قانون جذب برای رسیدن به تمام آرزوها

قانون جذب برای رسیدن به تمام آرزوها

قانون جذب یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهاست. اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید، می توانید به هر آرزو و هدفی که دارید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگی شما می شود تصادفی نبوده و خودتان آن را می بلعید.

شاید شما به قانون جذب اعتقاد ندارید! شاید حتی تصور کنید که قانون جذب یک دروغ بزرگ است! اما باید به شما بگویم که با استفاده از قانون جذب همین الان در حال خواندن این مقاله هستید.

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب یک قانون ثابت در دنیاست. طبق فیزیک کوانتومی، همه چیز در جهان از انرژی ساخته شده است.

هر چیزی که در این دنیا می بینید از انرژی تشکیل شده است. این موبایل از انرژی ساخته شده است!

تمام اعضای بدن شما از انرژی ساخته شده اند! هر چیزی که دارید از انرژی ساخته شده است. بر اساس فیزیک کوانتوم، انرژی هایی به همین نام توسط یکدیگر جذب می شوند!

همانطور که توانستم زندگی خود را کاملاً تغییر دهم، مطمئن هستم که با درک کامل قانون جذب، می توانید هر چیزی را که در زندگی می خواهید به عهده بگیرید.

طبق قانون جذب، احساساتی که دارید، راهنمای و مسیریاب بسیار قدرتمندی برای رسیدن به اهداف و خواسته های شما هستند، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که آیا به این خواسته یا هدف خواهید رسید یا خیر؟

بهترین راه برای اینکه بفهمید به خواسته ها و اهداف خود نزدیک یا دور هستید این است که به احساسات خود توجه کنید.

به طور کلی، افکار ما زندگی ما را تشکیل می دهند و از طریق احساسات خود می توانیم تشخیص دهیم که افکارمان درست یا غلط هستند.

اگر نسبت به آنچه فکر می کنید احساس خوبی دارید، نشانه آن است که به آن هدف می رسید، اما اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که از آن هدف دور می شوید.

یکی از رازهای کائنات برای رسیدن به اهدافتان این است که کنترل افکار و ذهن خود را به دست بگیرید، با کنترل افکارتان می توانید در جهت رویاهای خود حرکت کنید.

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم های دنیاست، خداوند جهان هستی را طوری برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهداف خود دست یابد.

البته برای قرار گرفتن در مسیر خواسته ها و آرزوهای خود باید راز قانون جذب کیهان را بدانید، دلیل اصلی این که بسیاری از افراد به خواسته ها و اهداف خود نمی رسند، به قدرت آنها اطمینان ندارند. کیهان و قانون جذب و فکر می کنند قانون جذب کیهانی وجود دارد نمی دانند اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها کار می کند.

به طور کلی قانون جذب یک قانون ثابت در دنیاست. اگر بفهمید که این قانون همیشه جاری است و بتوانید افکار و ذهن خود را در جهت خواسته های خود هدایت کنید، صد در صد به خواسته ها و اهداف خود خواهید رسید.

ساختار ذهن و افکار انسان بر اساس قانون جذب

در این بخش قصد داریم به ساختار ذهن و افکار انسان از نظر قانون جذب کیهان بپردازیم. ذهن انسان از نورون ها تشکیل شده است. این سلول ها برای تولید انرژی و ارتعاش در همه زمان ها به جز خواب طراحی شده اند.

افکاری که به ذهن شما خطور می کند همان انرژی و ارتعاشاتی است که این سلول ها تولید می کنند.

این انرژی تنها زمانی تولید می شود که فرد از خواب بیدار می شود، یعنی هر زمان که بیدار هستید، انرژی و ارتعاش می فرستید و تنها زمانی که فکر و ذهن شما این انرژی را تولید نمی کند در حال به خواب رفتن است. شما نمی توانید در خواب فکر کنید.

