رازهای قانون جذب کائنات که کسی به شما نمی گوید

رازهای قانون جذب کائنات که کسی به شما نمی گوید

چگونه از قانون جذب کائنات و قانون رمز و راز برای رسیدن به خواسته و هدف خود استفاده کنید. متاسفانه بحث های زیادی در مورد قانون جذب شده که خیلی ها این نکات و آموزه ها را به شما نمی گویند و به سادگی از کنار آن ها می گذرند.یک سری موارد که می تواند در موفقیت ساخت یک زندگی بهتر از همه لحاظ تاثیر بگذارد.

رازهای قانون جذب کائنات که کسی به شما نمی گوید

اگر این اسرار قانون جذب را در زندگی خود به کار ببرید، می توانید از آن در تمام جنبه های زندگی خود مانند روابط خوب، رسیدن به یک شغل رویایی، جذب پول و ثروت و … استفاده کنید.

قانون جذب همیشه در حال عمل کردن است

یکی از رایج ترین باورهای غلط این است که بسیاری از مردم فکر می کنند که می توانند قانون جذب را به تنهایی اعمال کنند و سپس یاد بگیرند که آن را به کار گیرند. اما برخلاف تصور این که این افراد قانون جذب دارند، دائماً و همیشه روی زندگی ما تأثیر می گذارد.

قانون جذب نیرویی است که به افکار و احساسات ما پاسخ می دهد. ما هر چیزی را که فکر می کنیم جذب می کنیم و روی آن تمرکز می کنیم.

هر چه به ذهن شما برسد، ما ارتعاش و فرکانس آن را به کیهان می فرستیم و کائنات به خاطر انرژی که دریافت کرده اند، آن را وارد زندگی ما نمی کند.

قانون جذب می گوید هر چیزی که فکر می کنیم جذب آن می شویم، فرقی نمی کند مثبت یا منفی فکر کنید.

قانون جذب همیشه و همه جا جاری است. مهم نیست که شما چه فکر می کنید.

اگر فکر می کنی پول و شغل نداری جذب پول و بیکاری می کنی، اگر به رابطه بد فکر می کنی، روابط بد را در زندگی ات جذب می کنی، اگر بگوید دختر و پسر خوب نیستند، کیهان این شرایط را دارند. شما او را زنده کنید

اما اگر همیشه مثبت اندیش باشید و به چیزهای مثبت فکر کنید، بیشتر وارد زندگیتان می شوند.

برای اینکه بتوانید بر خواسته ها و اهداف خود مسلط شوید، باید افکار و ذهن خود را کنترل کنید، زیرا اکثر اوقات افکار شما منفی هستند و کنترل افکار و ذهن کار سختی است.

اگر بتوانید ذهن خود را کنترل کنید، می توانید میل را به سمت اهداف خود جذب کنید. اما اگر نتوانید افکارتان را کنترل کنید و خودتان را کنترل کنید، شرایط زندگی به همین شکل باقی می ماند و پیشرفت نخواهید کرد.

بهترین راه برای تسخیر ذهن و افکار، تمرین است. با تمرین به راحتی می توانید کنترل ذهن و افکار خود را در دست بگیرید و در مسیر خواسته ها و اهداف خود حرکت کنید.

تمرینات زیادی در زمینه قانون جذب در اینترنت وجود دارد . اما اگر قصد دارید که با تمرین کردن به آن خواسته و هدفتان برسید توصیه می کنم محصول دوره قانون جذب پیشرفته را تهیه کنید.

در این بخش قدرتمندترین تمرینات قانون جذب به همراه دستورالعمل آنها قرار گرفته است.

جذب ناخواسته ها به صورت تصادفی

حالا که فهمیدید قانون جذب همیشه و همه جا هست، بهتر است راز دیگری از قانون جذب و حقایقی که به شما گفته نشده است را بدانید:

که گاهی اوقات شما می توانید به طور تصادفی و تصادفی چیزی اشتباه و ناخواسته را انجام دهید. اضطراب، ترس و به طور کلی منفی گرایی باعث می شود چیزهایی را به اشتباه و تصادفی قورت دهید.

