رسیدن سریع به آرزوهای محال

رسیدن سریع به آرزوهای محال

با این قانون قدرتمند (قانون جذب کیهان) می توانید به تمام خواسته های خود برسید و برای رسیدن به رویاهایتان محدودیتی وجود ندارد.

همیشه سوالات زیادی در مورد دستیابی به آرزوهای بزرگ در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد و آنها می خواهند بدانند راز رسیدن به آرزوهای بزرگ و غیرممکن چیست؟ آیا رسیدن به همه آرزوها و آرزوهای بزرگ امکان پذیر است؟ آیا انسان قدرت رسیدن به خواسته هایش را دارد؟

اگر می خواهید یک زندگی رویایی داشته باشید یا به شغل مورد نظر دست پیدا کنید یا نیمه گمشده خود را جذب کنید، پول و ثروت را جذب کنید، … این مقاله می تواند به شما کمک زیادی کند.

رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ با قانون جذب

برای رسیدن به خواسته و هدف خود باید یک سری مراحل قانون جذب را طی کنید تا به خواسته خود برسید که در ادامه به طور کامل به آن ها پرداخته ایم.

1) خواستن هدف یا آرزوی خودتان

اولین قدم برای رسیدن به رویاهای غیرممکن و بزرگ این است که باید آنچه را که می خواهید بخواهید.

خواسته ها و اهداف شما باید بزرگ باشد و به کمتر راضی نشوید. شما توانایی رسیدن به تمام خواسته ها و اهداف خود را دارید.

طبق قانون جذب رسیدن به تمام اهدافی که دارید طبیعی است. خواسته ها و اهداف شما باید به اندازه شایستگی های شما باشد و شایستگی های خود را به درستی درک کنید و به این نکته توجه کنید که لایق بهترین ها و بزرگترین ها هستید.

پس با تمام وجود قانون جذب کائنات را بخواهید تا خواسته ها و خواسته های خود را برآورده کنید.

در این مرحله، همانطور که گفتیم، باید از کائنات درباره هدف و خواسته ای که می خواهید بپرسید.

درخواست از کائنات یکی از رازهای رسیدن به رویاهایی است که بسیاری از مردم نمی دانند چگونه آن را بخواهند و به سوی کائنات هدایت کنند.

2)با تمام وجود آرزو هایتان را باور داشته باشید

قدم دوم برای رسیدن به رویاهای غیرممکن و بزرگ این است که باید به خواسته ها و آرزوهای خود ایمان داشته باشید. طبق قانون جذب رسیدن به تمام خواسته ها امکان پذیر است و باید به آن ایمان داشته باشید.

این را بدانید که باور با بازنمایی بسیار متفاوت است، در بازنمایی کار اصلی ذهن تجسم چیزهایی است که نیستند و نیستند، به عبارت دیگر لذت گذرای ذهن است.

اما باور به کاری که افکار و ذهن شما انجام می دهند کاملاً متفاوت است. ذهن با باور کردن باید آنچه را که وجود ندارد و واقعی است بپذیرد و آن را در درون خود پرورش دهد.

ذهن باید آنچه را که می خواهد در آینده اتفاق بیفتد تجسم کند. اگر بتوانید به آنچه می خواهید برسید ایمان داشته باشید، در راه هستید.

البته بدانید که تصاویر ذهنی نیز یکی از گام های مهم در رسیدن به آرزوهای غیرممکن و بزرگ هستند. اما در مرحله دوم باید به خواسته و هدف خود ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که به آن می رسید.

ایمان یکی از مهمترین مراحل در رسیدن به خواسته ها و آرزوهای شماست، شما برای رسیدن به هدفتان هر چقدر هم که بزرگ باشد آرزو دارید.

دلیل اینکه بسیاری از افراد به اهداف خود نمی رسند این است که رویاهای خود را باور ندارند.

اگر باور نداشته باشید که به آنچه می خواهید خواهید رسید، نمی توانید به آنچه می خواهید برسید. البته در ابتدای سفر ممکن است باور به خواسته یا هدفتان کمی سخت باشد زیرا ذهن شما در برابر آنچه می خواهید مقاومت می کند و باید این مقاومت ذهنی را بشکنید.

