تمرین قانون جذب [تمرینات قدرتمندی که احتمالا نمی دانید]

تمرین قانون جذب [تمرینات قدرتمندی که احتمالا نمی دانید]

تمرین قانون جذب بهترین راه برای استفاده از قانون جذب است. برای اینکه بتوانید از قانون جذب بهتر استفاده کنید و به نتایج بزرگ تری برسید، پیشنهاد می کنم این تمرین قانون جذب را انجام دهید که هر روز به شما ارائه می کنیم.

اگر واقعاً می خواهید به خواسته و آرزوی خود برسید، لازم است این تمرینات قانون جذب را هر روز مطابق میل و هدف خود انجام دهید.

وقتی به این سوال پاسخ دهید که قانون جذب چیست؟ بسیاری از افرادی که قصد دارند از قانون جذب برای جذب پول و ثروت یا حتی قانون جذب عشق استفاده کنند، باید هر روز زمانی را برای انجام تمرینات ذهنی قانون جذب اختصاص دهند.

ممکن است این سوال پیش بیاید که اگر قانون جذب را به طور کامل یاد بگیریم، آیا تمرین قانون جذب مهم است؟

قبل از اینکه وارد تمرینات قانون جذب شویم، بهتر است توضیح مختصری در مورد قانون جذب بدهیم.

همانطور که می دانید قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و همه جا برای همه افراد صدق می کند.

شما هم آگاهانه و هم ناخودآگاه از قانون جذب استفاده می کنید. یعنی بسیاری از افرادی که اطلاعاتی در مورد قانون جذب ندارند و نمی دانند قانون جذب چیست از این قانون استفاده می کنند.

قانون جذب ارتباط مستقیمی با افکار شما دارد. طبق افکاری که در ذهن شما شکل می گیرد، قانون جذب میل یا بی میلی را وارد زندگی شما می کند.

همانطور که می دانید افکار به دو دسته تقسیم می شوند: افکار منفی و افکار مثبت.

افکار منفی باعث می شوند که اتفاقات منفی و ناخواسته وارد زندگی شما شود. اما افکار مثبت باعث می شود که خواسته ها و اهدافی را که دارید جذب کنید.

وقتی افکار شما مثبت باشد، یک ارتعاش مثبت به کائنات می فرستید و جهان با توجه به ارتعاشی که از ذهن شما دریافت می کند، اراده و بی میلی را وارد زندگی شما می کند.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا می توانیم بفهمیم افکار ما مثبت است یا منفی؟

شما می توانید از روی احساسات خود تشخیص دهید که افکارتان مثبت هستند یا منفی. اگر احساس خوبی دارید، نشانه آن است که ارتعاش مثبتی را در جهت خواسته های خود می فرستید و در مسیر رسیدن به اهداف خود هستید.

اما اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که ارتعاش منفی می فرستید و ناخواسته های خود را جذب می کنید و باید احساسات خود را بهبود بخشید.

وظیفه تمرینات قانون جذب ایجاد احساس خوب در شماست. احساس خوبی نسبت به خود می تواند دشوار باشد، اما اگر قانون جذب را به خوبی تمرین کنید، می توانید خیلی زودتر به اهداف خود برسید.

رابطه بین تمرین قانون جذب و خواسته ها

بین تمرین قانون جذب و خواسته های شما رابطه مستقیمی وجود دارد. انجام تمرینات قانون جذب باعث می شود که شما بخواهید ارتعاش کنید و هدف خود را بسیار دقیق و قدرتمندتر به کائنات و کائنات بفرستید.

هرچه ارتعاشی قوی تر به جهان هستی ارسال کنید، سریعتر به هدف خود خواهید رسید.

اگر می خواهید خیلی زود به هدف خود برسید، پیشنهاد می کنم هر روز زمانی را برای تمرین قانون جذب اختصاص دهید.

روزانه چقدر زمان برای انجام تمرین قانون جذب نیاز است؟

زمان تمرین قانون جذب به شما بستگی دارد. اما هر چه زمان بیشتری را صرف کنید، نتایج بیشتری به دست خواهید آورد. اما پیشنهاد می کنم کمتر از 30 دقیقه در تمرینات قانون جذب وقت نگذارید.

تمرینات قانون جذب

اگر می خواهید به هدف و آرزوی خود برسید حتما این تمرینات را با قانون جذب انجام دهید.

اگر همانطور که اشاره کردیم تمرینات را به صورت چهره به چهره انجام دهید مطمئن باشید در عرض یک تا دو هفته نتیجه آن را در زندگی خود احساس خواهید کرد.

