بهبود سئو سایت با تکنیک های جدید

سئو سایت مبلمان

جدیدترین تکنیک های منحصر به فرد برای بهبود سئو سایت و افزایش رتبه گوگل

در این مقاله در مورد 7 تکنیک منحصر به فرد برای بهبود سئو سایت و اینکه چگونه می توانیم سایت خود را در صفحات اول گوگل قرار دهیم صحبت خواهیم کرد.

همه می خواهند جایگاه سایت خود را در گوگل بهبود بخشند، اما همه موفق نمی شوند.

برخی افراد می خواهند بدون هیچ تلاشی به موفقیت برسند و سایتشان یک شبه در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

در واقع این افراد نه تنها یک شبه نمی توانند به صفحه اول برسند، بلکه با ترفندها و اقدامات ناشایست و غیرقانونی خلاف نظر سئو سایت مناسب; به نوعی از گوگل پنهان می شوند و گوگل می تواند آنها را جریمه کند و در واقع این افراد جایی در صفحات اول گوگل نخواهند داشت.

در این مقاله 7 تکنیک منحصر به فرد برای بهبود سئو وب سایت خود را به صورت استاندارد به شما معرفی می کنیم، در نظر داشته باشید که تکنیک هایی که به شما ارائه می دهیم سایت شما را یک شبه به صفحه اول گوگل نمی برند، بلکه بسیار مهم هستند. برای سئو سایت و برای سایت شما مفید هستند.

با رعایت این نکات به مرور زمان تاثیر آن ها را در بهبود سئو سایت و ارتقای جایگاه آن در گوگل خواهید دید. با ما بمان…

تاثیر امنیت سایت در افزایش رتبه سایت در گوگل و سئو سایت

در قسمت اول ارائه 7 تکنیک منحصر به فرد برای بهبود سئو سایت به امنیت سایت می پردازیم. در مبحث آموزش سئو می توان گفت یکی از مهمترین مباحث امنیت یک وب سایت است.

اگر سایت خود را رها کرده اید و فکر می کنید که احتمال هک شدن سایت شما کم است، کاملا در اشتباهید. اولین نکته این است که در شرایط فعلی بهتر است ابتدا به دنبال گواهینامه SSL باشید.

کاربران می ترسند اطلاعات آنها در گوگل هک یا دزدیده شود، بنابراین به هیچ سایتی اعتماد نخواهند کرد، اما گواهی SSL می تواند به کاربران آرامش دهد و اعتماد آنها را جلب کند.

نکته دوم این است که به همه ایمیل هایی که دریافت می کنید اعتماد نکنید، ممکن است یک هکر پشت آنها باشد.

تکنیک افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت دومین تکنیک از 7 تکنیک منحصربفرد برای بهبود سئو سایت است، بدیهی است که اگر سرعت لود سایت شما و لود صفحات آن کند باشد و برای کاربران زمان زیادی ببرد، صبر و حوصله کاربران لبریز می شود و آنها سایت شما را ترک خواهند کرد.

شاید خرید هاست اولین کار یک سایت ساز باشد اما اکثر مردم به آن توجهی ندارند. 70 درصد سرعت سایتی که طراحی می کنیم مربوط به میزبانی سایت است.

اگر هنگام خرید هاست به شرکتی که از آن خرید می کنیم توجه نکنیم و آن شرکت قابل اعتماد نباشد، قطعا تاثیر زیادی در افزایش سرعت سایت ما خواهد داشت.

شما می توانید سفارش افزایش سرعت سایت خود را از طریق پنل سفارش افزایش سرعت سایت وب سایت محمد جانبلاغی به تیم قدرتمند ما ارسال کنید و دیگر نگران افزایش سرعت سایت خود نباشید.

منحصر به فرد ترین راه برای بهبود سئو سایت: ایجاد محتوا

در تکنیک سوم از 7 تکنیک منحصربفرد برای بهبود سئو سایت، به تولید محتوا می رویم، مهمترین چیزی که در مورد تولید محتوا می توان گفت این است که هرگز سعی نکنید محتوایی که در سایت خود قرار داده اید را از سایت های دیگر کپی کنید.

موتورهای جستجوگر گوگل به راحتی متوجه این موضوع می شوند و محتوای شما را نادیده می گیرند. علاوه بر این سایتی که محتوای آن را کپی کرده اید این امکان را خواهد داشت که از شما شکایت کند و این می تواند برای شما مشکل ایجاد کند.

نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد ماندگاری سایت شماست، سایت کپی نیست که یک بار برای همیشه ایجاد کنید و سایت نیاز به نگهداری مداوم دارد.

اگر همیشه به تولید محتوای خود ادامه دهید، قطعا زیر ذره بین گوگل قرار خواهید گرفت زیرا گوگل با این حرکت متوجه می شود که شما در فعالیت خود جدی هستید و راحت تر به شما اعتماد خواهد کرد. شاید زمان خاصی را برای تولید محتوا تعیین کرده باشید و هر بار محتوای غنی و مفیدی برای کاربران ایجاد کنید.

کلمه کلیدی، کلید موفقیت در گوگل

یکی از مهم ترین تکنیک های 7 تکنیک منحصر به فرد برای بهبود سئو، یافتن کلمات کلیدی مناسب و مرتبط برای صفحه فرود است، مطمئن شوید که کلمه کلیدی که انتخاب می کنید با محتوا و موضوع سایت شما مطابقت داشته باشد تا بتوانید بیشترین بهره را ببرید. استفاده از کلمات کلیدی در عنوان سایت خود را فراموش نکنید.

