بک لینک هرمی یا لینک سازی لایه ای چیست؟

بک لینک هرمی یا لینک سازی لایه ای چیست؟

بک لینک هرمی یکی از قدرتمندترین روش های لینک سازی است. بک لینک های هرمی به عنوان بک لینک های کلاه خاکستری PBN شناخته می شوند. طبق الگوریتم های جدید گوگل، تاثیرات بک لینک ها در مقایسه با گذشته بسیار کمتر است. به همین دلیل است که باید به فکر ساخت بک لینک های قدرتمند باشید.

اما با توجه به اینکه تاثیرات بک لینک در سئو کاهش یافته است، بک لینک همچنان یکی از مهم ترین عوامل سئو و بهینه سازی سایت است. به این نکته توجه کنید که بدون ساختن بک لینک نمی توانید خود را در اولین نتایج گوگل ببینید. اما برای اینکه بتوانید بک لینک های بسیار قدرتمند ایجاد کنید، باید از استراتژی هایی مانند بک لینک هرمی استفاده کنید.

خیلی ها فکر می کنند برای خرید بک لینک هرمی باید هزینه زیادی برای سایت های فروش بک لینک بپردازند، اما اصلا اینطور نیست! با توجه به روشی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد، می توانید بدون هیچ ریسکی بک لینک هرمی بسیار قدرتمندی ایجاد کنید.

اگر اصولاً تمام نکات ذکر شده در این مقاله را رعایت کنید و بک لینک های هرمی با کیفیتی برای سایت خود ایجاد کنید، می توانید در اکثر کلمات کلیدی سایت خود به صفحه اول گوگل و یا حتی رتبه  اول گوگل برسید.

با استفاده از این روش که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد، توانستیم به اولین نتایج گوگل یا حتی رتبه اول گوگل برای کلمات کلیدی بسیار سخت برسیم.

بک لینک هرمی چیست؟

در این مقاله بک لینک هرمی چیست به طور کامل به شما آموزش داده ایم که لینک های هرمی چیست و چگونه می توانید با ساخت لینک های هرمی سایت خود را به اولین نتایج گوگل برسانید.

بک لینک هرمی یکی از روش های کلاه خاکستری لینک سازی است که با استفاده از این روش می توانید بک لینک های بسیار قدرتمندی بسازید.

بک لینک هرمی به بازخورد چند مرحله ای اشاره دارد. به طور کلی برای ساخت لینک های هرمی، در مرحله اول شروع به ساخت لینک برای سایت خود می کنید. پس از مدتی که لینک ها ثبت شدند، شروع به ساخت لینک برای بک لینک هایی که ساخته اید می کنید. این باعث افزایش قدرت بک لینک هایی که ساخته اید و تاثیر لینک ها چندین برابر می شود.

اما برای اینکه بتوانید بک لینک های هرمی بسیار قدرتمند بسازید، باید نکاتی را رعایت کنید که در زیر به طور کامل به شما معرفی می کنیم.

چرا باید بک لینک هرمی بسازیم؟

همانطور که می دانید، طبق الگوریتم های جدید گوگل، تاثیرات بک لینک ها در مقایسه با گذشته بسیار کمتر است. بنابراین، اگر می خواهید بک لینک های بسیار قدرتمندتری نسبت به رقبای خود بسازید، باید از روش های جدید و قدرتمند استفاده کنید.

با ساخت لینک های هرمی، شانس بیشتری برای جلب توجه در اولین نتایج گوگل دارید. شاید فکر کنید که روش هرم بک لینک روشی بسیار خطرناک در ساخت لینک است! البته درسته! اگر شروع به ساخت بک لینک های هرمی برای سایت خود کنید، ممکن است گوگل متوجه سایت شما شده و آن را جریمه کند. هنگامی که سایت جریمه می شود، ممکن است به طور کامل از نتایج گوگل برای صفحه ای که به آن بک لینک داده اید حذف شوید.

البته لازم نیست نگران باشید زیرا نکاتی را به شما آموزش می دهیم که باید رعایت کنید و با رعایت نکات گوگل متوجه نمی شود که شما از این روش بک لینک سازی استفاده می کنید.