به همین دلیل، اگر مدام در استرس یا مضطرب باشید، نه تنها از آنچه می خواهید و هدف خود خارج می شوید، ممکن است چیزهایی را در زندگی خود بیاورید که دوست ندارید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید به ماشین رویایی خود برسید، اما تصورات اشتباهی دارید مانند “چگونه پول را مقایسه کنیم”، “این ماشین ارزشش را ندارد”، “من هرگز آن را نخواهم گرفت” و ممکن است برعکس آنچه را داشته باشید. شما می خواهید. .

پس بهترین چیز این است که وقتی به آرزو و هدف خود فکر می کنید، هرگز به راه رسیدن به آن فکر نکنید، زیرا زمانی که در مدار آرزوی خود هستید، کائنات شما را به ساده ترین شکل ممکن به آن آرزو و هدف می رساند. .

آن چیزی را که می خواهید رها کنید

یکی دیگر از معمای قانون جذب، دست کشیدن از خواسته ها و اهداف شماست. طبق قانون جذب، اگر واقعا می خواهید به خواسته و هدف خود برسید، باید آن را رها کنید و به خواسته خود نچسبید.

دست کشیدن از خواسته ها و اهداف به این معناست که وقتی اهداف و خواسته های خود را مشخص کردید، دچار وسواس نشوید و مدام بر خواسته های خود پافشاری نکنید.

شما باید خواسته ها و اهداف خود را در کائنات رها کنید. شما می توانید با تمرکز بر خواسته های خود به آنچه می خواهید برسید.

شما باید مطمئن شوید که کیهان آنچه را که می خواهید به شما می دهد.

وقتی هدفی دارید باید با آرامش کامل و احساس خوب برای رسیدن به آن تلاش کنید و اصرار نکنید که چرا به آن نمی رسند.

مشخص کردن هدف و خواسته هایتان

یکی دیگر از رازهای قانون جذب کیهان که کمتر کسی به آن اشاره می کند، تعریف هدف و خواسته های شماست.

کلید قانون جذب این است که برای رسیدن به هدف خود ابتدا باید خواسته های خود را با تمام جزئیات به وضوح مشخص کنید.

اگر آنچه را که می خواهید مشخص نکنید، فرکانس و ارتعاش ناشناخته ای را به کیهان ارسال می کند.

وقتی نمی توانید ارتعاش مورد نظر را به کیهان بفرستید، انتظار دارید چه چیزی با آنچه می خواهید تحویل داده شود.

این به این دلیل است که بسیاری از مردم معتقدند قانون جذب نمی تواند به هدف آنها برسد.

شما ممکن است فقط یک ماشین در ذهن خود بخواهید. بهترین کار این است که یک دفترچه و خودکار بردارید و تمام خواسته های خود را رو در رو با جزئیات زیاد روشن کنید.

هنگامی که جزئیات خواسته یا هدف خود را مشخص کردید، ما ارتعاش دقیق خواسته شما را به کائنات می فرستیم.

رسیدن به آن چیزی که میخواهید زمان بر است

درست است که با قانون جذب می توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای خود برسید و هیچ چیزی در این قانون وجود ندارد.

درست است که اگر اصول و رمز و رازهای جهان هستی و قانون جذب را بدانید و آن را در زندگی خود به کار ببرید، می توانید زندگی عالی برای خود بسازید.

اما چیزی که باید بدانید این است که رسیدن به این هدف زمان بر است. و غیر ممکن است که مثلا در یک ماه به تمام خواسته ها و اهداف خود برسید.

برای اینکه بتوانید از قانون جذب به بهترین و مؤثرترین شکل ممکن استفاده کنید، باید در برخی زمینه ها مانند استفاده از عبارات تاکیدی، تجسم خلاق، تمرین صحیح و تخصص مهارت کسب کنید.

باید بتوانید روی آنچه می خواهید و هدفتان تمرکز کنید.

تمرکز روی خواسته هایتان ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد، اما با گذشت زمان و تمرین، این سختی کمتر می شود.

وقتی روی چیزی که می خواهید تمرکز می کنید، باعث ارتعاش آن میل می شود و هدف شما را به کائنات می فرستد. تمرکز یکی از موثرترین راه ها برای ارسال انرژی به کیهان است و تنها مشکل این است که باید آن را تکرار کنید تا به آنچه می خواهید برسید.

اما قسمت خوب این است که اگر به درستی تمرین کنید، به درستی ارتعاش کنید و هدف خود را به کائنات بفرستید، به زودی نتایج شگفت انگیزی در زندگی خود به ارمغان خواهید آورد.

4.7/5 - (13 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.