افکار انسان به دو دسته تقسیم می شود :

افکار منفی

افکار مثبت

افکار مثبت در جهت خواسته ها و اهداف شما هستند، اما افکار منفی در جهت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید. برای اینکه بفهمید افکارتان خوب یا بد هستند، باید به احساستان توجه کنید.

اگر به همه چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید، نشانه آن است که انرژی و ارتعاشاتی که به کائنات می فرستید در جهت ناخواسته شماست و از هدف خود دور می شوید.

اما اگر دیدی به چه فکر می کنی، حس خوبی در دلت ایجاد می شود، نشانه آن است که در مسیر درستی قرار گرفته ای و به خواسته ها و اهدافت نزدیکتر.

مثلا:

اگر وضعیت مالی خوبی ندارید و فقط به بی پولی و وضعیت فعلی خود فکر می کنید، ذهن شما یک ارتعاش منفی به کائنات می فرستد.

آموزش قانون جذب 

جهان به طور سهوی یا عمدی بسته به ارتعاشی که دریافت می کند، آن را وارد زندگی شما می کند.

اگر پول ندارید، شغل ندارید، روابط بدی ندارید، پسر و دختر سالمی ندارید و فکر می‌کنید کائنات بیشتر این چیزهای ناخواسته را وارد زندگی شما خواهد کرد. اما اگر از نظر مالی مناسب نباشید و تصمیم بگیرید که احساس خوبی داشته باشید، راهی دارید، به سمت راست می روید و به آرزو و هدف خود نزدیک می شوید و کائنات برای رسیدن به آرزوی شما ساده ترین راه را پیش پای شما می گذارد. و هدف

تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید.

افکار شما زمانی درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای ایجاد افکار مثبت در جهت خواستن و ارضای آن باید تمرین کنید.

هر فکری که به ذهن شما خطور می کند مجموعه ای از انرژی ها و ارتعاشات دارد که به کائنات ارسال می شود و کائنات و کائنات به شما پاسخ می دهد.

شما با ثبت نام و شرکت در جلسات کوچینگ یک سری تمرینات قدرتمند قانون جذب را یاد می گیرید که می توانید خیلی راحت ترمزها و موانع ذهنی اتان را برطرف کنید و خیلی سریع و راحت به تمام خواسته هایتان برسید.

رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن

طبق قانون جذب، بین کائنات و افکار شما ارتباط وجود دارد. خداوند جهان را به گونه ای طراحی کرده است که بتواند انرژی و ارتعاشاتی را که از ذهن شما ارسال می شود دریافت کند و به گفته آنها اراده یا اکراه را وارد زندگی شما کند.

این بدان معناست که تمام افکار شما پر از انرژی است و از طریق افکار خود می توانید خواسته ها و چیزهای ناخواسته را وارد زندگی خود کنید.

طبق قانون جذب کیهان، افکار شما می توانند انرژی و ارتعاشاتی را که ذهن شما تولید می کند کنترل کند و احساسات شما به شما می گوید که در حال حاضر چه ارتعاش و انرژی را به کیهان می فرستید.

طبق قانون جذب تعدادی از عوامل بیرونی می تواند احساسات شما را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی از گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن عکس هایی از خواسته هایتان و … می تواند حال شما را خوب کند. و این احساس خوب باعث می شود اتفاقات خوبی در زندگی شما بیفتد.

تعیین احساسات شما کمکی به ذهن شماست! سهم ذهن همان چیزی است که شما فکر می کنید.

به همین دلیل است که باید بر ذهن خود مسلط باشید و به چیزهای مثبت فکر کنید.

افکار منفی و افکار مثبت

مهم ترین نکته در قانون جذب این است که نمی توان افکار مثبت داشت، اما احساس بدی داشت. به همین دلیل است که بسیاری از مردم فکر می کنند ما احساس خوبی داریم، پس چرا به آنچه می خواهیم نخواهیم رسید؟

شما فقط فکر می کنید که احساس خوبی دارید، اگر واقعاً احساس خوبی داشته باشید قطعاً به نتایج عالی در زندگی خود خواهید رسید، اما دلیل اینکه بسیاری از افراد به اهداف خود نمی رسند این است که نمی توانند احساسات خود را کنترل کنند. دوستت دارم.

