق قانون درخواست چون جهان بصورت یک سیستم برنامه ریزی شده است که به درخواست های انسانها گوش داده و آنها را عملی می کند.

این درخواست ها از طریق زبان، تجسم، شکرگزاری و صحبت کردن و غیره انجام می شود. جمله ی معروفی از استر هیکس هست که میگوید بخواه و به تو داده خواهد شد.

نحوه درخواست از کائنات

وقتی از کائنات سوال می کنید، حتما درخواست خود را خیلی واضح بیان کنید. هر چه درخواست شما واضح تر باشد، ارتعاش بیشتری به هدف خود می دهید. برای روشن شدن خواسته راجب اهداف خود را بنویسید و صحبت کنید.

تمرکز کردن

روی خواسته ها و اهداف خود تمرکز کنید هر چه بیشتر تمرکز کنید، کیهان پیام شما را سریعتر دریافت می کند. شما باید اهداف خود را به خود یادآوری کنید و احساس خوبی داشته باشید.

احساس کنید

خواسته ها و اهداف خود را در زندگی خود احساس کنید، احساس میل باعث می شود آرزویی که به کائنات می دهید قوی تر شود. یکی از مهم ترین مراحل قانون جذب این است که اهداف خود را احساس کنید. باید احساس کنید که هدفی در زندگی دارید و به آن رسیده اید.

رهایی خواسته

وقتی ارتعاش اهداف خود را به کائنات می فرستید، میل خود را برای رسیدن به آن رها کنید. به عنوان مثال، وقتی یک نامه واقعی برای شخصی منتشر می کنید، دیگر لازم نیست بخواهید که آن نامه به هدف خود برسد. مقصد خواهد رسید.

هرگز منفی نباشید

بعد از اینکه درخواست خود را به کائنات دادید ذهن خود را از افکار منفی خالی کنید . این را بدانید که هر چقدر افکار شما منفی باشد ارتعاش ناخواسته و منفی به سمت اهداف خود میدهید ارتعاش منفی باعث میشود که کائنات زمان رسیدن به درخواست شما را به تاخیر بیندازند . با تمرین کردن احساستان را خوب نگهدارید.

مقدمات را فراهم کنید

قبل از رسیدن به اهداف خود رزرو کنید. مثلاً اگر کتابی را سفارش دهید، جای مناسبی را برای آن کتاب در کتابخانه خود آزاد می کنید که آن را در محلی که قبلاً آن را تهیه کرده اید قرار می دهید.

در زندگی خود فراموش نکنید که برای آرزوهایی که به کائنات فرستاده اید جا باز کنید و قبل از رسیدن درخواست مقدمات را فراهم کنید.

ارتعاش خود را قوی تر کنید 

برای نزدیک‌تر شدن به خواسته‌هایتان، کارهایی را انجام دهید که ارتعاش شما را قوی‌تر و قوی‌تر می‌کند تا به هدفتان برسید. تجسم رجب مستلزم سخن گفتن، شکرگزاری و… است.

از منفی ها دوری کنید 

از هر چیزی که شما را وادار به تفکر منفی می کند دوری کنید. مکان های منفی، اخبار، فیلم ها، افراد منفی و بد را از زندگی خود حذف کنید تا ارتعاشات خود را حفظ کنید و احساس خوبی داشته باشید.

نگران نباشید

نگرانی در مورد اینکه چرا درخواست من برآورده نشد منجر به ارسال ارتعاش منفی می شود. مطمئن شوید که کار خود را به خوبی انجام می دهید، قطعا به آنچه می خواهید خواهید رسید.

پس اصلا نگران نباشید و نگرانی و استرس را کنار بگذارید. ممکن است برای رسیدن به هدف و خواسته خود فکر کنید که به دلیل عدم دریافت درخواست درخواستی ارسال نکرده اید، در نظر داشته باشید که کائنات اصلا زمان نمی شناسد. پس استرس و نگرانی را از خود دور کنید.

