این، شروع بزرگ‌ترین تغییر زندگی شماست

یک آخر هفته میتونه همه چیز رو عوض کنه!

دوره ارتعاش ثروتسیستم ارتعاش ثروت

زمان ثبت نام : همین آلان

زمان برگزاری: پنح شنبه 11 آذر 1400

چگونگی برگزاری دوره: به صورت آنلاین (وبینار)

در این دوره به صورت تخصصی و پیشرفته، قدم به قدم به شما استفاده از نیروی ذهن را آموزش می دهیم تا یادبگیرید چطور زندگی دلخواهتان را با قدرت افکارتان با بالاترین نظم و دقت طراحی و تجربه کنید.

ارتعاش ثروت مباحثی که در این کارگاه مطرح می شود در هیچ کارگاه یا دوره آموزشی ایرانی و خارجی تا به امروز مطرح نشده است.

مدرس: محمد جانبلاغی

هزینه ثب نام: 12,800,000 تومان 

پ.ن: محمد جانبلاغی در سال شاید یک یا دوبار این دوره را برگزار کنند. و این اولین بار است که در سال 1400 برگزار می شود.

پس تا فرصت هست با تخفیف ویژه در این دوره که قرار است برای همیشه مسیر زندگی ات را تغییر دهد ثبت نام کنید.

این دوره فعلا برگزار نمی شود.

هم اکنون ثبت نام می کنم

مهم نیست چقدر سخت کار می کنید و زحمت می کشید

تا زمانی که با خواسته و آرزوهایتان هم فرکانس نباشید وارد زندگی اتان نخواهد شد.جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

قانون باورها | درمان قطعی استرس و اضطراب | روانشناس کودک و نوجوان دوره سیتسم ارتعاش ثروت چیست؟کوچینگ محمد جانبلاغی

محمد جانبلاغی به عنوان کوچ یا مربی، از سال ۱۳۹۶  به شما کمک می کند به اهدافتان برسید و در زندگیتان تغییرات شگفت انگیزی ایجاد کنید.

همچنین به شما کمک می کند فراتر از محدویت هایتان قدم بردارید و شروع به برداشتن قدم هایی کنید که همیشه آرزویش را دارید.

در این دوره شما به بهترین، راحت ترین، قابل دسترس ترین صورت به آرزوها و خواسته هایتان می رسید.

مهم نیست شما کجا هستید و چه امکانات و چه محدودیت­‌هایی دارید، این‌­ها اصلاً در مقابل آن چیزی که شما می­‌توانید انجام دهید، هیچ است!

سیستم ارتعاش ثروت

۹۰درصد از شکست‌­ها به این دلیل است که از جای غلط شروع می‌­کنیم!

ما بارها تلاش می‌کنیم، شکست می‌خوریم باز تلاش می‌کنیم، اما بعد می‌­بینیم آن چیزی که می‌­خواستیم، نشده است!

 فراموش می‌­کنیم وضعیت آلان من نتیجه باورهای ذهنی من است. یعنی اگر من صاحب ماشین، خانه، همسر و… هستید، این­‌ها دقیقا بازتاب باورهای من هست.

سیستم ارتعاش ثروت

محدودیت­‌ها و سختی‌ها، بازتاب فکر خودمان است؛

و این فکر یعنی باورها و عادات، ما را وادار به انجام کارهایی می‌­کند که به بن‌بست می­‌خوریم و آن را به گردن خداوند، این و آن می‌اندازیم؛ تقصیر پدرم است، تقصیر مادرم است، تقصیر کارفرماست، تقصیر کارگر است و مثال‌های دیگر، هرچه می­‌خواهیم بگوییم، ولی با این فکر و باورها و این عادت­‌هاما به این­جا رسیده‌ایم.سیستم ارتعاش ثروت

اگر من چیزی فراتر از این‌‌جایی که هستم را می­‌خواهم باید روی خودم سرمایه­‌گذاری کنم و این نکته پنهان و راز اساسی موفقیت است.

این که یک مسیر چگونه طی می­‌شود بستگی به این دارد که ما کی هستیم و چه باورهای داریم!

باید از خودمان شروع کنیم. روی خودتان باید سرمایه‌گذاری کنید! شمایید که این کار، این شرکت و این زندگی را به‌ وجود آورده اید.مشاوره کوچینگ

از طریق دوره آموزش سیستم ارتعاش (فرکانس) ثروت شما متحول می‌­شوید، شما به همه‌چیز می‌­رسید چون ما بهترین تکنیک های را در اختیارتان قرار می دهیم و فرمول (راز پنهان موفقیت) را برایتان بازگو می کنیم.

