قانون جذب عشق چیست؟ راهنمای کامل

عشق یکی از مهمترین و اساسی ترین احساسات هر فردی است. عشق یک احساس بسیار عمیق و دلپذیر است که در قلب همه مردم وجود دارد.

قبل از اینکه به قانون جذب عشق بپردازیم، بهتر است شما را با قانون جذب آشنا کنیم.

اکثر افرادی که می خواهند از قانون برای جذب عشق استفاده کنند، اطلاعات و دانش کمی در مورد قانون جذب دارند.

قانون جذب چیست؟قانون جذب عشق

قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و همه جا جاری است.

اگر اصول استفاده از قانون جذب را بدانید می توانید به راحتی به تمام اهداف و آرزوهای خود برسید.از همه اهداف و آرزوهای خود استفاده کنید.

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و همه جا جاری است.

قانون جذب همیشه برای همه انسان ها جاری است و هرگز متوقف نخواهد شد. اگر قانون جذب را بلد باشید این قانون به دردتان می خورد و اگر اصلا به قانون جذب و کائنات اعتقاد ندارید باز هم این قانون کار می کند پس خواه ندانید از آن قانون استفاده می کنید.

قانون جذب عشق چیست؟

انسان موجودی ارتعاشی است که ذهن انسان او همیشه ارتعاشاتی را به کائنات می فرستد، اما زمانی که شما می خوابید، ارتعاشی که ذهن شما می فرستد متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات خود را بگیرید، زیرا زنده بودن یعنی احساس زنده بودن.

وقتی می خوابید، ارتعاشات را به کائنات نمی فرستید، اما احساسات دارید. و این سوال پیش می آید که آیا می توانیم از قانون برای جلب عشق در خواب استفاده کنیم؟

به طور کلی بحث عواطف یکی از مهم ترین و اساسی ترین موضوعات در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا این احساسات فعلی شما هستند که زندگی شما را تعیین می کنند.

احساسات به دو دسته تقسیم می شوند: احساس بد و احساس خوب. این دقیقاً مانند یک قطب نما است.

اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که راه را اشتباه می روید و از خواسته ها و اهداف خود دور می شوید.

اما اگر احساس خوبی دارید، نشانه آن است که در مسیر درستی قرار دارید و برای رسیدن به هدفی که دارید، باید به احساس خوب ادامه دهید.

هر چه احساس بهتری داشته باشید، زندگی شما بهتر می شود و هر چه احساس بدتر داشته باشید، بیشتر جذب ناخواسته ها و چیزهایی می شوید که نمی خواهید. عاطفه نقش بسیار مهم و اساسی در قانون جذب عشق دارد.

شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

چرا احساس خوب مهم است؟

همانطور که گفتیم، احساسات راهنمای دقیقی هستند، احساسات به شما نشان می دهند که چه چیزی شما را جذب می کند.

اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که ناخواسته ها و ناخواسته ها را می بلعید و از اهداف و خواسته های خود دور می شوید. اما اگر احساس خوبی دارید، لازم نیست نگران چیزی باشید، زیرا خواسته های خود را جذب می کنید و به رویاهای خود نزدیک می شوید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و چگونه بفهمیم که داریم ارتعاشی از عشق را به کائنات می فرستیم؟

فقط با احساس خوب می توانید تضمین کنید که عشق می دهید و طبق قانون جذب وقتی ارتعاش را به هر چیزی بفرستید به شما باز می گردد.

وقتی دیگران را دوست دارید، ارتعاشی از عشق را به کائنات می فرستید و عشق زیادی به شما باز می گردد.

به قول مولانا:

خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند

شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگی شما شود، باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و جهان به ارتعاشاتی که دریافت می کنند پاسخ می دهد.

دیگران را از طریق محبت، تشویق، حمایت و قدردانی و یا با احساس خوب دیگری دوست دارید، همین عشق بیشتر وارد زندگی شما می شود و در تمام جنبه های زندگی خود مانند سلامتی، ثروت، خوشبختی و واردات شغل عشق می ورزید.

اگر از طریق اتهام زدن، شایعات، عصبانیت یا سایر احساسات بد نسبت به دیگران احساس منفی داشته باشید، همان احساس منفی را خواهید داشت. وقتی یک ارتعاش منفی به کیهان می فرستید، کائنات چندین برابر آن را وارد زندگی شما می کند.

