تکنیک های قانون جذب چیست؟

تکنیک های قانون جذب چیست؟

در این قسمت شما را با یک تکنیک مهم و کاربردی برای قانون جذب آشنا می کنیم. اگر میل و هدفی دارید با رعایت این تکنیک ها می توانید کوتاهی کرده و به خواسته های خود نزدیک شوید.

یک لیست از آرزوها هایتان تهیه کنید

یکی از مهم ترین تکنیک های قانون جذب این است که فهرستی جامع از خواسته ها و خواسته های خود تهیه کنید. خیلی ها نمی دانند دلشان چه می خواهد و چه می خواهد.

در واقع این افراد نمی توانند پیام خود را به کائنات به درستی ارسال کنند و در این صورت پاسخ درستی از کائنات دریافت نخواهند کرد.

اگر نمی دانید خواسته هایتان چیست، توصیه می کنند که فهرستی جامع از تمام خواسته ها و اهداف خود تهیه کنید. یک دفترچه یادداشت یا تاریخ پایان را بردارید و تمام جزئیات درخواست خود را مو به مو یادداشت کنید.

شما باید تمام جزئیات خواسته و هدف خود را به طور واضح و دقیق ثبت کنید. ثبت جزئیات خواسته و هدف، ارتعاشات و فرکانس را به جهان و کائنات می فرستد.

شما می توانید برنامه و هدف خود را با تمام جزئیات کامل در دفتر خود مشخص کنید.

اگر خودرو می خواهید مشخصات این خودرو را به صورت کامل و چهره به چهره بنویسید مانند رنگ خودروی مورد نظر، مدل خودرو، نام خودرو، شماره ثبت و …

خلاص شدن از باورهای محدودکننده

یکی از چیزهایی که بسیاری از افراد را از رسیدن به اهدافشان باز می دارد، منفی بودن آنهاست.

شما باید از شر انرژی ها و ارتعاشات منفی که مانع رسیدن شما به خواسته هایتان می شود خلاص شوید.

شما باید ذهن خود را کنترل کنید و کاری انجام دهید تا از شر افکار منفی خلاص شوید. منفی بافی و انرژی های منفی شما را از رسیدن به اهدافتان باز می دارد.

برای این کار می توانید از افراد منفی گرا فاصله بگیرید. کسی که نه می گوید و شما نمی توانید انرژی منفی در شما ایجاد کند. پس بهتر است از هر چیزی که شما را منفی می کند دوری کنید.

دوری از باورهای محدود کننده

یکی دیگر از تکنیک های قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته هایتان این است که باید باورهای محدود کننده خود را اصلاح کنید.

ایمان یا باور چیست؟

هر بار که یک فکر هزاران یا میلیون‌ها بار تکرار می‌شود، باعث می‌شود شما به آن باور داشته باشید و ذهن شما به آن باور داشته باشد. شما باید باورهای محدود کننده خود را شناسایی کرده و باورهای درست را جایگزین آنها کنید.

مجموعه باورها و اعتقادات هر فرد او را از رسیدن به خواسته ها و آرزوهایش باز می دارد، مثلاً یکی از باورهای غلط برای موفقیت و رسیدن به ثروت این است که «برای رسیدن به پول و ثروت باید کار بدنی انجام دهیم». باور بسیار محدود کننده بسیاری از مردم، که آنها را از دستیابی به ثروت و پول باز می دارد.

اگر این باور قدیمی را که “دنیا پر از فراوانی و ثروت است و من روز به روز ثروتمندتر می شوم” را با ساده ترین حالت ممکن از موقعیت های پولساز جایگزین کنید، باید باورهای درست را با باورهای غلط جایگزین کنید. در درون زندگی خود خلق می کنند.