بهترین روانشناس  با ثبت نام و شرکت در دوره سیستم فرکانس ثروت دیگر نیازی به خرید هیچ دوره آموزشی یا جلسات دیگری جهت تغییر باورها و رسیدن به آرزوهایتان نخواهید داشت.

سیستم ارتعاش ثروت

تغییر سریع باورهای محدود کننده در دوره سیستم فرکانس ثروت

مهم نیست الان در چه شرایطی زندگی می‌کنید. شرایط زندگی شما تغییر می‌کند وقتی که آرام آرام باورهای خود را تغییر می‌دهید و افسار ذهن‌تان را به دست می‌گیرید و آگاهانه باورهایی را در ذهن‌ خود نهادینه می‌کنید که به شما احساس قدرت‌، اطمینان‌ و امید می‌بخشد.

می‌خواهم دوباره به شما یادآور شوم‌، هیچ عامل عجیب و غریبی در کار نیست. تمام نتایج زندگی شما، فقط حاصل باورهایتان است.

می‌توانی فقط با تغییر باورهایت‌، آرام آرام و طی یک مسیر تکاملی‌، شرایط‌ را به نحوی تغییر دهی که هیچ ربطی به آدمی که الان هستی و شرایطی که الان داری‌، نداشته باشی.

اگر بتوانی سیستم ذهن را درست و دقیق بشناسی‌ و عملکرد این سیستم را درک کنی‌، می‌توانی از این سیستم برای خلق هر خواسته‌ای استفاده کنی.

شروع تحولات در زندگی‌ شما، از این نقطه شروع می شود. زیرا قانون ذهن این است که هر آنچه را که برایش منطقی بشود‌، خلق می‌کند.

سیستم ارتعاش ثروت

دوره آموزش سیستم ارتعاش

وقتی ارتعاش خود را تغییر می دهید ، زندگی خود را تغییر خواهید داد.

شما می توانید تمام وقت خود را صرف کرده و روی اهداف خود سخت تلاش کنید ، اما اگر ارتعاش خود را تغییر ندهید ، هرگز به اهداف و آرزوهای خود نمی رسید و اهداف خود را آشکار نمی کنید.

وقتی ارتعاش انرژی شما با آنچه در زندگی می خواهید هماهنگ نباشد، به نظر می رسد همه چیز بدون در نظر گرفتن آنچه انجام می دهید، در مقابل شما قرار می گیرد.

می توانید ساعات اضافی برای کار روی رویاهای خود قرار دهید، سخت تر کار کنید، راه هایی بیابید، استراتژی بهتری یاد بگیرید، افراد با استعدادی را به شرکت خود استخدام کنید، شرکای تجاری بهتری داشته باشید و غیره. اما اگر ارتعاش و فرکانس شما تغییر نکرده است، در نهایت شما شکست را زندگی، روابط عاطفی یا کسب و کارتان را تجربه می کنید.

آیا شما روی اهداف خود سخت تلاش می کنید و تمام تلاش خود را برای رسیدن به رویاهای خود انجام می دهید؟

اما مهم نیست که چقدر تلاش می کنید، اگر این اتفاق برای شما افتاده است، باید ارتعاش خود را تغییر دهید. شما باید ارتعاشاتی ایجاد کنید که مطابق و هماهنگ با آنچه می خواهید باشد.

سیستم ارتعاش ثروت

اوضاع مالیِ نابسامان کنونی‌ات قابل تغییر است اما:

نه با امتحان یک ایده‌ی دیگر؛

نه با نقل مکان کردن به یک شهرِ دیگر؛

نه با ترک این شغل و سراغِ شغل دیگری رفتن

زیرا مسئله این است که با «از این ایده به آن ایده رفتن‌»، «از این شغل به آن شغل رفتن» و «از این شهر به آن شهر رفتن‌»، با« افزایش ساعات کار‌»، با «کم کردن هزینه‌های جاری» و هزاران راهکاری که هیچ تغییری در باورهای بنیادین شما ایجاد نمی‌کند‌، نتایج‌ مالی‌ات تغییر نمی‌کند بلکه فقط از این مشکل مالی به مشکلِ مالیِ دیگری برخورد می‌کنی و از این محدودیت خودت را رها می‌کنی اما‌ گیرِ محدودیت بزرگتری می‌افتید.

