قانون جذب

قانون جذب یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهاست. اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید، می توانید به هر آرزو و هدفی که دارید برسید.
قانون جذب

طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگی شما می شود تصادفی نبوده و خودتان آن را دعوت کرده ایدد.

قبل از اینکه بتوانید از قانون جذب برای رسیدن به تمام اهداف و آرزوهای خود استفاده کنید، باید بدانید قانون جذب چیست و چگونه عمل می کند.

قانون جذب مانند قانون جاذبه یک قانون ثابت در جهان هستی است.

در این مقاله شما را با قانون جذب آشنا می کنیم و به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از این قانون به تمام خواسته ها و خواسته های خود برسید.

قانون جذب چیست؟

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است.

قانون جذب ساده است: “ما هر چه فکر کنید، خوب یا بد، می گیریم.” طبق این تعریف از قانون جذب، وقتی به چیزی فکر می کنید جذب آن می شوید و این خیلی خوب است.

زندگی انسان از دو چیز تشکیل شده است. چیزهای منفی و چیزهای مثبت. و طبق این تعریف از قانون جذب، اینکه شما به هر چیزی که فکر می کنید جذب می شوید، اگر به چیزهای منفی فکر کنید، چیزهای منفی را در زندگی خود جذب می کنید و اگر به چیزهای مثبت و خوب زندگی خود توجه کنید، وارد آن شوید زندگی خود را خواهد کرد.

زندگی انسان از دو بخش منفی و مثبت تشکیل شده است. بخش مثبت مانند ثروت، احساس خوب، روابط عالی و … و بخش منفی مانند غم، کم کاری، شکست عشقی و…

اگر قسمت های منفی زندگی شما بیشتر از جنبه های مثبت است، کار مشکل دارد و شما آن را می دانید.

شاید فکر کنید قانون جذب قانون بسیار عجیبی است اما اصلا اینطور نیست و اگر به گذشته خود نگاه کنید می بینید که از این قانون در زندگی خود استفاده کرده اید.

آیا دقت کرده اید که یک روز، زمانی که روحیه شما بد است، چیزهای منفی زیادی را در همان روز جذب می کنید، یا اینکه یک روز خوشحال هستید و احساس بسیار خوبی دارید، چیزهایی را جذب می کنید که شما را شادتر می کند و احساس بهتری دارید. ? اتفاق می افتد.

پس اگر دقت کنید می بینید که قانون جذب همیشه در زندگی شما کار می کند و برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید و کنترل زندگی خود را به دست بگیرید باید بدانید قانون جذب چیست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید. قانون کنترل زندگی را بدست بگیرید.

اگه نمیدونید قانون جذب چیه باید بگم که از قانون جذب استفاده میکنید دوستان باور کنید یا نه! چه دوست داشته باشی چه نه! یا دوستش داری یا نه!» قانون جذب همیشه در همه جا و در هر شرایطی کار می کند و کار می کند.

بسیاری از مردم قانون جذب را یک فانتزی می دانند و معتقدند که وجود ندارد. اما این قانون برای همه کار می کند و کم و زیاد نمی داند.

اگر اصول استفاده از قانون جذب را یاد بگیرید، می توانید زندگی خود را آنطور که می خواهید بسازید، می توانید خالق زندگی خود باشید و به هر هدف و آرزویی که دارید برسید.

اکثر افرادی که زندگی شگفت انگیزی دارند دقیقاً نمی دانند برای رسیدن به آن چه کرده اند.

اما ساختن یک زندگی رویایی بدون انجام کاری غیرممکن است. این افراد ناخودآگاه بدون اینکه بدانند از قانون جذب استفاده کرده اند و زندگی خود را آنگونه که می خواهند ساخته اند.

هرکسی که زندگی فوق العاده ای دارد با استفاده از قانون جذب به این زندگی دست یافته است. همه افراد موفق و ثروتمند دنیا با استفاده از این قانون توانسته اند به این ثروت بزرگ دست یابند و اگر توانسته اند از این قانون استفاده کنند مطمئن باشید که با استفاده از قانون جذب می توانید رویای خود را محقق کنید. این قانون برای همه یکسان است.