ذهن انسان طوری ساخته شده است که فرق بین واقعیت و تخیل را ندارد . موثرترین راه برای از بین بردن مقاومت ذهنی این است که تمرین کنید . برای دسترسی به قدرتمندترین تمارین قانون جذب می توانید از محصول قانون جذب پیشرفته استفاده کنید.

3_اکنون میتوانید آرزوهایتان را دریافت کنید

در مرحله سوم، بعد از اینکه خواسته های خود را خواستید و باور کردید که به خواسته های خود خواهید رسید، کافی است برای رسیدن به هدف خود قدمی بردارید. این مرحله ساده ترین قدم برای رسیدن به رویاهای غیرممکن و بزرگ شماست.

البته ذکر این نکته ضروری است که قانون جذب به هیچ وجه قانون «من یک رویا می خواهم» نیست. در واقع قانون جذب یعنی «با میل و با انگیزه و نیرو راه برو» یعنی ملاک اصلی برای رسیدن به خواسته یا هدفت این است که باید خواسته ات را بخواهی و با انگیزه و انرژی زیاد برای رسیدن به آن پیش بروی.

چگونه آرزوهای بزرگ را جذب کنیم ؟

راز اصلی دستیابی به رویاهایتان این است که باید بپرسید. یک عکس از آنچه می خواهید در جهان هستی داشته باشید بفرستید.

قانون جذب با استفاده از کیهان همیشه به درخواست شما پاسخ خواهد داد. هر چقدر هم که خواسته های شما بزرگ باشد، اگر به درستی از کائنات بخواهید، می توانید از طریق کائنات و قانون جذب به اهداف خود برسید.

تصویر خواسته های خود را به صورت صحیح و با جزییات کامل به کائنات بفرستید، هر چه این تصویر واضح تر و دقیق تر باشد، درخواستی که در جهت خواسته خود به کائنات ارسال می کنید، دقیق تر است.

و هر چه درخواست شما واضح تر و واضح تر باشد، کیهان سریعتر به شما پاسخ خواهد داد.

اگر ماشین خاصی می خواهید، باید جزئیات آن ماشین را به صورت کاملا دقیق و واضح ثبت کنید و آن را حس کنید.

وقتی می خواهید سوار ماشین مورد نظرتان شوید، دستتان را روی صندلی های این ماشین می گذارید، بوی جدید این ماشین را استشمام می کنید، باید خودتان را پشت فرمان و در حین رانندگی با این ماشین ببینید.

پای خود را روی گاز می گذارید و با تنظیم آینه های بغل خودرو سرعت خود را کم و زیاد می کنید. شما شتاب ماشین خود را تست کنید و ما از رانندگی در این ماشین لذت می بریم. با دوستان خود که در پیاده رو راه می روند دست می دهید یا حتی می توانید یکی از آنها را در ماشین خود قرار دهید.

همه چیز باید واقعی باشد و شما باید تمام جزئیات دقیق را تجسم کنید. بهترین راه برای اینکه بفهمید هدف شما درست است یا نه این است که به احساس خود توجه کنید.

اگر احساس خوبی دارید به این معنی است که میل خود را قورت می دهید، اما اگر احساس بدی داشته باشید از خواسته خود به سمت هدف خود دور می شوید.

برای رسیدن به آرزوهای بزرگ خود تمرین کنید

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد به آنچه می خواهند و هدفی که دارند نمی رسند این است که تمرین نمی کنند، اگر کل قانون جذب را به طور کامل بدانید اما تمرین نکنید به هدفی که دارید نمی رسید.

شما باید اصول قانون جذب را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید، مطمئن باشید که با قانون جذب می توانید به تمام خواسته ها و اهداف خود برسید.

اگر از وضعیت فعلی خود راضی نیستید، ورشکست شده اید، پول و کار خوبی ندارید، خانه ندارید و خودتان را جذب کرده اید. به طور کلی، شما اکنون در خود جذب شده اید و تنها راه تغییر آن تغییر خود است.

اگر قصد دارید قانون جذب را اصولی و از صفر یاد بگیرید , و زندگی خودتان را به بهترین شکل ممکن خلق کنید هم اکنون دوره قانون جذب پیشرفته را تهیه کنید. اگر بخواهید و شروع کنید میتوانید به هر چیزی که میخواهید برسید .

منابع: www.betterup.com و www.verywellmind.com

4.5/5 - (22 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.