باور کنید دریافت می کنید

شما باید مطمئن شوید که به اهداف خود می رسید. اطمینان به درخواستی که ارسال می کنید زمان مورد نیاز برای دریافت درخواست شما را کاهش می دهد. مطمئن باشید با ارسال درخواست پاسخ 100% دریافت خواهید کرد.

دوستدارتان محمد جانبلاغی

4.4/5 - (476 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
44 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ع ا

مم خودم یه ادم خیلی شکاکی هستم اما امروز با خودم عهد میبندم که به قانون جذب فکر کنم وزندگی خود را بیشتر از این خذاب نکنم کمکم کنید

هستا

با عرض سلام و خسته نباشید من هر چه قدر از خداوند و فرشتگان او خواسته هایم را میخواهم و برای آنها تلاش میکنم خواسته ام برآورده نمیشه چی کار کنم که اتفاقات خوب رو جذب کنم ؟
ممنونم از شما و سایت خوبتون ۰?

نرمین یاری

خیلی مشتاق هستم یاد بگیرم قانون جذب کائنات

Reyhaneh

باعرض سلام… من دوسال پیش کتاب قانون جذب رو داشتم تاوقتی که اونو میخوندم وشکر گذاری میکردم واقعا حس و حالم با بقیه متفاوت بود یعنی اینطورشده بود که انگار هیچ چیزی ناراحتم نمیکرد و فقط به نعمت ها و داشته هایی که خدا داده بود فکر میکردم و از زندگیم فوق العاده راضی بودم ولی باز این روال رو ول کردم اماحالا میخوام دوباره شروع کنم و به شما دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما این قانون رو تو زندگیتون به کار ببرین

مهشید
پاسخ به  Reyhaneh

خیلی عالی بود دید من خیلی باز تر شد ممنونم

جوانا

ببخشيد من یه مشکل دارم
چگونه بتونم از کائنات درخواست کنم
تا انرژی به من بدن

مجید عزیززاده
پاسخ به  جوانا

همیشه مثبت فکر کن و بگو میشه من میتونم من بهش میرسم من حتما به تمام خواسته های خودم میرسم و اگر از ته دل باشه و حسش کنی و بهش اطمینان داشته باشی حتما بهشون خواهی رسید شک نکن .خداوند مهربان و بخشنده و بی نیاز است.
سعی کن خودتو به حس خوب داشتن عادت بدی و به چیزهای منفی و مخرب فکر نکنی.خواسته هات و روی کاغذ بنویس و بهشون اطمینان داشته باش. امیدوارم به همه خواسته هات به زودی زود برسی.

حامد توفیق

با سلام و و آرزوی نکات خوب ب ای همه شما،
چنانچه تفکرات مذکور به سلامت ابتکار و خلاقیت فرد لطمه وارد نکند. فرایند خوبی هست…….. گروهی از دوستان به صرف درخواست اتفاقات خوب، به گوشه ای خزیده و از کار و فعالیت، ایست می‌نمایند و از نبوغ و استعدادهای نهفته خود بهره مند نمی‌شوند……..
و در نتیجه پس از مدتی دچار کسالت و بی تحرکی، می‌شوند……..
گو/ا و سالم باشید….

?Mobina?

من چند روزه دارم سعی میکنم که یه پیغام واسم ارسال بشه اما متأسفانه ارسال نمیشه من همه راه حل هارو هم امتحان کردم ولی ارسال نشده الان هیشکی نی که به من بگه چیکار کنم??

?Mobina?

پاکسازی، ای اف تی و ….?

?Mobina?

تجربه کردم?

رضا چاوشی
پاسخ به  ?Mobina?

ب زودی ارسال میش?