فقط باید با خودتان عهد ببندید که هر روز این تمرین های قانون جذب را مو به مو انجام بدهید.

اولین تمرین قانون جذب

اولین تمرینی که به شما پیشنهاد می کنم هر روز انجام دهید این است که اعتماد به نفس داشته باشید. این تمرین یکی از قوی ترین تمریناتی است که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

رمز موفقیت بزرگ اعتماد به نفس است. این بدان معناست که اگر عزت نفس شما پایین باشد، حرکت در جهت خواسته هایتان برایتان دشوار است.

بعد از اولین تمرینی که انجام می دهید، تمرین اعتماد به نفس است. این تمرین را باید قبل از خواب و بعد از بیدار شدن انجام دهید.

در این تمرین قانون جذب، برای تقویت عزت نفس خود، فهرستی کامل از تمام صفات مثبت و موفقیت هایی که در گذشته و هر شب قبل از خواب و بعد از بیدار شدن به دست آورده اید، تهیه می کنید. این لیست را با احساس خوب بخوانید.

مثلا:

  • اگر قدتان بلند است بنویسید.
  • اگر در گذشته موفق بوده اید، آن موفقیت را بنویسید.
  • اگر حالت خوبی دارید، بنویسید
  • و…

به طور کلی هر ویژگی مثبتی که دارید و موفقیت هایی که در گذشته به دست آورده اید را فهرست می کنید و هر شب قبل از خواب و هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب و احساس خوب درونی این لیست را مرور می کنید. این به مرور زمان عزت نفس شما را افزایش می دهد.

دومین تمرین انجام بازی فراوانی

اگر می خواهید قانون جذب را برای جذب پول و ثروت تمرین کنید، بازی فراوانی یکی از بهترین تمرین های قانون جذب برای جذب پول و ثروت است.

این تمرین توسط خانم استریکس در کتاب های ایشان گنجانده شده است. اگر این تمرین را به درستی انجام دهید، در عرض دو هفته به نتایجی خواهید رسید که باور ندارید.

اگر بتوانید این تمرین را به مدت 40 روز انجام دهید، مطمئنم نتایجی خواهید گرفت که شما را شگفت زده خواهد کرد. این تمرین ذهن شما را به یک آهنربای قوی برای جذب پول و ثروت تبدیل می کند.

با تمرین قانون جذب بازی باید از روز اول این بازی شروع کنید. هر روز یک میلیون تومان به شما داده می شود و تا آخر شب فرصت دارید یک میلیون تومان خرج کنید.

روز دوم 2 میلیون، روز سوم 3 میلیون، روز چهارم 4 میلیون و …

به همین ترتیب این پول هر روز بیشتر می شود و شما موظف هستید آخر شب این پول را خرج کنید.

فقط در هنگام انجام این تمرین قانون جذب به نکات زیر توجه کنید

1- شما باید از روز اول این تمرین را انجام دهید.

2- هر مبلغی که به شما داده می شود را باید تا آخرشب خرج کنید.

یعنی شما به هیچ وجه نمی توانید پول را برای فردا بگذارید، مثلاً بگویید امروز یک میلیون تن 800 هزار تن هزینه کردم و فردا 200 هزار تن. اگر تا آخر شب این پول را خرج نکنید، مابقی از شما گرفته خواهد شد.

3- با این پولی که به حسابتان می آید باید بهترین چیزها را برای خودتان بگیرید.

شما باید هر چیزی را که به دست می آورید احساس کنید. هرچه احساس قوی‌تری داشته باشید، پول و ثروت بیشتری وارد زندگی خود خواهید کرد.

4- هر روز یک میلیون تومان به پول تان اضافه می شود.

همانطور که گفتم روز اول یک میلیون تومان، روز دوم 2 میلیون تومان، روز سوم سه میلیون تومان و … به شما می دهند اما اگر یک روز فراموش کردید این بازی را انجام دهید، باید شروع کنید. در روز اول.

یعنی اگر تا روز نهم که 9 میلیون تن به شما داده می شود این تمرین را فراموش نکنید، باید از روز اول شروع کنید. سعی کنید این بازی را تا 40 روز انجام دهید.

گفتن عبارات و جملات تاکیدی

یکی دیگر از اعمال قانون جذب گفتن عبارات و جملات مشخص است.

برای گرفتن نتیجه بهتر از قانون جذب پیشنهاد می کنم از عبارات و جملات قوی استفاده کنید. هنگام گفتن جملات پیچیده باید به احساسات خود توجه کنید. باید ببینید احساس خوبی دارید یا بد.