نیروهای بزرگ طبیعت مانند نیروی گرانش و نیروی مغناطیس و جاذبه به هیچ وجه با چشم و حواس قابل رویت نیستند و این دقیقاً در قانون گرانش صدق می کند.

قانون جذب به هیچ وجه قابل مشاهده نیست، اما در واقع بسیار قدرتمندتر از سایر نیروهای طبیعت است. بنابراین می دانید که قانون جذب وجود دارد.

در واقع، قانون جذب پس از انتشار راز توسط راندا برن در اواخر سال 2006 تصویب شد.

کتاب راز یکی از کتاب های پرفروش در زمینه قانون جذب است که بسیاری از مطالب آن به دلیل محبوب نبودن در بین مردم حذف شده است. اصولاً قسمت هایی از کتاب راز حذف شده تا در بین مردم پخش نشود.

جامع ترین و کامل ترین پکیجی که شما را به تمام آرزوهایتان می رساند.

رازهای ثروتمندی

این پکیج شامل: ۵۱ فایل صوتی به همراه کتاب ۷۶ صفحه Pdf

نوع دسترسی: دانلود بلافاصله پس از خرید

تعداد خرید: ۵۰۰+ نفر

مهم نیست که رویای شما چقدر بزرگ است !

هر رویای بزرگی که داشته باشید با استفاده از آموزش های این پکیج آنها را محقق می کنید.

می خواهم هر کسی این پکیج را تهیه می کند به چنان قدرتی دست پیدا کند که بفهمد ریشه تمام مشکلات و کاستی های زندگیش کجاست و چطور آن را برای همیشه حل کند.

شما خوشبخت ترین انسان خواهید بود اگر این آموزش ها را بلد باشید.

خرید محصول

قانون جذب چیست و چطور کار میکند؟

قانون جذب

برای استفاده از قانون جذب باید اصول کار با قانون جذب را بدانید تا بتوانید از این قانون استفاده کنید، به جرات می توانم بگویم قوی ترین و قوی ترین قانون برای رسیدن به تمام خواسته ها قانون جذب است.

قانون جذب مجموعه ای از رویکردهاست که به انسان اجازه می دهد با استفاده از نیروی ذهن و افکار خود به تمام خواسته های خود دست یابد.

البته این را هم بگویم که قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اساسی قانون ارتعاش است. برای اینکه به طور کامل عملکرد قانون جذب را به شما بگویم، ابتدا باید قانون ارتعاش را به شما آموزش دهم.

قانون ارتعاش می گوید: “هر فکری که به ذهن شما خطور می کند مجموعه ای از ارتعاشات و انرژی ها دارد و آن ارتعاشات و انرژی ها خواسته ها و عدم تمایل شما به ورود به زندگی شما را هدایت می کند.” وقتی به چیزی فکر می کنید، ارتعاشات آن را به آن می فرستید و تمام آن ارتعاشاتی که می فرستید توسط قانون جذب سازماندهی می شوند.

برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهای خود برسید، باید ارتعاش خروجی ذهن خود را کنترل کنید. برای کنترل ارتعاش خروجی ذهن، باید افکار خود را کاملاً کنترل و کنترل کنید.

افکار انسان به دو دسته تقسیم می شوند: افکار منفی و افکار مثبت. افکار منفی افکاری هستند که چیزهای ناخواسته را وارد زندگی شما می کنند.

وقتی به چیزهای منفی فکر می کنید جذب آنها می شوید، مثلاً اگر شرایط مالی خوبی ندارید و فکر می کنید پول ندارید، شغل و بیکاری ندارید و جذب پول و بیکاری می شوید.

اگر رابطه خوبی نداشته باشید و به رابطه خود توجه کنید، یک رابطه نامناسب و شکسته را جذب می کنید.

افکار مثبت افکاری هستند که شما را به خواسته و رسیدن به خواسته هایتان وادار می کنند. وقتی به چیزهای مثبت زندگی تان نگاه می کنید، ارتعاش مثبتی به کائنات می فرستید و چیزهای مثبت بیشتری وارد زندگی شما می شود.

به عنوان مثال اگر به پول و ثروت توجه می کنید و حس تان خوب باشد در حال جذب پول و ثروت بیشتری هستید.