مطمئن باشید هر ارتعاشی که می فرستید کیهان را چندین برابر به زندگی شما وارد می کند. به همین دلیل است که می گویم شما باید احساسات خود را کنترل کنید.

اگر ببینید دختر و پسری عاشق یکدیگر می شوند و حالشان بد می شود، نفرت را جذب می کنید.

اما اگر احساس بدی ندارید و حس خوبی را در خود پرورش می دهید، حتما عشق و روابط خوب را جذب کنید.

همانطور که گفتم، بهترین راه برای دیدن اینکه چه ارتعاشی به کیهان می فرستید این است که به احساسات خود توجه کنید.

اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟

ساده ترین راه برای فهمیدن اینکه آیا از قانون برای جذب عشق استفاده می کنید یا خیر این است که به رابطه خود نگاه کنید.

اگر رابطه شما خوب است، به این معنی است که ارتعاش مثبتی که به جهان هستی می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی آن رابطه است.

اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معنی است که ارتعاش منفی که ارسال می کنید بیشتر از ارتعاش مثبت است و بهترین و موثرترین راه این است که بر خلاف ارتعاش منفی خود یک ارتعاش به کائنات بفرستید.

چگونه با استفاده از قانون جذب عشق، عشق بیشتر وارد زندگیمان کنیم؟

برای آوردن عشق بیشتر به زندگی خود، باید یک ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه های زیادی برای ارسال ارتعاش مثبت به کیهان وجود دارد.

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

در این قسمت می خواهم نکته اصلی و مهم قانون جذب عشق و روابط را به شما بگویم. یکی از مهم ترین عوامل در قانون جذب عشق که باعث می شود عشق بیشتری جذب کنید این است که چقدر خودتان را دوست دارید یا چقدر لیاقت دارید.

هر چه بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و لیاقت بیشتری داشته باشید، عشق بیشتری جذب خواهید کرد.

زیرا دنیای بیرون از آینه درون است. این سوال بسیار مهمی است که شاید تا به حال به آن فکر نکرده باشید.

گفتن اینکه دنیای بیرون از آینه درون است به این معنی است که شما همه چیز را در درون خود خواهید داشت همانطور که در بیرون هستید. بهتر است به وضعیت فعلی خود نگاه کنید. وضعیت شما نتیجه افکار درونی شماست.

مثلا:

اگر من آدم بامزه ای باشم، در هر گروهی که هستم، یکی از افراد گروه به من می گوید که شما چقدر بامزه هستید. من همه چیز درونم را بیرون خواهم آورد.

برای تغییر وضعیت فعلی خود باید درون خود را تغییر دهید. باید از درون کار کرد.

وقتی خودم را دوست دارم یعنی خیلی دوست دارم و هرجا می روم همه به من احترام می گذارند و دوستم دارند.

مهمترین و اساسی ترین سوال در قانون جذب عشق و روابط این است که چقدر خودتان را دوست دارید. هر چه بیشتر خودتان را دوست داشته باشید، بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت.

هر چقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان قدر شما را دوست دارند.

پس به این نکته توجه کنید که مهمترین و اساسی ترین قدم در قانون جذب عشق این است که خود را زیاد دوست داشته باشید. برای درک مفهوم دوست داشتن دیگران، ابتدا باید اهمیت دوست داشتن دیگران را درک کنید.

تلاش برای تغییر طرف مقابل دادن عشق نیست!

بازجویی، اتهام، غر زدن، شکایت، شکایت از طرف مقابل، عشق ورزیدن!

که قانون با تو درست نیست و طرف عشق نمی دهد!

اینکه بخوای طرف مقابلت کاری رو که تو میخوای انجام بده عشق نیست!

و…

همه اینها خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین چیزهایی که می‌تواند باعث شکست شما در رابطه شود، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی است.

آنقدر جالب است که آنقدر به شکست خود فکر می کنید که دوباره در رابطه جدید خود شکست می خورید.

مثلاً شما با یک نفر ارتباط برقرار می کنید و ازدواج می کنید، اما یک هفته قبل از تاریخ ازدواج، طرف مقابل به شما خیانت می کند و شما را ترک می کند. این دقیقا همان سناریویی است که یکی پس از دیگری در رابطه شما به وجود می آید. نفر بعدی به همین ترتیب می رود و نفر بعدی همان طور می رود و نفر بعدی شما را ترک می کند و این داستان ادامه خواهد داشت.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این اتفاقات پشت سر هم رخ میدهد؟

وقتی این اتفاقات می افتد و شما می ترسید، وقتی بارها شکست می خورید و وارد یک رابطه جدید می شوید، به روابط قبلی خود فکر می کنید، آنها را می فرستید تا در کائنات ارتعاش کنند و احساس بدی پیدا می کنید و این حس بد، اتفاقات بدی می افتد. این زندگی شماست و در رابطه جدید خود دچار مشکل خواهید شد.