بک لینک هرمی یا لینک سازی لایه ای چیست؟

نکات مهم قبل از ساخت لینک های هرمی

1- قبل از شروع ساخت هرم بک لینک، حتما بهترین کلمات کلیدی سایت خود را به درستی انتخاب کنید. انتخاب کلمه کلیدی موضوع بسیار مهمی است که اگر نتوانید کلمات کلیدی سایت خود را به درستی انتخاب کنید، نمی توانید خود را در اولین نتایج گوگل ببینید. برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی، باید به دقت بررسی کنید و ببینید مخاطبان و کاربران در صنعت شما به دنبال چه کلماتی هستند.

۲- قبل از شروع ساخت لینک های هرمی، محتوایی که تولید می کنید باید محتوای سئوی با کیفیت باشد. همانطور که می دانید مهمترین و اساسی ترین عامل در سئو و بهینه سازی سایت، تولید محتوای هدفمند و جامع است. مطمئن شوید محتوایی که ایجاد می کنید کامل و جامع باشد. به این نکته توجه کنید، هر چقدر هم که برای سایت خود بک لینک هرمی بسازید، اگر محتوای شما بی کیفیت باشد، نمی توانید به اولین نتایج گوگل برسید.

محتوایی که ایجاد می کنید باید کامل تر و جامع تر از محتوای رقبای شما باشد. قبل از ایجاد محتوا، حتماً محتوای رقبای خود را به طور کامل بررسی کنید و ببینید آیا محتوای شما شامل همه موضوعاتی است که رقبای شما در مورد آنها صحبت می کنند یا خیر.

سعی کنید تمام اصول سئو داخلی را در محتوای خود رعایت کنید. هدف اصلی شما از تولید محتوا فقط باید پاسخگویی به نیازهای مخاطبان و کاربران باشد. بنابراین وقتی شخصی وارد سایت شما می شود و مقاله شما را می خواند، نیازهای او برآورده می شود.

شما باید به طور کاملا طبیعی شروع به ساخت بک لینک کنید. برای اینکه گوگل متوجه نشود که شما در حال ساخت بک لینک هستید، باید کاملا طبیعی عمل کنید.

فقط برای سایت خود بک لینک ایجاد نکنید. برای طبیعی سازی لینک هایی که می سازید، علاوه بر ایجاد لینک های فالو، باید لینک های نو فالو نیز ایجاد کنید.

تنها از یک روش برای ساخت بک لینک در هرم استفاده نکنید. به عنوان مثال، علاوه بر لینک سازی برای سایت خود در سایت های وبلاگ، حتما از روش هایی مانند ایجاد بک لینک به پروفایل ها و … استفاده کنید.

مطمئن شوید که شروع به ساخت لینک برای سایت خود با انکر تکست های مختلف کنید.

بعد از اینکه اولین لایه های خود را ساختید، پس از چند روز یا در نهایت یک هفته، به اولین لایه های خود بروید و شروع به ایجاد بک لینک برای آنها کنید. بنابراین گوگل متوجه نمی شود.

آموزش گام به گام نحوه ساخت بک لینک هرمی

به زبان خیلی ساده برای ساخت بک لینک هرمی در اولین قدم باید یک سری سایت پیدا کنید که شهرت بسیار بالایی دارند و امتیاز اسپم پایینی دارند.

بهترین سایت ها برای لینک سازی هرمی یا چند مرحله ای، سیستم های وبلاگ، انجمن ها و سایت های پروفایل هستند.

هنگامی که این سایت ها را پیدا کردید، شروع به ساخت بک لینک برای سایت خود به روشی کاملا طبیعی کنید. به عنوان مثال، شما در عرض یک هفته شروع به ساخت بک لینک برای سایت خود می کنید. حالا فرض کنید در این هفته 50 بک لینک با کیفیت ساخته اید.