زیرا ذهن تو هنوز درگیر همان باورهای محدودکننده مانده است و تو را در مداری نگه داشته که قلمرو باورهای محدودکننده است و تا زمانیکه با این باورهای محدود کننده دست به هر کاری بزنید‌، نتیجه هر تلاشی‌، قطعاً فقط محدودیت‌های بیشتر است.

سیستم ارتعاش ثروت

اگر می­‌خواهید رشد کنید باید همین حالا تغییر کنید. از این رو من دوره  آموزش سیستم ارتعاش ثروت را ارتقاء دادم و با اطمینان کامل عرض می­‌کنم که بسیار بسیار متفاوت است؛ زیرا هم براساس تجربه و هم براساس علم است.

 دوره ای که مابقی عمر شما را تضمین می کند

سیستم ارتعاش ثروت

شرکت در این دوره برای شما ضروری است! چرا؟ چون قرار است مهارتی را یاد بگیرید که می‌تواند تاثیری تکان‌دهنده در زندگی شما داشته باشد.

با اطمینان کامل می‌گوییم: این کامل‌ترین دوره‌ای است که در زمینۀ رسیدن به تمام آرزوهایتان وجود دارد.

معرفی خلاصه و سریع آپدیت جدید دوره ارتعاش ثروت

آموزش قدرتمندتری تکنیک ها برای افزایش عزت نفس (اعتماد به نفس) برای داشتن یک شخصیت قوی و محکم

 وقتی اعتماد به نفس نداشته باشیم، حتی اگر غول چراغ جادو هم داشته باشیم، هیچ فایده‌ای ندارد!.

پس تصمیم برای شروع تغییر نتایج زندگی‌‌ات‌، به کمک ساختن عزت نفس‌‌، صحیح‌ترین تصمیمِ ممکن است. زیرا «عزت نفس داشتن‌»، به صورت بنیادین شخصیت‌ات را تغییر می‌دهد.

وقتی عزت نفس ات را می‌سازی،تصمیم‌ها و انتخاب‌های زندگی‌ات‌، دستخوش تغییرات اساسی می‌شود و دیگر آن همه موضوعات حاشیه‌ای و بی‌اهمیت- که بخش اعظم کانون توجه‌ و فرکانس‌های تو را به خود اختصاص داده بود‌– اهمیتش را از دست می‌دهد‌ و با بستن شاه‌لوله‌ی نشتیِ فرکانسی‌ در وجودت، انرژ‌‌یِ سازنده‌ای را در تو آزاد می‌کند که‌، می‌تواند صرف شناخت و تحقق اهداف واقعی‌ات شود.

شاید باورتان نشود که مبلغ این دوره فقط 6 میلیون و 500 هزار تومان است در صورتی که آنچه پس از استفاده از این دوره به دست می‌آورید صدها برابر ارزش خواهد داشت. شاید بشود گفت تنها یک گوشی موبایل معمولی که آن هم در صورت استفاده نادرست (که خیلی از ما اسیرش هستیم) بلای جانمان است تا راحت جانمان!

سیستم ارتعاش ثروت هزینه شرکت در کارگاه آنلاین ارتعاش ثروت

12,800,000 تومان 

سیستم ارتعاش ثروتثبت نام سریع در دوره

سیستم ارتعاش ثروت

قانون باورها | درمان قطعی استرس و اضطراب | روانشناس کودک و نوجوان بلافاصله بعد از ثبت نام و پرداخت آنلاین هزینه دوره کارشناسان ما جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس می گیرند.

مشاور تخصصی کسب و کار ۱۰ الی ۱۵ دقیقه مشاوره اولیه جهت اینکه دوره ارتعاش ثروت می تواند به شما کمک کند رایگان هست. هم اکنون می توانید تماس بگیرید.

پشتیبانی و پاسخگوی سریع:

تماس با شرکت سایت محمد جانبلاغی تلفن تماس: 5561 980 0914 

سیستم ارتعاش ثروت

پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی پاسخ سوالات متداول درباره دوره آموزش فرکانس ثروت

سیستم ارتعاش ثروت  نحوه برگزاری دوره چگونه است؟

سیستم ارتعاش ثروت این دوره به صورت آنلاین (کلاس اینترنتی) از طریق برنامه اسکایپ برگزار خواهد شد.

دوره ارتعاش ثروت

سیستم ارتعاش ثروت

نکته مهم : اگر فرصت شرکت در این دوره را ندارید هم اکنون می توانید محصول جامع قانون جذب را تهیه کنید. ( کلیک کنید/ لینک را لمس کنید)

سیستم ارتعاش ثروتثبت نام سریع در دوره

سیستم ارتعاش ثروت

5/5 - (149 امتیاز)