قانون جذب عشق

قانون جذب عشق همه چیز را به شما می دهد. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید، باید اصول قانون جذب را بدانید. قانون جذب در یک دقیقه مانند طنابی است که شما را به هر چیزی که به آن فکر می کنید می کشاند. شما هرگز نمی توانید چیزی را با طناب هل دهید.

استفاده از قانون جذب بسیار سخت و دشوار است، اما در ابتدا ممکن است سخت باشد. زمانی که اصول استفاده از قانون جذب را یاد بگیرید، می توانید از آن در تمام جنبه های زندگی خود استفاده کنید، اما می توانید به تمام خواسته ها و اهدافی که دارید برسید.

شما قدرت دارید و می توانید افکار خود را کنترل کنید. شما هرگز نمی توانید همزمان به دو چیز فکر کنید.

وظیفه شما این است که بفهمید آن چیست و آن را محقق کنید. یکی از ابزارهای قدرتمند در قانون جذب عشق، توجه به نکات مثبت دیگران است.

مهم ترین راز قانون جذب عشق این است که می توانید هر چیزی را که بخواهید بچسبانید. فقط جستجو کنید و آنچه را که دوست دارید در افراد دیگر پیدا کنید. این اصلا کار سختی نیست.

خیلی ساده است. فقط و فقط شما باید به ویژگی‌های مثبت افراد داخل زندگیتان توجه کنید.

به عنوان مثال:

اگر فردی در زندگی شما شخصیت بدی دارد، اصلاً به حرف های بد توجه نکنید، باید ببینید چه ویژگی های مثبتی دارد و به آنها توجه کنید. به عنوان مثال: تنها عدد پست است، اما مهربان و باید به مهربانی او توجه کنید. یا فردی که گستاخ ولی پرحرف است باید به مهربانی او توجه کرد. اگر بتوانید از این منظر به افراد زندگی خود نگاه کنید، می توانید از قانون جذب برای عشق ورزیدن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق

برای اینکه بتوانید نیمه گمشده خود را به عهده بگیرید، بهترین کار این است که در اولین قدم صلاحیت خود را افزایش دهید.

شما باید به خودتان ثابت کنید که لایق بهترین چیزها در زندگی هستید. برای افزایش صلاحیت تاکید می کنم حتما قانون جذب را تمرین کنید. با تمرین روزانه قانون جذب می توانید فرم بدنی خود را افزایش دهید.

قدم دوم برای تسلط بر نیمه گمشده این است که عزت نفس خود را افزایش دهید.

مهم ترین راز جذب نیمه گمشده این است که به نکات مثبتی که می خواهید همسرتان داشته باشد توجه کنید و آنها را احساس کنید.

سوالات پرتکرار در زمینه قانون جذب عشق

با توجه به اینکه افراد زیادی در مورد قانون جذب عشق سوالات زیادی از من پرسیده اند تصمیم گرفتم در این قسمت به یک سری سوالات متداول پاسخ دهم.

آیا می توانید یک فرد خاصی را جذب کنیم؟

همانطور که می دانید همه ما موجوداتی ارتعاشی هستیم اما طبق قانون جذب می توان فرد خاصی را جذب کرد. اما از آنجایی که فرد مورد نظر شما نیز یک موجود ارتعاشی است، باید با او ارتعاش کنید تا بتوانید او را جذب کنید.

چطور باورهای نادرست در زمینه قانون جذب عشق و روابط را پیدا کنیم؟

به طور کلی، کلید یافتن باورهای مخرب در قانون جذب، استفاده از قدرت احساسات است. شما باید به احساسات خود توجه کنید تا باورهای غلط خود را شناسایی کنید.

در هر زمینه ای، مانند جذب پول و ثروت یا حتی روابط و احساسات بد شما، این نشانه باورهای غلط شماست.

چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

برای داشتن یک ارتباط عالی، باید ارتعاش یک اتصال منحصر به فرد را به جهان بفرستید. شما باید داده های مثبت را به ذهن خود ارسال کنید.

