مهارتی که دارید را به پول تبدیل کنید

کسب درآمد اینترنتی

امروزه اغلب واژه آموزش مجازی را می شنویم. این اصطلاح اخیرا وارد زندگی مردم شده و احتمالاً روش زندگی ما را برای همیشه تغییر خواهد داد.

اکثر افراد از یادگیری مجازی استقبال می کنند زیرا مجبور نیستند زمان زیادی را در کلاس های حضوری تلف کنند و به راحتی می توانند در خانه مطالعه کنند.

همزمان با رواج آموزش مجازی، افراد زیادی از این طریق درآمد بالایی کسب کردند. بسیاری از افراد به دنبال یادگیری مهارت های جدید هستند و شما می توانید با آموزش آنها درآمد آنلاین خوبی کسب کنید.

در ادامه این مقاله نحوه کسب درآمد اینترنتی از طریق ساخت سایت یا طراحی سایت و فروش دوره های آموزشی را به شما آموزش می دهیم.

کسب درآمد اینترنتی از طریق آموزش مجازی

یادگیری مجازی مزایای زیادی هم برای معلمان و هم برای دانش آموزان دارد. تصور کنید می خواهید یک مدرسه فیزیکی برای آموزش زبان انگلیسی ایجاد کنید.

در ابتدای کار برای آماده سازی محوطه مدرسه باید سرمایه زیادی داشته باشید. فکر می کنم همه شما می دانید که یک واحد مطالعاتی کوچک به حدود ده ها میلیون پول پیش و چندین میلیون اجاره ماهانه نیاز دارد.

خب با این شرایط همه فرصت راه اندازی آموزشگاه زبان را ندارند. اینجاست که آموزش مجازی به کمک می آید و با هزینه ای بسیار ناچیز صاحب یک مدرسه می شوید. یکی از مهمترین ویژگی های آموزش مجازی ظرفیت نامحدود آن است.

ظرفیت مدرسه فیزیکی بستگی به تعداد کلاس ها و مکان های آن دارد. برای مثال اگر کلاس شما در یک اتاق 20 متری برگزار می شود، می توانید 20 تا 30 صندلی را در آن جا دهید. در نتیجه، شما نمی توانید تعداد زیادی دانش آموز بگیرید.

یادگیری مجازی نه نیاز به نیمکت و صندلی دارد و نه فضای کلاس های آن محدود است. در آموزش مجازی می توانید 100 یا حتی هزاران دانش آموز داشته باشید.

در واقع فضای آموزشی مجازی نامحدود است و ظرفیت آن هرگز پر نمی شود. اکنون که مزایای یادگیری آنلاین را درک کردیم، زمان آن فرا رسیده است که نحوه راه اندازی یک مدرسه مجازی را بیاموزیم.

آموزش ساخت سایت یا طراحی سایت فروش فایل

برای کسب درآمد اینترنتی از آموزش آنلاین به یک وب سایت نیاز دارید. شاید فکر کنید که طراحی وب سایت بسیار دشوار است و هزینه زیادی دارد.

نگران نباشید روشی که قرار است به شما آموزش دهیم چندان پیچیده نیست. همچنین با این روش هزینه زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود پرداخت نخواهید کرد.

یک راه آسان برای کسب درآمد اینترنتی از آموزش آنلاین استفاده از فروشگاه سازها است. فروشگاه ساز یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد وب سایتی را برای فروش کالا بدون کدنویسی یا دانش دیگر راه اندازی کنید. برخی از این خدمات مانند فروشگاه ساز محمد جانبلاغی قابلیت فروش فایل را نیز دارند.

یعنی می توانید هر نوع فایلی را در سایت خود قرار دهید و آن را بفروشید. در مقاله آموزش طراحی سایت فروشگاهی نحوه طراحی سایت فروشگاهی را به صورت کامل و تصویری به شما آموزش دادیم.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه ساخت وب سایت با تیم طراحی سایت فروشگاهی محمد جانبلاغی بسیار راحت و مقرون به صرفه است.طراحی سایت فروشگاهی چندین بسته طراحی سایت مختلف دارد.

شما می توانید بسته به نیاز خود آن خریداری کنید. هزینه طراحی سایت فروش فایل های آموزشی از حدود 10 میلیون تومان شروع می شود.

نکته مهم در اینجا این است که در ابتدا نیازی به خرید بسته های گران قیمت ندارید. طراحی سایت فروشگاهی محمد جانبلاغی قابلیت ارتقاء بسته را دارد.

یعنی هر زمان که بخواهید می توانید فقط با پرداخت مابه التفاوت این دو بسته سایت خود را به پکیج گران تری که امکانات بیشتری دارد ارتقا دهید.

به طور خلاصه، نگران هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود نباشید. فقط با پیدا کردن 2 یا 3 دانشجو هزینه ساخت سایت یا طراحی سایت به راحتی جبران می شود.

با آموزش مجازی کسب درآمد آنلاین کنید

همه ما کم و بیش مهارت هایی داریم که می توانیم با آموزش به دیگران پول زیادی به دست آوریم. تنها با مطالعه آموزش ساخت سایت می توانید به راحتی یک سایت ایجاد کنید و در آن آموزش بفروشید. برای تهیه دوره آموزشی نیازی به ابزار ندارید.

5/5 - (10 امتیاز)