اگر رابطه عاشقانه دیگران را می بینید و تحسین می کنید در حال جذب یک رابطه ایده‌آل و عالی هستید.

شما هر لحظه دارید به چیزهای منفی و یا مثبت فکر می کنید. و همین چیزهای منفی و مثبت را در زندگی تان جذب خواهید کرد. وقتی به چیز مثبتی فکر می کنید اتفاقات و شرایط مثبت بیشتری وارد زندگیتان میشود.

و وقتی به چیزهای منفی فکر می کنید، اتفاقات منفی، موقعیت های منفی و افراد منفی را جذب می کنید. شما هرگز بدون مقدمه وقایع را وارد زندگی خود نخواهید کرد. در زندگی آنچه را که می دهید جذب و دریافت می کنید.

شما زندگی خود را بر اساس افکار و احساسات خود می سازید. به همه چیز فکر کنید و احساس کنید که آن را می بلعید و در زندگی خود تجربه خواهید کرد.

اگر فکر می کنید و احساس می کنید: “امروز روز بسیار سختی است”، همه شرایط، مردم و تمام واقعیت روز شما سخت می شود.

اگر فکر می کنید و احساس می کنید که “زندگی امروز برای من خوب و خوشایند است”، قانون جذب شرایط، واقعیت و افرادی را در زندگی شما جذب می کند که واقعیت زندگی شما را لذت بخش می کند.

برای اینکه ببینید آیا از قانون جذب استفاده می کنید، خواسته های خود را جذب می کنید یا باید به احساسات خود توجه کنید.

آیا باید ببینید چه زمانی احساس خوبی دارید یا بد؟ اگر احساس خوبی داشته باشید، خواسته خود را می پذیرید، اما اگر احساس بدی دارید، باید احساس خوبی داشته باشید.

احساس در قانون جذب به عنوان قطب نما راه رسیدن به آرزوهایتان را نشان می دهد، اگر احساس بدی دارید نشانه آن است که راه را اشتباه می روید، اما اگر احساس خوبی دارید نشانه آن است که به آنچه دارید می رسید. خواستن . .

پس هنگام استفاده از قانون جذب به احساسات خود توجه کنید تا ببینید خوب هستند یا بد. احساس خوب یک ارتعاش خوب و مثبت به کائنات می‌فرستد و آنچه به شما احساس خوبی می‌دهد با استفاده از قانون جذب وارد زندگی شما می‌شود.

احساسات بد، ارتعاشات ناخواسته و منفی را به کائنات می فرستند و کائنات، طبق قانون جذب، چیزی را وارد زندگی شما می کند که احساسات شما را بد کرده است.

نقش احساس در قانون جذب

در زندگی، قانون جذب مانند یک طناب باقی می ماند. وقتی به چیزی فکر می کنید، درست مانند کشیدن آن با طناب است.

به عنوان مثال، اگر به کمبود پول فکر می کنید، این کمبود را به سمت خود می کشید. پس به قانون جذب به عنوان یک طناب نگاه کنید، هرگز نمی توانید با طناب چیزی را از زندگی خود بیرون کنید. وقتی به چیزی فکر می کنید و روی چیزی تمرکز می کنید، آن را به سمت خود می کشید.

قانون جذب حق انتخاب را به شما می دهد

قانون جذب بسته به ارتعاشی که می دهید همان چیزها را در زندگی شما به ارمغان می آورد. مثلاً اگر ارتعاش پول و ثروت را بفرستید، پول و ثروت بیشتری به شما می دهد.

بر اساس افکار و احساساتی که نسبت به خود نشان می دهید، به آهنربایی تبدیل می شوید که قانون جذب، روابط و اتفاقات فردی آن را وارد زندگی شما می کند.

اگر بر اساس همین افکار و احساسات نسبت به قانون جذب پول افکار و احساسات مثبت نشان دهید، همین شرایط را در زندگی شما به وجود می آورد، شرایط و اتفاقاتی را برای شما به وجود می آورد که همین پول به راحتی و به سادگی وارد زندگی شما شود.

