جدیدترین راهکار های طراحی سایت اینترنتی در سال 2024

جدیدترین راهکار های طراحی سایت اینترنتی در سال 2024

هنگام ایجاد یک وب سایت، باید خود را جای کاربر بگذارید و در هر مرحله با او باشید.

اگر می خواهید تبدیل وب سایت شما افزایش یابد، باید یک وب سایت یا برنامه کاربرپسند داشته باشید که بتواند اطلاعات کافی برای تکمیل تراکنش را در اختیار کاربر قرار دهد.

اگر به دنبال راهی برای پیشی گرفتن از رقبای خود هستید، می خواهید اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید، در اینجا 10 روند طراحی رابط کاربری (UX) برتر در سال 2024 وجود دارد که باید هنگام بازاریابی کسب و کار خود در نظر داشته باشید.

1. طراحی صفحات مرتبط با اطلاعات کاربران

روندی که به نظر می رسد با گذشت زمان محبوب تر می شود، داشتن یک وب سایت با بیشتر اطلاعات بازدیدکنندگان در یک صفحه است.

بنابراین، بازدیدکنندگان دیگر نیازی به پیمایش بین صفحات مختلف نخواهند داشت، در عوض می توانند یک صفحه را از بالا به پایین بخوانند.

2. استفاده از تصاویر جدید و منحصر به فرد

2024 سالی است برای یافتن تصاویر منحصر به فرد و انتزاعی برای قرار دادن در وب سایت خود. تصاویری که برای بازدید خود انتخاب می کنید باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا اطمینان حاصل شود که می توانید محصولی با کیفیت بسیار بالا را به نمایش بگذارید.

3. امکان ادغام صحیح گرافیک سه بعدی با وب سایت

با توجه به پیشرفت های بزرگ تکنولوژی در سال های اخیر، در طراحی سایت اینترنتی، ترکیب گرافیک سه بعدی با وب سایت یا برنامه های شما به واقعیت تبدیل شده است.

مهمترین بخش این کار این است که مطمئن شوید هر برنامه زمانی را که برای تکمیل انتخاب می کنید تأثیر زیادی بر زمان بارگذاری وب سایت یا برنامه شما نداشته باشد.

4. از رنگ های گرادیان استفاده کنید

تغییر رنگ وب سایت را در برنامه طراحی وب خود قرار دهید.

با استفاده از تغییرات رنگ در وب سایت خود می توانید قسمت هایی از سایت خود را زیباتر کنید.

هنگام طراحی چارچوب اصلی وب سایت خود، می توانید از رنگ های گرادیان استفاده کنید.

5. املای خود را بهبود بخشید

هیچ چیز قدرتمندتر از زیرنویس های خاص نیست. زمانی که قصد ارتقای طراحی وب سایت خود را دارید، فراموش نکنید که عناوین بزرگتری را نیز درج کنید.

اگر از فونت های مختلف استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که خوانا هستند.

از آنجایی که طراحی سایت جدید شما نباید فضای خالی زیادی داشته باشد، باید نحوه قرار دادن متن و موارد دیگر را به دقت برنامه ریزی کنید.

6. محتوای ویدیویی راه حل اصلی است.

آمار فیس بوک نشان می دهد که تا سال 2024، 80 درصد از داده های تلفن همراه کاربران به ویدیو اختصاص داده می شود. این یک فرصت عالی برای پیشی گرفتن از رقبای خود با یافتن راهی برای افزودن ویدیو به وب سایت شما است. این نشان می دهد که شما باید اطلاعات زیادی را در یک ویدیو خلاصه کنید.

شما باید زمانی را صرف طوفان فکری با محتوا و تیم بازاریابی خود کنید تا مطمئن شوید که ویدیوهایی که در وب سایت خود آپلود می کنید منحصر به فرد و مرتبط با پیشنهاد تجاری شما هستند. باید تلاش کنید تا در سه ثانیه اول ویدیو توجه بینندگان را به خود جلب کنید.

7. امکان دسترسی به سایت از طریق تلفن همراه

اطمینان از سازگاری وب سایت شما برای موبایل موضوعی است که هرگز قدیمی نخواهد شد. از آنجایی که اکثر مردم دائماً در حال حرکت هستند، برای اطمینان از اینکه می‌توانید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، داشتن وب‌سایتی که سازگار با موبایل نباشد به شما آسیب می‌زند و به طور بالقوه بینندگان بیشتری را از وب‌سایت شما دور می‌کند.

شرکت ها باید دائماً روی توانایی خود برای داشتن یک وب سایت سازگار با موبایل کار کنند.

با معرفی تصاویر و گرافیک های با کیفیت بالاتر به وب سایت، باید تست هایی را انجام دهید تا بررسی کنید که آیا زمان بارگذاری وب سایت زیاد طول نمی کشد و آیا وب سایت واکنش گرا است یا خیر.(افزایش سرعت سایت)

8. وب سایت خود را توضیح دهید

برای داشتن یک رابط کاربری موفق، باید زمانی را صرف بهبود و تجزیه و تحلیل تجربه بازدیدکنندگان خود کنید. اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را تا حد امکان سازماندهی کرده اید و هر چیزی را که لازم نیست حذف کنید.

همانطور که تعداد مراحل را کاهش می دهید، به شما زمان می دهد تا مکالمات را شروع کنید.

9. رابط های صوتی فعال

گوگل یکی از رهبران بازار بود که رابط های صوتی فعال را معرفی کرد. این ویژگی به افراد اجازه می دهد تا آنچه را که می خواهند بدون نیاز به تایپ کردن همانطور که برخی شرکت ها استفاده می کنند جستجو کنند.

با استفاده از سرویس‌های تشخیص صدا، این رابط‌ها تقریباً 90٪ دقیق هستند وقتی که به دنبال چیزی هستید.

10. قابلیت چت وب سایت خود را ارتقا دهید

این روند را می توان به ویژه به عنوان یک بهبود در خدمات شخصی که به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهید مشاهده کرد. اگر آنها با مشکلات فنی مواجه شوند، امکان صحبت فوری با شخصی باعث جذابیت بیشتر سایت شما می شود.

شرکت ها باید به نیازهای کاربران خود توجه کنند و این گزینه را در سایت خود ارائه دهند.

5/5 - (10 امتیاز)