فرمول قانون جذب جادویی کوین ترودو

فرمول قانون جذب جادویی کوین ترودو

قانون جذب کوین ترودو بسیار ساده است.

فرمول قانون جادویی جذب کوین ترودو به طور انحصاری توسط شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو ترجمه شده است که زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد.

وقتی آرزو، رویا یا هدف خاصی دارید (مانند خانه یا ماشین جدید، شغل بهتر، همسر)، رابطه بهتر با کسی، سلامت جسمانی خود، کاهش وزن، پول بیشتر، معجزه مالی برای رهایی از بدهی. ، برای شاد بودن، داشتن آرامش درونی و …) برای جذب و ایجاد میل خود، این مراحل را که کوین ترودو ذکر کرده است دنبال کنید:

این سه فرمول قانون جذب جادویی کوین ترودو را بخوانید:

  1. فرمول شماره 1: اول از همه، شما باید دقیقا بدانید که چه می خواهید. شما باید در مورد آنچه می خواهید روشن باشید. به طور کلی، خواسته شما باید تا حد امکان خاص باشد. رویای / آرزو / هدف / هدف اصلی خود را شناسایی کنید.
  2. فرمول شماره 2: سپس باید در ذهن خود، تصور کنید که می خواهید به چه چیزی برسید. میل خود را به وضوح همانطور که در تخیل شماست ببینید، زندگی خود را با آنچه می خواهید به دست آورید زندگی کنید. درست مثل یک فیلم شفاف به نظر برسید که حداقل یک تا سه دقیقه طول بکشد، حتی بیشتر بهتر است. سعی کنید تمام حواس را در ویدیوی خود بگنجانید (بینایی، شنوایی، بویایی، چشایی، لامسه، چشایی و غیره).
  3. فرمول شماره 3: سپس اولین راز راز قانون جذب، همانطور که فیلم آرزوی تو دستور توست، اکنون احساسات و افکار خود را واقعاً احساس کنید تا آرزوی شما محقق شود. احساسات مهم هستند.

بنابراین، قوی ترین راز قانون جذب در این دنیا این است که شما باید کاملا واقعی احساس کنید، حتی اگر می دانید که هرگز به آنچه می خواهید نخواهید رسید. با اشتیاق سوزان تصور کنید.

حالا اگر می خواهید باید همین احساس را داشته باشید، در حالی که تصور می کنید احساس کنید به آنچه می خواهید خواهید رسید. شما نتیجه را به دنیا منتشر می کنید.

این کار را بارها و بارها در سر خود تکرار کنید، در صورت لزوم، شاید ده ها بار، تا زمانی که نسبت به نتیجه بی تفاوت شوید.
به نقطه ای برسید که به نتیجه یا نتیجه خاصی وابسته نباشید.

اگر فکر می‌کنید به آنچه می‌خواهید می‌رسید و هرگز به آنچه می‌خواهید برسید شک نداشته باشید، به نقطه‌ای برسید که همین احساس را داشته باشید.

به جایی برسید که اگر به چیزی که می خواهید ، اصلاً احساس بدی نداشته باشید، زیرا احساس می کنید در حال حاضر سرشار از شادی و خوشحالی هستید.

منابع

http://theelevenfor.webmium.com/the-11-forgotten-laws-of-attraction-free-kevin-trudeau-law-of-attraction
https://worthknowingthat.com/your-wish-is-your-command-kevin-trudeau-on-the-secrets-to-success-and-the-law-of-attraction/

5/5 - (10 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.