کاربران ناشناس

با سلام و احترام من چند سال پیش دوره دبیرستان با کتاب ژوزف مورفی بنام نیروی تفکر مثبت آشنا شدم و خوندمش بعد که تجربه و امتحان کردم دیدم خلق و خو و خیلی مسایل زندگیم عوض شد همه هم همینو بهم میگفتن افسرده و بی انرژی و کسل و منزوی بودم که ناامید زندگی میکردم بعد حال و روحیم عوض شد ولی بعد مدتی بخاطر مشکلاتی روحیم برگشت الان با اینکه کتاب های زیادی خوندم از جمله روانشناسی تصویر ذهنی ماکسول مالتز یا کتاب خوزه سیلوا یا چهار اثر فلورانس و هرچی هم تمرین های کتاب رو انجام میدم سعی میکنم دقیق باشه طبق گفته های کتاب ولی هیچ تغییری نمیکنه اوضاعم خودم نمیدونم مشکل کارم از کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید

میرابولفضل رضوی

خیلی جالب بود امیدمان به خداوند باشه و خدا وند به وضوح فرموده از من بخواه تا اجابت کنم مثبت فکر کنیم چشمانمان را بسته وبه چیزهای مثبت فکر کنیم انسان اشرف مخلوقات وبه هرچه که بخواد می رسه ولی به شرط اینکه هرروز صبح که از خواب پا میشه بگه خدایا شکرت که حواست بهم هست سالم هستم رودارم زندگی جدیدی درآغاز میکنم باور داشته باشیم نیروی کشش وجود داره هست وهر طور بخواهیم همون جور میشه یاعلی مدد

مائده

کاملا درسته خود خدا فرمودند که من را بخوانید تا پاسخ دهم شمارا

ابوالفضل ربانیزاده

سلام به تیم عزیز و تلاشگر شما عزیزان تنها خواسته و آرزو من داشتن ثروت بسیار بینهایت و غیر قابل شمارش و دوست دارم تا پولدارترین و ثروتمندترین آدم دنیا بشم و این تنها آرزو من است میخواستم بدونم شما چه راهی به بنده پیشنهاد میکنید و چیکار کنم تا سریع تر به این آرزو برسم و آیا همچین ارزویی‌ ممکن است؟
ممنون میشم راهنماییم‌ کنید??

تلنگر فهم

با سلام خدمت دوستان عزیز…من خیلی ساله که این راز موفقیت آمیز و میشناسم و دارم باهاش زندگی میکنم .شکرگذار این هستم که هرچه خواهم را جذبش میکنم…..شما دارید توی جو جاذبه زندگی میکنید این هستی و آسمان و زمین…..قانون جذب بهت یاد میدهد که تو خودِ جاذبه ای….مغز شما آهنرباییه که هرچیزی را بخواهی جذب کنی….اول اینکه خودتو باور داشته باش بعد اینکه بخوای واقعا این راز بزرگ و یاد بگیری و بفهمی…..
من خودم تو زندگیم مشکل زیاد داشتم و دارم ولی راه درستش و صحیحش اونی که میخوام جلوم میاد..
شکر میکنم بابت هرچی که دارم و ندارم.
بهترینارو براتون آرزو مندم..

منیره عمارلو

عالی بود سپاسگزارم آرامش گرفتم

parninan

سلام
من نزدیک یک هفته است که از کائنات درخواست میکنم ولی پاسخی نمیگیرم.
لطفا کمکم کنید که چگونه به جواب برسم

m.a.akbari200

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما
در مورد رهایی خواسته منظور جنابعالی اینست که دیگر نیاز نیست هر روز در مورد خواسته هایمان صحبت کنیم و یا نیاز نیست هر روز از کائنات درخواست کنیم ؟

m.a.akbari200

سلام استاد . خیلی ممنونم از راهنمایی ها تون . ببخشید استاد طبق گفته شما پس اول باید خواسته مشخص بشه و بعد درخواست آن به کائنات و در آخر ایده هایی است که به کمک کائنات بدستمان می رسد. درسته؟
ببخشید استاد درخواست ما از کائنات با استفاده از بسته آموزشی شما باید هر روز ادامه داشته باشد درسته؟

Delbar._.910

تاثیر گذار بود !
من همیشه از بعضی روش ها برا ذهن تمرین کردم مث مدیتیشن، شکرگزاری و…
تقریبا همش تجربه کردم
نتیجه نمیده !
اصلا
تنها راه درست برای خواسته ها
تلاش کردنه
اگه خواستار کتابی
تلاش کن با درامدت بخریش
تناسب اندام میخای
براش تلاش کن رژیم بگیر و ورزش کن
با نشستن و فکر کردن چیزی براورده نمیشه !