اگر افکار و احساسات منفی و بد را در مورد قانون جذب در مورد پول نشان دهید، بر اساس همان افکار و احساسات، همان شرایط را در زندگی خود جذب خواهید کرد، قانون جذب شرایط و اتفاقاتی را در زندگی شما به ارمغان می آورد که باعث می شود شما برای از دست دادن پول. . به خودت پول بده همین امر در مورد روابط و سلامت نیز صدق می کند.

بین قانون جذب و افکار شما ارتباط مستقیمی وجود دارد. افکار از طریق ارتعاشی که ما ارسال می کنیم به قانون جذب مربوط می شود.قانون جذب تمام شرایط و اتفاقات زندگی شما را تعیین می کند.

باید روی افکارتان کار کنید تا بتوانید از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید. شما باید افکار خود را اصلاح کنید. افکار خوب شرایط خوبی را در زندگی شما ایجاد می کنند. این شرایط خوب طبق قانون جذب به راحتی وارد زندگی شما می شود.

افکار بد باعث ایجاد موقعیت های ناخواسته و بد در زندگی شما می شود. شما تمام شرایط زندگی خود را جذب کرده اید. شما باید بپذیرید که مسئولیت هر اتفاقی که در زندگی شما می افتد بر عهده شماست. از این به بعد متوجه می شوید که همه حالات خود را بلعیده اید و در قبال همه حالات خود مسئول هستید.

حالا که با قانون جذب آشنا شدید و فهمیدید قانون جذب چیست، از این پس باید مسئولیت هر اتفاقی که در زندگی تان می افتد را بر عهده بگیرید.

اگر رابطه شما به هم خورد، بر اساس افکارتان بر همه این اتفاقات مسلط شده اید. اگر موقعیت مالی مناسبی ندارید، از طریق فکر و ذهن خود بر همه این شرایط مسلط شده اید. و تنها راه حل این مشکل تغییر نظر است.

همانطور که افکار شما تغییر می کند، شرایط و رویدادها کم کم تغییر خواهند کرد. همانطور که گفتیم قانون دنیا ثابت است و همه چیز به افکار شما بستگی دارد. شما باید نظر خود را تغییر دهید تا نتایج و اتفاقات خوبی در زندگی شما رخ دهد.

شما می توانید به یک چیز در یک زمان فکر کنید، غیرممکن است که در آن واحد به دو چیز فکر کنید. قانون جذب می‌گوید: «وقتی آنچه را که فکر می‌کنید دوست دارید، افکارتان مثبت هستند و آن افکار مثبت به خواسته‌ها و اهداف شما منجر می‌شوند، و وقتی به چیزهایی که نمی‌خواهید یا دوست ندارید فکر می‌کنید، افکارتان منفی هستند. . به همین راحتی “و تو آشغال خود را فرو می خوری”.

شما رویاها و اهداف خود را دوست دارید و زمانی که به آنها فکر می کنید افکار شما مثبت هستند.وقتی متوجه شدید که به چیزی ناخواسته یا منفی فکر می کنید، خیلی سریع نظر خود را تغییر دهید و به چیزهایی که دوست دارید فکر کنید.

هیچ چیز بر اساس قانون جذب غیرممکن نیست. مهم نیست در چه وضعیتی هستید، مهم نیست که چه کسی هستید، مهم نیست در چه شرایطی هستید، می توانید با استفاده از قانون جذب زندگی خود را تغییر دهید.

قدرت قانون جذب چیست؟

با قدرت قانون جذب می توانید زندگی خود را کاملاً تغییر دهید، زیرا توانایی نامحدود است. شما توانایی نامحدودی برای فکر کردن و جذب همه چیزهایی که دوست دارید دارید. بنابراین با این قدرت نامحدود می توانید همه چیزهای خوبی را که دوست دارید جذب کنید.

شما قدرت نامحدودی دارید که با آن می توانید زندگی خود را آنطور که می خواهید بسازید و هر آنچه را که می خواهید جذب کنید. شما می توانید از قدرت ذهن خود برای رسیدن به هر خواسته ای که دارید استفاده کنید. شما فقط باید ذهن خود را کنترل کنید.

رابطه احساسات شما با قانون جذب چیست

اکنون که به طور دقیق می دانید قانون جذب چیست، می خواهم کلید اصلی استفاده از قانون جذب را به شما بگویم. نکته کلیدی این است که خواسته ها و اهداف احساسات خود را به دست آورید.

