طراحی الهام بخش فروشگاه اینترنتی به صورت جامع

طراحی سایت در همدان

طراحی وب سایت فروشگاهی خوب، تجربه بسیار دلپذیرتری را برای کاربر فراهم می کند و فرآیند مرور، جستجو و پرداخت را برای کاربر آسان می کند. هر کسب و کار اینترنتی برای شروع و جذب مشتریان بیشتر به انگیزه و الهام نیاز دارد.

طراحی سایت فروشگاهی الهام بخش چیست؟

عکس های محصول با کیفیت: عکاسی محصول و ظاهر وب سایت فروشگاه مانند چیدمان و طراحی گرافیکی به یک اندازه مهم هستند.

سهولت پیمایش: اگر موجودی به اندازه کافی بزرگ باشد، محصولات باید به خوبی سازماندهی و مرتب شده باشند، تا مشتریان بتوانند دقیقاً آنچه را که نیاز دارند با استفاده از عبارات جستجو پیدا کنند.

پیام های تبلیغاتی: یک سایت فروشگاهی باید تبلیغات و معاملات را در جلو و مرکز، مانند نوار لغزنده صفحه اصلی یا در هدر، تبلیغ کند. فرم ثبت نام در خبرنامه پاپ آپ نیز می تواند به این امر کمک کند.

وب سایت ها باید عناصر و عناصر اضافی را ارائه دهند که نقش مهمی در طراحی وب سایت فروشگاهی و سطح بعدی تجربه کاربر دارند. تمام اجزایی که کاربر را تحت کنترل قرار می دهند، تجربه ای را ایجاد می کنند که ذهن و بدن را درگیر می کند و آنها را به تجربیات دنیای واقعی متصل می کند. در زیر چند مولفه مهم در طراحی وب سایت فروشگاهی برای ایجاد یک تجربه انسانی آورده شده است.

صنعت تجارت الکترونیک به یک تجارت رقابتی و چالش برانگیز برای مبتدیان تبدیل شده است. بنابراین طراحان، سرمایه گذاران و خریداران همیشه الهام بخش و مشوق بوده اند. وب سایت عالی فروشگاه خوشایند و کاربری آسانی است، کاربران می توانند به اصطلاح به سرعت از یک دسته به دسته دیگر برسند و با گزینه های مفید مختلف مواجه شوند و هر یک از محصولات و دسته بندی ها دارای توضیحات و توضیح معتبری هستند. تقریباً همه فروشگاه‌های تجارت الکترونیک طراحی مشابهی دارند و بیشتر آنها بر روی یک طاقچه تمرکز می‌کنند.

نمایش کیفیت محصول

یکی از اولین راه‌ها برای بهبود قابلیت استفاده و استفاده از طراحی وب‌ سایت خرده‌فروشی، بهبود ماهیت عکس‌های محصول شما است. البته عکس های باکیفیت به وضوح قابل مشاهده هستند. اما در مورد ویژگی‌های واکنش‌گرا مانند نمای 360 درجه و زوم تصویر که واقعاً کاربر را تحت تأثیر قرار می‌دهند، چطور؟

این نمایشگرهای کنترل‌شده توسط کاربر، علاوه بر جنبه واکنش‌گرا، به خریدار کمک می‌کنند تا اطمینان بیشتری نسبت به چیزی که می‌خرند داشته باشد. مهمتر از همه، در فروشگاه آنها می توانند یک کالا را بردارند و آن را در دستان خود احساس کنند. ارائه تصاویر محصول از تمام زوایای و همچنین نمای نزدیک به ایجاد یک تجربه خاص و برتر کمک می کند. مشتریان می توانند محصول را از نزدیک مشاهده کنند.

اقلام لوکس

جنبه دوم، اقلام لوکس، در مورد محصولاتی است که می فروشید. اکنون، هر کالایی را که می‌فروشید می‌تواند لوکس تلقی شود، اما باید به اندازه کافی تجملات را ارائه دهید تا خریداران آنلاین را ترغیب کنید تا سایت شما را نسبت به سایت‌های رقیب انتخاب کنند و به آنها احساس لوکسی بدهید. شما به خوشحال کردن آنها اهمیت می دهید. تجربیات جدید و جالبی را ارائه دهید که تا زمانی که به وب سایت شما مراجعه نکنند نمی توانند به دست آورند.