شما با دیدن، شنیدن و … در ذهن خود می فرستید، بنابراین برای اینکه بتوانید یک ارتباط منحصر به فرد ایجاد کنید، کنترل کامل سهم ذهن خود را در دست بگیرید. به یاد داشته باشید که از چیزهای منفی مانند اتفاقات بدی که در گذشته رخ داده است، فیلم های تلویزیونی ماهواره ای و غیره اجتناب کنید.

به طور کلی از چیزهایی که به شما احساس منفی می دهد دوری کنید تا چیزهای مثبت وارد زندگی شما شود.

چطور احساساتمان را خوب نگهداریم؟

خوب نگه داشتن احساسات می تواند کار سختی باشد. برای اینکه احساسات خود را خوب نگه دارید، باید افکار خوب و مثبت را در خود ایجاد کنید.

راحتترین و ساده ترین راه استفاده از جملات تاکیدی مثبت و تجسم خلاق است.

اگر به دنبال این هستید که با استفاده از قانون جذب  عشق را وارد زندگیتان کنید و تحولات عظیمی را در خودتان ایجاد کنید پیشنهاد می کنم دوره قانون جذب پیشرفته را تهیه کنید.

4.6/5 - (32 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهرا

من ۷ ساله دارم با قانون جذب فرد موردعلاقمو جذب میکنم. یک سری ویژگی هایی درذهنم درست کردم و اونقدر این ویژگیا خاص بودن ک گاهی مایوس میشدم یا میترسیدم ک اون شخص خاص پیدا نشه و من هیچ وقت نتونم عاشق بشم…
اما امیدمو از دست ندادم و تو این ۷ سال میتونم بگم هر روز اونو از خدا و کائنات درخواست کردم و اونو باور کردم
و اینم بگم چون شنیده بودم هردرخواستی از کائنات بکنی اونو بهت میده و براش فرقی نداره خواستم اون یه فرد معروف باشه
تا اینکه دقیقا زمانی که اصلااااا انتظارشو نداشتم
اونو پیدا کردم
یه روز داشتم بیوگرافی یه اقای بازیگری رو میخوندم ک دیدم چقد سرگذشت زندگیش شبیه شخصیت ایده ال ذهنیمه
اولش خندم گرف
ولی بعد ک مصاحبه هاشو تو برنامه های مختلف تو چن سال اخیر دیدم
دیدم شباهتشون خیلی زیاده تقریبا میشه گف تماما همونه قیافه و هیکل و سرگذشت و اخلاق و رفتار و….
اینم بگم ک تا قبل از این اتفاق من فقط ایشونو توی یه سریالی دیده بودم و اصلا هم نمی شناختمشون(از نقششون تو اون سریال هم خوشم نمی اومده)
بخودم اومدم دیدم ۲ ماه گذشته
و من سخت عاشقشم
آیا ایشون همون کسیه که من جذیش کردم؟(از نظر خودم بله!)
و اینکه خوب من الان باید چیکار کنم
۷ سال جذبش کردم باورش کردم عاشقش بودم
الان پیداش کردم ولی ایشون منو نمیشناسن…
از این ک فهمیدم شخصی با اون ویژگی های خیلی خیلی خاص وجود داره خیلی خوشحال شدم ولی خوب چیکار باید کنم الان؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید
بالاخره قانون جذب داره بهم جواب میده ولی من سردرگمم ک باید چیکار کنم؟
من همیشه میخواستم با عشق اولم ازدواج کنم
نمیخواستم مهر چند نفر توی دلم باشه
الان تکلیف من چیه؟
بخدا این حسم از روی خامی نیس. من الان یه دختر نوجوون نیستم ک با دیدن یه ادم فوری دلم بلرزه من کاملا جذب شخصیتشون شدم. حتی اگه بدونم ایشون قصد دارن با یه خانم هنرمند ازدواج کنن حاضرم تمام تلاشمو در اون راستا کنم…..
از نظر شما الان من باید چیکار کنم؟؟منتظر پاسختون هستم?
ممنون از سایت خوبتون

کاربران ناشناس
پاسخ به  زهرا

ایشون باید به روانشناس مراجعه کند،با عکس و فیلم که نمیشه طرف را شناخت تازه یک بنده خدایی که اصلا در جریان نیست.