افکار شما بدون هیچ احساسی هیچ تاثیر یا قدرتی در زندگی شما ندارند. در طول روز افکار زیادی از ذهن شما عبور می کنند که هیچ تاثیری در زندگی شما ندارند، زیرا هیچ احساسی در این افکار وجود ندارد. احساسات در قانون جذب بسیار بسیار مهم هستند.

به عنوان مثال: تصور کنید که افکار شما مانند یک ماشین و احساسات شما مانند سوخت هستند. وسیله نقلیه بدون سوخت ثابت و خاموش می ماند و تا زمانی که در آن سوخت نگیرید، هرگز نمی توانید با آن به جایی بروید، زیرا سوخت نیرویی است که ماشین شما را به حرکت وا می دارد. در مورد افکار و احساسات هم همینطور.

اگر بخواهید به تمام اهداف و آرزوهای خود برسید، اما احساس خوبی ندارید، هرگز موفق نخواهید شد. نقش احساسات در قانون جذب بسیار مهم است.

کلید طلایی برای رسیدن به تمام آرزوهایتان

همانطور که گفتیم نقش احساسات در قانون جذب بسیار مهم است. وقتی به خواسته ها و اهداف خود فکر می کنید، اما احساس خوبی ندارید، نمی توانید به آن خواسته و هدف برسید.

خیلی سخت است که بدون انجام کاری احساس خوبی داشته باشید. بهترین و موثرترین راه برای اینکه احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید این است که تمرین کنید. باید تمرین کنید تا بتوانید احساس خوبی داشته باشید و ارتعاش قوی تری را در جهت خواسته های خود به کائنات بفرستید. برای تمرین قانون جذب باید یک برنامه روزانه داشته باشید.

هر چقدر هم که قانون جذب را بدانید اما برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان تمرین نکنید، هرگز موفق نخواهید شد. بهترین و سریع ترین راه را برای نتیجه گرفتن از قانون جذب تمرین کردم.

چگونه احساساتمان را برای استفاده از قانون جذب خوب کنیم؟

حالا که فهمیدید قانون جذب چیست ، باید به فکر خوب کردن احساساتتان باشید تا بتوانید از این قانون در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید.

بهترین دوره آموزش قانون جذب

مهم نیست رویای شما چقدر بزرگ است !

هر رویای بزرگی که داشته باشید با استفاده از آموزش های این دوره آنها را محقق می کنید.
می خواهم هر کسی این دوره را تهیه می کند به چنان قدرتی دست پیدا کند که بفهمد ریشه تمام مشکلات و کاستی های زندگیش کجاست و چطور آن را برای همیشه حل کند.

همین الان اقدام کنید(کلیک کنید)

راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساساتتان وجود دارد. برای خوب کردن احساساتتان میتوانید از تجسم خلاق یا تصویر سازی ذهنی استفاده کنید. میتوانید از جملات تاکیدی استفاده کنید.

چرا از قانون جذب نتیجه نمیگیریم؟

یکی از سوالات متداول در مورد قانون جذب این است که چرا نمی توانیم از قانون جذب نتیجه درستی بگیریم؟

در این قسمت می خواهم دلایلی را برای شما بگویم که چرا نمی توانید از قانون جذب نتیجه درستی بگیرید.

فقط می توانم به شما بگویم که اگر از اصول این قانون استفاده کنید می توانید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. و تنها دلیلی که نمی توانید از این قانون نتیجه گیری درستی بگیرید این است که می خواهید ارتعاش کنید و هدف خود را مستقیماً به کیهان نفرستید.

پس با ما همراه باشید تا به طور کامل به شما بگوییم که چرا از این قانون نتیجه نمی گیرید؟

یکی از دلایل اصلی عدم نتیجه گیری شما از قانون جذب این است که هنوز ایمان شما به قانون جذب افزایش نیافته است.

بهترین راه برای افزایش ایمان به قانون جذب این است که تمام تمرین هایی را که به شما ارائه کرده ایم کامل کنید تا به تدریج قانون اجرا شود.