زمانی که شروع به ساخت بک لینک برای سایت خود کردید، اکنون زمان آن است که قدرت بک لینک هایی را که ساخته اید افزایش دهید. از هم اکنون شروع کنید و اولین گام ها را در سیستم های وبلاگ و سایت هایی که قبلاً برای اولین لایه های خود پیدا کرده اید بردارید که 50 بک لینک با کیفیت است.

هر چه بک لینک های جدید برای بک لینک هایی که قبلا ساخته اید ایجاد کنید، بک لینک های سطح اول شما قوی تر می شوند (سایت های سطح اول به معنی سایت هایی هستند که مستقیماً به سایت شما لینک داده اند و سایت های سطح دوم به معنای سایت هستند کسانی که به سایت های سطح اول لینک داده اند که قدرت لینک های سطح اول را افزایش می دهد.

قدرت بک لینک هایی که برای سایت خود ساخته اید را افزایش دهید. هرچه لینک ها قوی تر باشند، شانس بیشتری برای رسیدن به اولین نتایج گوگل دارید.

رتبه اول گوگل چقدر طول می کشد؟

توجه داشته باشید که رسیدن به رتبه اول در گوگل به سایت شما بستگی دارد. شما باید بهتر از سایت هایی باشید که در نتایج اول گوگل هستند. شما باید سعی کنید علاوه بر روش ساخت لینک که باعث می شود بک لینک قوی تری ایجاد کنید، محتوای شما باید کیفیت بالاتر و جامع تری نسبت به محتوای رقبا داشته باشد.

به این واقعیت توجه داشته باشید که تنها با ساختن بک لینک نمی توانید به اولین نتایج گوگل به خصوص رتبه اول گوگل برسید. شما باید محتوایی بنویسید که اولاً کاملتر و جامع تر از محتوای رقبا باشد و ثانیاً تمام فاکتورهای سئوی محتوا رعایت شود.

آیا بک لینک هرمی خطرناک است؟

یکی از بزرگترین نگرانی های بسیاری از مردم این است که فکر می کنند نمی توانند شروع به ساخت لینک های هرمی برای سایت خود کنند! البته بک لینک هرمی خطرات خود را دارد. شما باید از روش های کاملا طبیعی استفاده کنید و شروع به ساخت لینک های هرمی برای سایت خود کنید. اگر از روش های کاملا سیاه استفاده می کنید، مطمئن باشید که می تواند نتایج بسیار خطرناکی در سئو سایت شما داشته باشد.

هنگام ساخت لینک با استفاده از روش هرمی، حتماً تمام فاکتورهای بک لینک طبیعی را رعایت کنید تا گوگل متوجه نشود که شما شروع به ساخت لینک برای سایت خود کرده اید.

نتیجه

همانطور که می دانید اثرات بک لینک در مقایسه با گذشته بسیار کمتر است. برای ساخت یا خرید بک لینک های کیفیت و خرید بک لینک های قدرتمند برای سایت خود، از روش های حرفه ای مانند بک لینک های هرمی یا بک لینک های PBN سایت محمد جانبلاغی استفاده کنید.

فقط به این نکته توجه کنید که محتوایی که تولید می کنید باید در هنگام ایجاد لینک های هرمی با کیفیت و کاربرپسند باشد.

اگر محتوایی که تولید می‌کنید کامل‌تر و جامع‌تر از محتوای رقبایتان باشد و اگر تمام اصول سئو داخلی را رعایت کرده باشید و لینک‌های قدرتمند هرمی ساخته باشید، قطعا می‌توانید به اولین نتایج گوگل و رتبه اول گوگل برسید.

اگر در فکر رسیدن به رتبه اول گوگل هستید، پیشنهاد می کنم از خدمات خرید بک لینک ما را مشاهده کنید.

منابع

https://www.link-assistant.com/news/tiered-link-building.html
https://loganix.com/tiered-link-building/
https://outreachlinks.today/tiered-link-building/
https://miromind.com/blog/what-is-tiered-link-building
https://www.loopexdigital.com/blog/tiered-link-building
https://b2bdigitalmarketers.com/blog/tiered-link-building/

5/5 - (10 امتیاز)