لازمه اینکه بتوانید احساسات خود را کنترل کنید این است که ابتدا کنترل کامل ذهن خود را در دست بگیرید. کنترل احساس کار تا زمانی که نتوانید ذهن خود را کنترل کنید بسیار دشوار و پیچیده است.

ساده ترین و راحت ترین راه برای کنترل افکار و احساسات خود تمرین است، با تمرین می توانید ارتعاش خواسته های خود را با دقت بیشتری به کائنات بفرستید و طبق قانون جذب کائنات هر چه دقیق تر و واضح تر باشد. لرزش این است که هر چه زودتر به آنچه می خواهید برسید.

قانون جذب به واقعیت دنیا این است که شما می توانید به هر چیزی که می خواهید برسید و هیچ محدودیتی برای رسیدن به بزرگترین خواسته ها و آرزوهایتان وجود ندارد.

مراحل قانون جذب برای رسیدن به آرزوها

برای رسیدن به هدف خود باید این سه مرحله از قانون جذب کیهان را طی کنید.

اگر این مراحل را درست انجام دهید و به کائنات شک و اعتماد نداشته باشید، مطمئن باشید به هدف و آرزویی که دارید خواهید رسید.

قانون جذب به سه مرحله تقسیم می شود :

درخواست

باور

دریافت

قانون جذب چیست و چطور کار می کند؟

برای استفاده از قانون جذب باید اصول کار با قانون جذب را بدانید تا بتوانید از این قانون استفاده کنید، به جرات می توانم بگویم قوی ترین و قوی ترین قانون برای رسیدن به تمام خواسته ها قانون جذب است.

قانون جذب مجموعه ای از رویکردهاست که به انسان اجازه می دهد با استفاده از نیروی ذهن و افکار خود به تمام خواسته های خود دست یابد.

البته این را هم بگویم که قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اساسی قانون ارتعاش است.

قانون ارتعاش می گوید که تمام افکاری که به ذهن شما خطور می کند دارای مجموعه ای از ارتعاشات و انرژی هستند که خواسته ها و عدم تمایل شما را برای ورود به زندگی شما هدایت می کند.

وقتی به چیزی فکر می کنید، ارتعاش آن را به جهان می فرستید و تمام این ارتعاشاتی که می فرستید توسط قانون جذب سازماندهی می شوند.

برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهای خود برسید، باید ارتعاش خروجی ذهن خود را کنترل کنید. برای کنترل ارتعاش خروجی ذهن، باید افکار خود را کاملاً کنترل و کنترل کنید.

شما زندگی خود را بر اساس افکار و احساسات خود می سازید. به همه چیز فکر کنید و احساس کنید که آن را می بلعید و در زندگی خود تجربه خواهید کرد. اگر فکر می کنید و احساس می کنید: “امروز روز بسیار سختی است”، همه شرایط، مردم و تمام واقعیت روز شما سخت می شود.

اگر فکر می کنید و احساس می کنید که “زندگی امروز برای من خوب و خوشایند است”، قانون جذب شرایط، واقعیت و افرادی را در زندگی شما جذب می کند که واقعیت زندگی شما را لذت بخش می کند.

برای اینکه ببینید آیا از قانون جذب استفاده می کنید، خواسته های خود را جذب می کنید یا باید به احساسات خود توجه کنید. آیا باید ببینید چه زمانی احساس خوبی دارید یا بد؟ اگر احساس خوبی داشته باشید، خواسته خود را می پذیرید، اما اگر احساس بدی دارید، باید احساس خوبی داشته باشید.

احساس در قانون جذب به عنوان قطب نما راه رسیدن به آرزوهایتان را نشان می دهد، اگر احساس بدی دارید نشانه آن است که راه را اشتباه می روید، اما اگر احساس خوبی دارید نشانه آن است که به آنچه دارید می رسید. خواستن . .