مهمتر از آن وجود کلمه کلیدی در قسمت های مختلف شماست

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت

شبکه های اجتماعی می توانند تعداد زیادی کاربر را در اختیار سایت شما قرار دهند. این تکنیک از 7 تکنیک منحصر به فرد برای بهبود سئو سایت می تواند فروش زیادی را برای سایت شما به ارمغان بیاورد.

اگر به دنبال کسب و کار اینترنتی در گوگل هستید، توصیه می کنیم در کنار وب سایت خود در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک و توییتر فعال باشید.

این فعالیت باید مستمر باشد، اما مراقب باشید که از پیوندهای سایت در همه پست‌های خود استفاده نکنید، زیرا ممکن است گوگل آن را به عنوان هرزنامه تشخیص دهد. شما می توانید سایت خود را تبلیغ کنید و در مورد ویژگی ها و محتوای مفید آن پست بگذارید و از این طریق کاربران را جذب کنید.

کاربران فضای مجازی هرگز متوقف نخواهند شد و مدام در صفحات مختلف در حال تردد هستند، بنابراین همیشه می توانید از این روش مطمئن باشید، در واقع اگر کاربران به صفحه اجتماعی شما مراجعه کنند و با محتوای مرتبط و قوی شما مواجه شوند، امکان جذب آنها وجود دارد و افزایش بازدید سایت شما بسیار بالا خواهد بود.

با گوگل ادوردز یک قدم جلوتر بمانید

اگر به تازگی وب سایتی باز کرده اید یا قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت را دارید، این روش برای شما بسیار مناسب است. اما گوگل ادوردز چگونه کار می کند؟

در واقع گوگل ادوردز در مقایسه با پولی که برای آن پرداخت می کنید، سایت شما را چندین بار در یک بازه زمانی برای کاربران تبلیغ می کند.

ممکن است بپرسید آیا استفاده از آثار غیرقانونی فایده ای ندارد؟ بله درسته ولی چون گوگل ادوردز همانطور که از اسمش پیداست توسط خود گوگل ارائه شده مشکلی در سئو سایت شما ایجاد نمیکنه.

استفاده از گوگل امروز برای سایت شما موثر است و اصلا نگران تقلب نباشید زیرا گوگل قطعا پاسخگوی اعتماد شما خواهد بود.

به طور خلاصه استفاده از گوگل ادوردز سایت شما را در مقابل کاربران قرار می دهد و اگر تکنیک های منحصر به فردی که قبلا ذکر کردیم را رعایت کرده باشید قطعا کاربران جذب سایت شما شده و بازدید سایت شما افزایش می یابد. در نتیجه شاهد بهبود سئو سایت و افزایش نتایج گوگل خواهید بود.

این تکنیک از 7 تکنیک منحصر به فرد برای بهبود سئو سایت می تواند به برندسازی و افزایش اعتبار شما نزد کاربران کمک کند. با این حرکت خود را در مقابل کاربران خود قرار می دهید.

شروع نظرات راهی برای بهبود سئو  سایت و رضایت کاربران است

و آخرین تکنیک از 7 تکنیک منحصر به فرد برای بهبود سئو سایت را می توان به بحث نظرات و کامنت گذاری در سایت داد.

ممکن است جزئی به نظر برسد، اما وقتی بخش نظرات را در سایت خود فعال می کنید، کاربران شروع به پرسیدن سوال و پاسخ از شما و یکدیگر می کنند که رضایت آنها را به دنبال دارد.

اگر کاربران به سایت شما مراجعه کنند و سوالی داشته باشند و جایی برای پاسخ به سوال خود پیدا نکنند، سایت شما را ناراضی ترک خواهند کرد.

علاوه بر این، هر پیامی که در مورد شما در این قسمت قرار می‌گیرد روی سئو سایت شما تاثیر می‌گذارد.

در صورت تمایل می توانید از خدمات سئو سایت محمد جانبلاغی برای رشد سایت خود استفاده کنید.

نتیجه

در پایان می خواهیم به شما هشدار دهیم که هرگز به دنبال میانبرهایی مانند خرید بک لینک نباشید، زیرا گوگل بسیار باهوش شده و تمامی اعمال شما را زیر نظر دارد.

اگر کوچکترین اشتباهی مرتکب شوید، گوگل متوجه خواهد شد. بهترین راه این است که سایت خود را از راه درست و قانونی و با حوصله در بهترین موقعیت قرار دهید.

ما 7 تکنیک منحصر به فرد را برای بهبود سئو سایت شما معرفی کرده ایم. آنها یکی از بهترین راه ها برای ارتقای سایت شما در گوگل هستند، امیدواریم از آنها نهایت استفاده را ببرید.

منابع

https://ahrefs.com/blog/seo-techniques/
https://www.semrush.com/blog/seo-techniques/
https://backlinko.com/seo-techniques
https://www.mtu.edu/umc/services/websites/seo/
https://www.searchenginejournal.com/seo-techniques/487882/
https://www.elegantthemes.com/blog/wordpress/advanced-seo-techniques
https://rockcontent.com/blog/improving-seo/
https://www.wordstream.com/blog/ws/2021/03/05/seo-strategy
https://www.simplilearn.com/main-types-of-seo-techniques-in-digital-marketing-article

5/5 - (10 امتیاز)