مهدی طاهری
پاسخ به  Delbar._.910

سلام من ۱۰ سال برای یک ادم ثروت مند کار کردم همیشه بهم میگفت مثل پسرم هستی نگران هیچی نباش همه جوره هواتو دارم اما امروز دیگه منو اخراج وبرای همیشه ولم کرد میخوام بگم همیشه از خدا بخواهید نه از بنده او با خواندن این مطلب امیدوار شدم فهمیدم چطوری موفق بشم

حمید تختی

سلام من خدا دوستم بود همه چیز بهم داد تن سالم از همه هم سنو سالهام بهتر بودم قوی تر بودم همه چیز ورزشکار الانم الحمدالله هستم واقعا یه سرو گردن داشتم و دارم طوری که تنها کل کارهام انجام میدادم هیچ کس بجز خودش پشت سرم نبود پیش میومد به هیچ کسی ضعیف تر از خودم زور نگفتم و از خودم بزرگترم هیچ کس بهم زور نگفت چون نه برادر داشتم نه کسی که پشتم در بیاد فقط خودش بود واقعا هم سر بلند بودم همه جا اما در عوض بهترین مادر رو بهم داد که واقعا کل زندگیش دقدقش من بودم تحصیل کردم کارشناسی با کمکش گرفتم خیلی کمکم کرد خودم با چشم خودم میدیدم متوجه میشدم که خداوند چطور کمکم میکرد من ساده بودم یه جهای دستم گرفت که خودم کاملا حسش میکردم اما یکی از اون داشته ها مادر بود بهم داد که تو جوانی مادرم را گرفت داغ سختی دلم گذاشت بعد آن چند سال درس خوندم الان بیکارم فکر کن عمرم به فنا رفت الان شرمنده خانوادم شدم از بیکاری با مدرک و.. اینجا همه بند پ داشتن من اعتقاد نداشتم به این باور داشتم تا خدا نخواد نمیشه ولی دیدم همه هم سنام ازم سبقت گرفتن اونای که لایقش نبودن از من بهتر شدن من هیچ کجا از غیر خدا کمک نگرفتم بهم گفتن مغروره اما من نشنیدم ولی هرکس ازم کاری خواست باتمام وجودم قصد به کمک کردنش داشتم ولی اگر کارم به کسی افتاد کمکم نکرد الانم تنهام به خاطر مادرم خیلی وقته با خدا از ته دلم صحبت نکردم هنوزم حسش میکنم اما از زندگی سیر شدم نمیدونم چرا ازش فقط مرگ میخوام نمیدونم چرا حرفم نمیشنوه الان این یه حرف رو از ته دلم خواستم و این خواسته از سال93 هست و دارم الان هرچی بهم بده دلم مثل قدیم خوش نیست و نمیشه نمیدونم چرا اینا رو میگم شاید چون دیگه با خودش مستقیم حرف نمیزنم الان 30 سال دارم ولی نا امید از همه چی کارگری بیشتر از دستم نمیاد خفت و خاری هست بیشتر موندنم همون ادم قبل نیستم همیشه دستم به مردم دراز هست تن سالم مدرک بهم داد و… ولی باید برای یه لقمه نان التماس کنم کار میکنم نون بازوم میخورم ولی منت سرمم هست جایگاه خودم نیستم تا الانم به امیدش بودم اما ….