پس بهترین راه برای افزایش ایمان به قانون جذب و اینکه قانون جذب یک قانون ثابت در دنیاست، نتیجه گیری از آن قانون است. البته ممکن است در مراحل اولیه باشید و به نتایج خوبی نرسید. اما اگر احساسات خود را بهبود بخشید و تمرینات را انجام دهید، مطمئن باشید که نتایج شگفت انگیزی خواهید گرفت.

دلیل دیگری که نمی توانید از این قانون استنباط کنید این است که در زمینه حق جذب آموزش ندارید. بهترین راه برای نتیجه گیری مطالعه بهترین کتاب های قانون جذب مانند کتاب راز خانم راندا برن و کتابی که خانم استریک در اختیار شما قرار می دهد می باشد. البته بهتر است در کنار مطالعه کتاب قانون جذب از دوره های قانون جذب استفاده کنید.

دلیل دیگری که نمی توانید از این قانون خارج شوید این است که هیچ قانون جذب را رعایت نمی کنید.

در یکی از مطالب سایت محمد جانبلاغی بهترین و موثرترین تمرینات قانون جذب را به شما معرفی کردیم.

بنابراین توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید و هر روز 30 دقیقه تا یک ساعت تمام تمریناتی را که به شما ارائه کرده ایم تمرین کنید و در عرض دو هفته به نتیجه خواهید رسید.

نداشتن حس خوب باعث می شود قانون جذب را برعکس کنید. همانطور که در این مقاله گفتیم، قانون جذب با احساسات ما مطابقت دارد.

وقتی نسبت به چیزی که فکر می کنید خوب است احساس خوبی داشته باشید، چیزهای مثبت زندگی را جذب می کنید. وقتی به پول فکر می کنید و احساس خوبی دارید، پول را به زندگی خود جذب می کنید. اما وقتی روی چیزهای مثبت زندگی تمرکز می کنید، اما احساساتتان بد است، چیزهای منفی زندگیتان را جذب می کنید. پس حتما توجه داشته باشید که علاوه بر تمرکز روی خواسته ها و اهداف، باید احساس خوبی داشته باشید.

 

4.6/5 - (320 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
39 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احمد غفاریان

سلام
سایت قوی دارید

کاربران ناشناس

سلام استاد چرا وقتی بعضی اوقات یه چیزی رو با تمام وجود میگی برعکس در میاد مثلا ما قرار بود بریم؟ عروسی با شوق لباس خرید ام گفتم خیلی خوش میگذره اما وقتی رفتیم اصلا خوش نگذشت . یا منتظر شروع یه فیلم بودام که خیلی دوست داشتم و بهروز لحظه شماری میکردم برای ساعت شروع فیلم اما هربار موقعیتی پیش میومد و نمی تونستم ببینم . اما وقتی یه حرف رو فقط یک بار تکرار میکنم همون میشه مثلا از اول به خواهرام که کنکوری بود می گفتم تو حتما رتبه ات یا هفت هزار یا هفده هزار خواهرام شد هفده هزار بعد با سهمیه شد هفت هزار

کاربران ناشناس

سلام من نرگس محمدی هستم من از سن ۱۵ سالگی اگه به تمام ارزو ها و اهدافم فکر کنم اونو با تمام وجود درک کنم ایا حتمی که من به تک تک شون برسم؟
مثلا من میخام برای یک زندگی عالی برای درس خوندن کار کردن و تفریح به کانادا برم چجور باید جذبش کنم

کاربران ناشناس

تلاش ،امیدوار بودن به موفقیت میتونه انسان رو به نتیجه دلخواه برسونه، قانون جذب این داستان ها تمامش دروغ محضه

امیر گلی

با سلام خدمت شما

مطالب راجع به قانون جذب خیلی عالیه.

سپیده عباسی
پاسخ به  امیر گلی

خیلی عالیه

الیاس امینی

با سلام .