پس هنگام استفاده از قانون جذب به احساسات خود توجه کنید تا ببینید خوب هستند یا بد. احساس خوب یک ارتعاش خوب و مثبت به کائنات می‌فرستد و آنچه به شما احساس خوبی می‌دهد با استفاده از قانون جذب وارد زندگی شما می‌شود.

احساس بد باعث فرستادن ارتعاش ناخواسته و منفی به کائنات می شود و کائنات با توجه به قانون جذب همان چیزی که احساستان را بد کرده است را وارد زندگی تان می کند.

قانون جذب حق انتخاب را به شما می دهد

قانون جذب بسته به ارتعاشی که می دهید همان چیزها را در زندگی شما به ارمغان می آورد. مثلاً اگر ارتعاش پول و ثروت را بفرستید، پول و ثروت بیشتری به شما می دهد.

بر اساس افکار و احساساتی که نسبت به خود نشان می دهید، به آهنربایی تبدیل می شوید که قانون جذب، روابط و اتفاقات فردی آن را وارد زندگی شما می کند.

اگر بر اساس همین افکار و احساسات نسبت به قانون جذب پول افکار و احساسات مثبت نشان دهید، همین شرایط را در زندگی شما به وجود می آورد، شرایط و اتفاقاتی را برای شما به وجود می آورد که همین پول به راحتی و به سادگی وارد زندگی شما شود.

اگر افکار و احساسات منفی و بد را در مورد قانون جذب در مورد پول نشان دهید، بر اساس همان افکار و احساسات، همان شرایط را در زندگی خود جذب خواهید کرد، قانون جذب شرایط و اتفاقاتی را در زندگی شما به ارمغان می آورد که باعث می شود شما برای از دست دادن پول. . به خودت پول بده همین امر در مورد روابط و سلامت نیز صدق می کند.

باید روی افکارتان کار کنید تا بتوانید از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید. شما باید افکار خود را اصلاح کنید. افکار خوب شرایط خوبی را در زندگی شما ایجاد می کنند. این شرایط خوب طبق قانون جذب به راحتی وارد زندگی شما می شود.

قدرت قانون جذب چیست؟

با قدرت قانون جذب می توانید زندگی خود را کاملاً تغییر دهید، زیرا توانایی های شما نامحدود است.

شما توانایی نامحدودی برای فکر کردن و جذب همه چیزهایی که دوست دارید دارید.

بنابراین با این قدرت نامحدود می توانید همه چیزهای خوبی را که دوست دارید جذب کنید.

شما می توانید از قدرت ذهن خود برای رسیدن به هر خواسته ای که دارید استفاده کنید. شما فقط باید ذهن خود را کنترل کنید.

حالا که با قانون جذب آشنا شدید و فهمیدید قانون جذب چیست، از این پس باید مسئولیت هر اتفاقی که در زندگی تان می افتد را بر عهده بگیرید. اگر رابطه شما به هم خورد، بر اساس افکارتان بر همه این اتفاقات مسلط شده اید.

اگر موقعیت مالی مناسبی ندارید، از طریق فکر و ذهن خود بر همه این شرایط مسلط شده اید. و تنها راه حل این مشکل تغییر نظر است.

همانطور که افکار شما تغییر می کند، شرایط و رویدادها کم کم تغییر خواهند کرد. همانطور که گفتیم قانون دنیا ثابت است و همه چیز به افکار شما بستگی دارد. شما باید نظر خود را تغییر دهید تا نتایج و اتفاقات خوبی در زندگی شما رخ دهد.

هیچ چیز بر اساس قانون جذب غیرممکن نیست. مهم نیست در چه وضعیتی هستید، مهم نیست که چه کسی هستید، مهم نیست در چه شرایطی هستید، می توانید با استفاده از قانون جذب زندگی خود را تغییر دهید.

4.6/5 - (33 امتیاز)