زهرا

سلام و وقت بخیر.
ممنونم از سایت بسیار خوبتان.
من نزدیک به ده سال است که با قانون جذب آشنا شده ام. اما روش استفاده از این قانون را بدرستی نمی دانم.
مثلا من چند سال قبل ویژگی های همسر دلخواهم را نوشتم به آنها توجه کردم. روی اعتماد بنفس کار کردم و تمام نکاتی که می دونستم را انجام دادم. اما با اینکه سن من الان ۳۰ سال است و از ۱۸ سالگی به فکر ازدواج بوده ام اما هیچ خواستگاری نداشتم با اینکه شرایط من عادی مثل بقیه افراد است. (هیچ استرس و نگرانی یا وابستگی ندارم فقط اینکه برام سوال پیش آمده که چرا هیچ تغییری ایجاد نشده است با اینکه من به قانون جذب اعتقاد دارم).
و اینکه هر جا مطلبی در مورد قانون جذب هست مطالعه میکنم تا اگر نکته ای نمی دانم یاد بگیرم اما تمام مطالب تکراری هستند و تمام مطالب را بلد هستم و اجرا میکنم اما نمی دانم ایراد کار من کجاست.
خیلی دوست دارم ایراد کارم را می دونستم تا بتونم اونو برطرف کنم.
ممنون میشم اگر راهنمایی ام بفرمایید.
باتشکر.

زهرا صفی زاده
پاسخ به  زهرا

سلام روزتان بخیر من میخوام جذب کننده همه باشم همه عاشقم بشن ازدواج خوب کنم میخوام راهنمایی کنید که کند ایرادی دارم بر طرف بشه مثبت فکر کنم

سوگلی

سلام عزیزم تا وقتی ک در دنیای درونت خودت عاشق خودت نباشی و عمیقا این عشق رو احساس نکنی از دنیای بیرون کسی عاشقت نمیشه
همه چیز در درون ماست
سعی کن عمیقا خودت رو دوست داشته باشی و عزت نفست و بالا ببری

به نکات مثبت ازدواج های موفق توجه کن
و مدام ارتعاش خوب بفرست که باور کنی زوج موفق و ازدواج خوب بسیار وجود داره
از طرفی میتونی با سوال های پرتکرار ذهنت و دگیر خواستت کنی و ارتعاشش و بفرستی
مثلا بگو چرا من خیلی خوشبختم؟
چرا ازدواج موفقی دارم
چی میشه وقتی یه ازدواج رویایی داشتع باشم
چی میشه وقتی باهمسرم تفاهم دارم
و…
یادت باشه سوال ها باید مثبت باشن چرا ک ذهنت بهشون پاسخ میده
لحظه هات پر از عشق دوست عزیزم

سارا علیزاده

سلام..راستش من دومین باره که میخام به قانون جذب اعتقادکنم،سریه اول وقتی بهش ایمان آوردم هرروز فکرای خوب و تاکیدهای مثبتو تو زندگی روزمره ام تو کاغذمینوشتم یابه کائنات میفرستادم برعکس میشد اصلا اون چیزی که من میخاسم نمیشد..یا اینک اصلا چطور بگم؛من وقتی به یه چیزی امیدوارمیشم اون چیز ازدستم میره
الان واقن مشکلی دارم که ازهرطرف دستم بستس،هیچ راهی هیچ امیدی جز کائنات و خداندارم ..بخاطر یه مشکلاتی تو اوج دوست داشتن فرداحساسیم ازهم جداشدیم ومن نمیخام اون منوفراموش کنه نمیدونم واقن درسته که منتظرش موندم یانه ..یااینک دوس داشتن دوطرف ..میخام باقانون جذب اون و خانوادشو ب سمتم بکشم .. اگ راه حلی دارید ممنون میشم کمکم کنید

S.S

سلام وقت بخیر
من یه پسره رو خیلی دوست دارم به صورت مجازی باهاش اشنا شدم و زود حس بهش پیدا نکردم ۱۸ سالمه اما تا قبل از اون به هیچ پسری فکر نکردم و الانم نمیکنم یه مدت یه ساله با هم صحبت میکردیم و صحبت کردم گفتن میشه صیغه محرمیت خوند پشت گوشی که بشه با هم بود و….. ما هم خوندیم و یه سالی کنار هم بودیم اما هی حس های منفی سراغم میومد که منو برا خودم نمیخواد و شاید عصبی و غر میزدم و الان دیگه ارتباطی باهاش ندارم قانون جذبم وقتی کلاس هفتم بودم اشنا شدم
میشه کمکم کنید بتونم بهش برسم و اون دوسم داشته باشه و به خاطرم تغییراتی از خودش ایجاد کنه ؟

تماس با ما