عالی بود . از این مطالب استفاده زیادی کردیم . درکل بگم خیلی موثر بود

علی رحمانی

سلام استاد جانبلاغی ،شما درمورد قانون جذب صحبت کردید و گفتید هر چه را در موردش فکر کنید جذب می کنید ،مثلاً من در مورد اینکه موقعیت عالی تری داشته باشم یاقرار است به جایی سفر کنم یا زندگی بهتری داشته باشم ، فکر می کنم ولی این موقعیت ها رخ نمی دهد ،بلکه خلافشان رخ می دهد مثلاً سفری که می خواستم بروم کنسل می شود و… باید چکار کنیم تا قانون جذب اثر کند

محمد جانبلاغی
پاسخ به  علی رحمانی

علی عزیز سلام و درود بر شما
هم چنان که ما در دوره قانون جذب آموزش دادیم.کلام شما یا حتی فکر شما زیاد مهم نیست.مهم احساس و فرکانسی هست که به جهان ارسال می کنید.اتفاقات و شرایطی که تجربه می کنید شاید با فکرتان جور درنیاد ولی با فرکانس شما کاملا هم خوانی دارد.

nahal

عالی بود. خیلی متن قشنگی نوشتید ، من واقعا از تک تک مطالب این سایت لذت می برم

و خدا رو شکر می کنم توسط یکی از دوستانم با این سایت آشنا شدم.

احدبهاالدینی
پاسخ به  nahal

سلام خیلی اموزنده وجذاب هسته

مهرداد شفیعی

با سلام ایا قانون جذب با خیالبافی فرق میکند در خیالبافی شخص دایما به اون چیزی که میخواد باشه تو ذهنش حک ومرور میکنه سوال بعدی اینکه من کم وبیش از قوانین جذب در جهت مثلا کسب ثروت وپول فراوان تمرین میکنم گاهی احساس نسبتا خوبی دارم نسبت به اون چیزی که میخکم جذب کنم گاهی نیز احساس بخصوصی ندارم وخیلی عادیست علت اونه میخام بدونم با تشکر

نگین

به نظرمن قانون جذبی که شمامیگیدبرای من خدای من بوده هس چون همیشه به چیزی که فکرمیکردم منوبهش رسونده .خدایاشکرت ..حتی بیمارهم که میشدم باهمین قانون دفعش میکردم .عزیزان ماداریم توذهنمون به چیزایی که فکرمیکنیم اگه بهش رسیدیم خداخواسته رابرامون جذب میکنه …ازنظرمن که عمیقادرکش کردم قانون جذب یعنی خدا فقط خدا

سیدمحمد مهدوی
پاسخ به  نگین

باسلام و سپاس از نظرات خوب و مثبت شما
قانون جذب میتونه خوب باشه ولی نجات بخش نیست . اگر از این قانون بخواهیم بطور کلی استفاده کنیم باید بدونیم که این قانون راه سعادت و خوشبختی رو بما قطعا نشان نخواهد داد. چون فرد جنایتکار هم از کار خودش لذت و انرژی مثبت میگیره که مکررا استفاده میکنه. هیتلر فردی جنایتکار بود و از عملکرد خودش انرژی مثبت میگرفت!!آیا راه سعادت و خوشبختی را در پیش گرفته بود؟ یک فرد داعشی گفته بود بهترین روز من اون روزی بود که سر ۵۰نفر انسان بی گناه البته از نظر اون گناه کار را بریدم و احساس شعف و پیروزی میکرد حالا قانون جذب اینجا کجا هست که بیاد جواب بده!!! قانون جذب تا زمانی خوب هست که افسار گسیخته نباشه و این نیز در ورا و حمایت دین الهی و راهنمای سعادت همچون قرآن میسر میباشد وگرنه قانون جذب که هیچ ، وهیچ قانون دیگر اگر در کنار راهنمایی قرآن نباشد نمیتواند راه گشای انسان و بشریت باشد
پس بهترین قانون جذب: قرآن و تفکر میباشد

شیعه

من تقریبا دو سال رویه این مسئله «توهم جذب» کار کردم و با تجربه تقریبا دوساله ام میتونم بگم قانون جذب دورغ و یه جهله.