می توانید جملات قوی را با صدای بلند بگویید یا بنویسید. اگر عبارات و جملات مشخصی بنویسید موثرتر خواهد بود. بهتر است عبارت «خدا را شکر» را به جملات دسته بندی خود اضافه کنید.

به عنوان مثال:

  • خدایا شکرت که خیلی دوست داشتنی هستم
  • خدایا شکرت که مورد احترام همه قرار میگیرد.
  • خدایا شکرت که ثروتمند هستم.
  • و…

تمرین تجسم خلاق

تجسم خلاق یکی دیگر از تکنیک های قدرتمند جذب است. با تمرین قانون جذب تجسم خلاق، باید خواسته های خود را تجسم کنید تا ارتعاش خواسته خود را به کائنات بفرستید.

بهترین زمان برای تجسم شب قبل از خواب و صبح بعد از بیدار شدن است، زیرا در آن زمان در حالت آلفا هستید و ارتعاشی که به کائنات می فرستید بسیار قوی است.

پس همیشه قبل از خواب و بعد از بیدار شدن خواسته های خود را تجسم کنید

شکرگزاری جهت خواسته ها و داشته هایتان

یکی از قوی ترین تمرینات قانون جذب که به شما پیشنهاد میکنم هر روز انجام دهید، تمرین شکرگزاری است.

این قدرتمندترین تمرین قانون جذب است که باید هر روز انجام دهید. برای تکمیل این تمرین، فهرست کاملی از چیزهایی که دارید و چیزهایی که می خواهید داشته باشید و از آنها سپاسگزار هستید بنویسید. این قوی ترین ارتعاشی را که می خواهید به جهان هستی ارسال می کند.

از کجا بفهمیم که تمرینات قانون جذب را درست انجام می دهیم؟

ممکن است این سوال پیش بیاید که چگونه می توانیم بفهمیم که قانون جذب را به درستی اجرا می کنیم؟

باید به احساسات خود توجه کنید تا ببینید آیا قانون جذب را به درستی اجرا می کنید یا خیر. اگر هنگام انجام تمرینات احساس خوبی دارید، نشانه آن است که تمرین را به درستی انجام می دهید و هر چه بیشتر این تمرین را انجام دهید، احساس بهتری خواهید داشت.

اما اگر هنگام انجام تمرینات قانون جذب احساس بدی پیدا کردید، نشانه آن است که تمرینات را به درستی انجام نمی دهید.

تا زمانی که احساس بدی داشته باشید، هر چقدر هم که تلاش کنید، به نتیجه نخواهید رسید. هنگام تمرین، به میزان خوب بودن احساسات خود توجه کنید.

هر چه احساس بهتری داشته باشید، احتمال دستیابی به هدفتان بیشتر است. هنگام تمرین قانون جذب، فقط سعی کنید احساس خوبی داشته باشید. همانطور که گفتم آیا احساسات به شما نشان می دهد که در مسیر درست یا غلط رسیدن به خواسته هایتان هستید؟

دقیقا احساسات مثل قطب نما عمل می کنند.

برای انجام تمرین قانون جذب چقدر زمان بگذاریم؟

همانطور که قبلاً گفتم، هر چه زمان بیشتری را صرف تمرین قانون جذب کنید، نتایج بیشتری کسب خواهید کرد.

اما به طور متوسط ​​30 تا 45 دقیقه در روز برای انجام تمرینات طبق قانون جذب کافی است.

چقدر طول میکشد که از تمرین قانون جذب نتیجه بگیریم؟

همه اش به تو بستگی دارد. هر چه بهتر تمرینات را طبق قانون جذب انجام دهید، سریعتر نتیجه خواهید گرفت.

همانطور که گفتم مهمترین عامل در کیفیت تمرین قانون جذب این است که احساسات هنگام انجام تمرینات چقدر خوب است.

هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر به هدف خود خواهید رسید. زمانی برای کائنات وجود ندارد.

بسته به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند، جهان به طور داوطلبانه یا غیرارادی چیزی را وارد زندگی شما می کند.

بهترین زمان انجام تمرین قانون جذب

شما می توانید قانون جذب را در هر زمانی تمرین کنید. اما بهترین زمان برای تمرین قانون جذب صبح زود است.

بهتر است تمریناتی را که در بالا به شما ارائه کردم، زمانی که از خواب بیدار شدید، انجام دهید.

وقتی ورزش را صبح زود انجام دهید تاثیر بیشتری خواهد داشت و در طول روز احساس خوبی خواهید داشت. بنابراین، پیشنهاد می‌کنم پس از بیدار شدن از خواب، برای تمرین قانون جذب وقت بگذارید.

4.9/5 - (27 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.