طراحی سایت با وردپرس چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت با وردپرس

امروزه بیشتر کسب و کارها به سمت مجازی سازی و ارائه خدمات آنلاین رفته اند و طراحی سایت یکی از راه های ورود به فضای وب است.

طراحی سایت قابلیت نوشتن و طراحی به زبان های مختلف را دارد. اما وردپرس به دلیل سهولت استفاده، بیشترین استفاده را برای طراحی سایت دارد.

تا به امروز در سال 2022، بیش از 850 میلیون وب سایت وردپرس ایجاد شده است.

1- بهترین سایت های دنیا از وردپرس استفاده می کنند.

اگر می خواهید پاسخ مستقیمی برای سوال خود بگیرید، بهترین کار این است که از نتایج تجربیات و تحقیقات دیگران استفاده کنید.

پس در مورد اینکه وردپرس چه ویژگی هایی دارد و ایمن است یا نه چیزی نپرسید. فقط در یک جمله بهترین سایت های دنیا از وردپرس استفاده می کنند.

وبلاگ فیس بوک، سایت های برتر ایرانی مانند دانلود، پی سی دانلود، میهن دانلود و … از وردپرس استفاده می کنند. این بدان معناست که آنها بهترین های وب وردپرس را انتخاب کردند. پس شک نکن.

اما اگر هنوز در مورد وردپرس شک دارید و می خواهید خودتان تحقیق کنید، مقاله را ادامه دهید؟

2- سئو سایت وردپرس عالی است

وردپرس در حال حاضر بهترین و قدرتمندترین افزونه های سئو و خدمات سئو را دارد. افزونه هایی مانند سئو سایت وردپرس توسط yoast یا همه در یک سئو وردپرس یا افزونه قدرتمند seo premium pack pro که از جدیدترین روش های سئو برای افزایش ورودی سایت ها برای صفحه اول گوگل استفاده می کنند و روز به روز در حال بهبود هستند.

3- وردپرس امنیت بیشتری دارد

در حال حاضر سیستم مدیریت محتوا به اندازه وردپرس از افزونه های امنیتی قوی استفاده نمی کند. البته نمی توان گفت که امنیت وردپرس تضمین شده است اما با نصب چند افزونه می توان سئو سایت وردپرس را 99.9 درصد بهبود بخشید و همین دهم درصد با آپدیت مداوم وردپرس به آخرین نسخه حل می شود.

4- وردپرس دارای امکانات نامحدود است

بیش از 42 هزار پلاگین مختلف که هر کدام کار متفاوتی را برای شما انجام می دهند. شما می توانید هر یک از این افزونه ها را از مخزن وردپرس دانلود و در سایت خود نصب کنید. برای نصب و اجرای افزونه ها نیازی به طراحی سایت با کدنویس ندارید.

پلاگین ها به راحتی با چند کلیک نصب می شوند و برای مدیریت آنها نیازی به تخصص قوی ندارند. پلاگین هایی برای طراحی سایت فروشگاهی، ایجاد انجمن ها، ایجاد شبکه های اجتماعی، طراحی سایت های فروش فایل و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید.

نتیجه گیری نهایی

با توجه به توضیحات بالا، در نهایت می توانید یک سایت وبلاگ، یک سایت فروشگاهی و یک سایت فروش فایل را در یک پنل مدیریتی با وردپرس داشته باشید.

این بدان معناست که وردپرس نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوای در حال افزایش قدرتمندتر است و روز به روز سایت شما بهتر و امن تر از همیشه خواهد شد.

منابع

https://www.bluehost.com/blog/8-benefits-of-using-wordpress/
https://activebusinessgrowth.ca/wordpress-benefits/
https://www.godaddy.com/resources/skills/why-wordpress-benefits-wordpress-websites
https://www.minddevelopmentanddesign.com/blog/benefits-of-using-wordpress/
https://webolutions.com/9-benefits-of-using-wordpress-to-build-your-new-website/
https://www.gsquared.com.au/blog/advantages-of-wordpress-for-developing-a-website/
https://www.zorior.com/blog/15-benefits-of-wordpress-website/

5/5 - (10 امتیاز)