کامیاب درگاهی

سلام درسته هرچی گفتی درسته تشکر دستت در نکنه یه سوال من قبلا تویک بیابان گرما با دوستانم کار میکردم موقعه سر کار رفتن ظهر هوا گرم میشد اذیت میشدم من باشوخی میگفتم لذت میده تو گرما پنجاه درجه کار کردن همش تکرار میکردم بعد حدودا ۱۵ روز چنان کار برام توگرما لذت بخش شد نمیخواستم یک لحظه از کار دست بکشم ایا این قانون جذب هست

زندگی ۹۰

برام خیلی جالبه .کنجکاو شدم تحقبق کنم .ممنون ازتون

حانیه

سلام استاد ، میخواستم بدونم در تجسم باید خودمون رو مثله یک فیلم ببینیم یا تصویر من وقتی خودام رو به صورت تصویر میبینم احساس خیلی خوبی دارم تا به صورت فیلم واینکه اشکال ندارد خودمون رو سوم شخص ببینیم ؟

بهاره زارعی

من مثلا هرچی به مامانم میگم تو از چه چیزی خوشت میاد مامانم میگه نمیدونم بد یه سری گفتم اگه این سری ازش بپرسم حتما اون چیزی که میخواد رو بهم میگه بد هی این رو با خودم میگفتم بد وقتی ازش پرسیدم واقعا ایندفعه بهم گفت چی دوست داره ?بد حالا چون دیگه روز مادر بود میخوایم بریم براش بخریم …..?
یک بار هم دختر عموم گفت ای کاش همیشه بهم یک شنبه ها ۵۰ تومن پول توجیبی بدن بد الان همینجوری شده ?
واقعا قانون جذب خیلی خوبه مرس?

کاربران ناشناس

استاد یک سوال داشتم از کجا بدونم اون چیزی که می خواهیم باورمون شده؟

Cinere

سلام ممنون از سایت خوبتون یه سوال داشتم قانون جذب رو فقط برای خودمون میتونیم استفاده کنیم ؟؟؟ یعنی مثلا اگه یکی از دوستان مریض باشه و به قانون جذب اعتقاد نداشته باشه نمیتونیم کاری براش انجام بدیم ؟؟؟

خداوردی

سلام استاد برای وسواسی شدن ذهن در تجسم چه کار کنیم

مهسا

اگر این را می خوانید به یاد داشته باشید که قوی ، زیبا و دوست داشتنی هستید. درد تمام می شود ، قوی باشید. خیلی دوستت دارم!

شراره

جهان بی نهایت است. باشد که همه شما از ثروت ، سلامتی و شادی برخوردار باشند.

امیر مرادی

سلام.
اگر چیزهای بد رو هم جذب بکنیم اتفاق میوفته؟
مثلا اگه من الان فکر کنم که یه روزی در بیمارستان بستری بشم، واقعا میشه؟

تینا زمرد

من متنو کامل مطالعه کردم به نظرم این منطقی نیستش که میگید همه ادمای ۲روتمندو موفق از قانون جذب استفاده کردند اینطوری نبوده که بشینن یه گوشه و به چیزای خوب فکر کنن و همونا براشون اتفاق بیفته قطعا تلاش هایی در این زمینه کردند مثل درس خوندن کار کردن و…

محمد

باسلام
یک سوال خواستم بپرسم
اگه میشه دقیق جواب منو بدید
میشه تو این دنیا یک فردیو جذب کرد مثلا شبیه یکی از دوستام باشه خب حالا میگیم 100% شبیهشه یا 95% شبیهشه یا 90% شبیهشه حالا هرچی فقط باید کافی شبیه اون دستمون باشه آیا میتوان با استفاده از جملات تاکیدی مثبت در مورد اون شخصی که باید حداقل 95% یا 90% شبیه اون دوستمون باشه که میخواهیم جذبش کنیم و تجسم اگه این دو چیز همزمان در عرض 4 ماه یا بیشتر آیا ممکن است این اتفاق بیوفته و اون شخصی که حداقل 95% یا 90% شبیه اون دوستمون باشه بوجود میاد
اخه من تو این دنیا چند نفری یو دیدم خیلی شبیه هم بودن مثلا تو خیابون یا تو تلویزیون تو فضای مجازی
مثلا یکی تو تلویزیون نشونش دادن باورتون نمیشه شبیه یکی از آشنامون هست

خانم گل بانو

آیا خریددوره رو ازطریق ایمیل فقط باید دریافت کنیم راه دیگری نداره؟

تماس با ما