پیدا کردن مسیر روشن در زندگی

چیزهایی در زندگی شما وجود دارد که شما را از ارسال انرژی و ارتعاشات مثبت به کائنات باز می دارد. برخی از اجسام اطراف افراد دارای انرژی منفی هستند و این انرژی منفی بر انرژی افراد تاثیر می گذارد.

از شر هر چیزی که باعث استرس و اختلال می شود و در نهایت ارتعاش منفی به کائنات می فرستد خلاص شوید تا مسیر روشنی در زندگی شما دیده شود.

روزنامه های قدیمی و بی مصرف، کتاب های دردناک، فیلم های ماهواره ای، اخبار و رویدادها و غیره را حذف کنید.

اینها تنها بخشی از نرم افزارهای هدف گذاری مشترک هستند که می توانید برای دستیابی به اهداف خود از آنها استفاده کنید.

رسیدن به آرزوها با باور و یقین

باور کنید با قانون جذب می توانید به تمام خواسته ها و اهداف خود برسید. شاید فکر کنید چگونه؟ هیچ کس جواب این سوال را نمی داند و اصلا نباید به دنبال پاسخ این سوال باشید.

برای رسیدن به خواسته و هدف خود باید قانون جذب را به طور کامل یاد بگیرید و آن را در زندگی خود اعمال کنید.

باید بدانید که چگونه از کائنات بپرسید تا بتوانید در جهت خواسته و هدف خود درخواست درستی را برای کائنات ارسال کنید.

رفت و آمد با همفکران

با افرادی که با شما موافق هستند سفر کنید. با این افراد دوست شوید. با افرادی که اهداف شما را به اشتراک می گذارند صحبت کنید.

افراد زیادی هستند که به قانون جذب اعتقاد دارند، سعی می کنند به این افراد نزدیک شوند و رابطه برقرار کنند. این افراد قطعا تاثیر زیادی روی شما خواهند داشت.

محیط و فضا را آماده کنید

برای رسیدن به هدفی که دارید آماده شوید. اگر قانون جذب را بدانید و اصول را کاملا در جهت خواسته ها و اهداف خود به کار بگیرید، به زودی به آنچه می خواهید خواهید رسید.

 تصویر سازی ذهنی کنید

تصویرسازی ذهنی یا تجسم یکی از قوی ترین تکنیک ها برای رسیدن به خواسته ها و اهداف است تا زمانی که خواسته را در ذهن خود وارد نکنید به هدف نمی رسید.

تجسم باعث می شود که یک ارتعاش نسبتاً قوی به خواسته و هدف خود بفرستید. خواسته و هدف خود را با مشخصات کامل و دقیق تجسم کنید.

وقتی چیزی را تجسم می کنید و آن را به ذهن خود می آورید، یک ارتعاش بسیار قوی به کیهانی که می خواهم می فرستید و هر چه تجسم شما قوی تر و دقیق تر باشد، سریعتر از کیهان پاسخ می گیرید.

مثلا:

اگر می خواهید به ماشین رویایی برسید، ماشین خود را باز کنید و روی صندلی های چرمی آن ضربه بزنید.

بوی نو می دهی سوار ماشین میشی و شیشه رو برمیداری. ماشینت رو روشن میکنی و میری بیرون و…

شما می توانید این تجسم را ادامه دهید و ارتعاش آن را به کیهان بفرستید. وقتی خواسته خود را تجسم می کنید باید احساس خوبی داشته باشید این احساس خوبی است که شما را به این میل برای هدفتان می رساند.

یکی از تکنیک های مهم در قانون جذب، تمرین است. هرگز تمرین را فراموش نکنید و هر روز زمانی را برای ورزش اختصاص دهید.

تمرین زیادی در قانون جذب وجود دارد  اگر میخواهید به قدرتمندترین تمارین قانون جذب دست پیدا کنید و اصول و چگونه انجام تمارین را یاد بگیرید پیشنهاد می کنم فقط یک بار از دوره جامع قانون جذب پیشرفته استفاده کنید.

4.6/5 - (10 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.