فریده احمدی یکتا

با سلام وسپاسگزارم از شما خواهش میکنم کمکم کنید نمیونم سه سال حی میگم ولی هنوز جواب نیامده معامله خونی کردم با بنگاهی حقمو گرفته نمدونم چه چوری خونم بگیرم ازش مرتب از خدا کمک مخوام ولی نشده منتظرم از هستی کمکم کنه خواهش میکنم متنی بگید کاری کنید

?omid?

سلام به نظر شما درخواست های که داریم روی کاغذ بنویسم بهتره؟؟

الناز

سلام من یه دخترهستم و پسری رو دوست دارم اما میدونم اون منو دوست نداره و این دوست داشتن فقط از طرف من هست ولی میخوام دو طرفه باشه تا الان خیلی تلاش کردم ولی نشده میشه راهنمایی کنین

کاربران ناشناس
پاسخ به  الناز

سالار:
در روزگارهای قدیم جزیره ای دور افتاده بود که همه احساسات در آن زندگی می کردند: شادی، غم، دانش عشق و باقی احساسات .

روزی به همه آنها اعلام شد که جزیره در حال غرق شدن است. بنابراین …

 

هر یک شروع به تعمیر قایقهایشان کردند.

اما عشق تصمیم گرفت که تا لحظه آخر در جزیره بماند. زمانیکه دیگر چیزس از جزیره روی آب نمانده بود عشق تصمیم گرفت

تا برای نجات خود از دیگران کمک بخواهد. در همین زمان او از ثروت با کشتی یا شکوهش در حال گذشتن از آنجا بود کمک خواست.

“ثروت، مرا هم با خود می بری؟”

ثروت جواب داد:

“نه نمی توانم. مفدار زیادی طلا و نقره در این قایق هست. من هیچ جایی برای تو ندارم.”

عشق تصمیم گرفت که از غرور که با قایقی زیبا در حال رد شدن از جزیره بود کمک بخواهد.

“غرور لطفاً به من کمک کن.”

“نمی توانم عشق. تو خیس شده ای و ممکن است قایقم را خراب کنی.”

پس عشق از غم که در همان نزدیکی بود درخواست کمک کرد.

“غم لطفاً مرا با خود ببر.”

“آه عشق. آنقدر ناراحتم که دلم می خواهد تنها باشم.”

شادی هم از کنار عشق گذشت اما آنچنان غرق در خوشحالی بود که اصلاً متوجه عشق نشد.

ناگهان صدایی شنید:

” بیا اینجا عشق. من تو را با خود می برم.”

صدای یک بزرگتر بود. عشق آنقدر خوشحال شد که حتی فراموش کرد اسم ناجی خود را بپرسد. هنگامیکه به خشکی رسیدند

ناجی به راه خود رفت.

عشق که تازه متوجه شده بود که چقدر به ناجی خود مدیون است از دانش که او هم از عشق بزرگتر بود پرسید:

” چه کسی به من کمک کرد؟”

دانش جواب داد: “او زمان بود.”

“زمان؟ اما چرا به من کمک کرد؟”

دانش لبخندی زد و با دانایی جواب داد که:

“چون تنها زمان بزرگی عشق را درک می کند.”

 

مریم معصومی

استاد من خیلی گرفتارم تو زندگی .خیلی خوبی ومحبت به دیگران میکنم ولی دستم نمک نداره همه هم مثلا دوستمون دارند ولی همش از روی حسادت دچار تهمت وناروا هستم .دیگه خسته شدم .خدایی خیلی هم در زندگی کار میکنم به فکر همه هستم . بچه‌ها م الحمدلله خوب هستند .خواهر و برادر وبچه هاشون منو بهم ریختند از حسادت چکنم واقعا ممنون و سپاسگزارم ???

رحیمی از لرستان

سلام به خدا اگه هر چی میخواهید از ته دل وخودت قبول کنید انجام میشه

کاربران ناشناس

سلام برای برگشت مال دزدیده شده یاکلاهبرداری شده چطور ازقانون جذب کمک بگیرم

ثنا سنایی

کاش میشد باقانون جذب مشکلو حل کرد

تماس با ما