خرید وسایل لوکس

ارائه اقلام منحصربه‌فرد، برندهای محبوب با تخفیف، یا هر چیز دیگری که به فروشگاه آنلاین شما حس لوکس می‌افزاید، به شما کمک می‌کند تا تجربه‌ای منحصر به فرد برای مشتری ایجاد کنید.

یک مثال عالی Farfetch است. این وب سایت اقلامی از بیش از 300 بوتیک از سراسر جهان ارائه می دهد، بنابراین همه چیز کاملا منحصر به فرد است. علاوه بر این، طراحی وب بسیار جذاب است و تجربه جدیدی را برای همه کسانی که از ظاهر قدیمی فروشگاه آنلاین خسته شده اند ایجاد می کند. بسیاری از دکمه‌های فیلتر به خریداران اجازه می‌دهند تا دقیق‌تر و حتی راحت‌تر از یک فروشگاه فیزیکی جستجو کنند.

ارتباطات عاطفی

هر رنگ، تصویر و محتوای یک وب سایت باید واکنش احساسی را از خریدار برانگیزد. یادم می آید. حال و هوای برند خود را با سبکی منحصر به فرد تنظیم کنید و آن را با لحن خود تطبیق دهید، که می تواند محاوره ای، شوخ، جسورانه یا هر چیز دیگری باشد که ارتباط عاطفی بین شما و مشتریانتان ایجاد کند. در اینجا باید به شما یادآوری کنیم که شما واقعاً باید مخاطب خود را بشناسید تا بدانید چگونه احساسات درست و واقعی ایجاد کنید.

قبل از خرید امتحان کنید

ویژگی «قبل از خرید امتحان کن» در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، به خصوص در مورد لباس و لوازم جانبی. یکی از مزایای خرید اجناس مد در فروشگاه ها این است که مشتریان می توانند قبل از خرید اجناس را امتحان کنند. این پیشنهاد فروشگاه‌های آنلاین را قادر می‌سازد تا ارتباط بتن و انسانی را شکل دهند که بیشتر در خرید آنلاین لباس و لوازم جانبی از بین می‌رود.

قبل از خرید تست کنید

Bungalow Clothing یکی از فروشگاه‌هایی است که به مشتریان خود پنج روز فرصت می‌دهد تا لباس‌های اوت کوتور را بدون آن امتحان کنند.

این یک تجربه کاربری مثبت در نظر گرفته می شود. در مورد آن فکر کنید: هنگامی که مشتریان وارد یک فروشگاه می شوند، می توانند سوالاتی از کارکنان بپرسند یا به سادگی در پیشخوان پرداخت کنند. اما نقطه ضعف فروشگاه این است که کارکنان ممکن است در دسترس نباشند یا دریافت حقوق در یک روز شلوغ زمان زیادی طول بکشد.

خرید آسان از سایت فروشگاه

بنابراین یک تجربه خرید آنلاین راحت ارائه دهید تا در بهترین حالت یک تجربه خرید خوب را در یک فروشگاه فیزیکی تداعی کنید.

چگونه این کار را انجام می دهید با استفاده از ساختار و سازماندهی ساده، از جمله فیلترها، پرداخت آسان، اطلاعات تماس قابل مشاهده یا چت زنده، ارسال سریع و رایگان، بازگشت بدون دردسر با ضمانت بازگشت پول یا اعتبار فروشگاه، یا هر چیز دیگری که تجربه ای ایجاد کند.

تجربه مثبت و کاربرپسند نقش مهمی در بازگشت مشتری و خریدهای آتی دارد. بنابراین مطمئن شوید که طراحی سایت فروشگاهی شما ارتباط انسانی با مشتریان ایجاد می کند و حتی مشتری را مسئول تجربه آنها می کند. فراتر از قوانین قابلیت استفاده بروید و تجربه انسانی را که خریداران آنلاین می خواهند ایجاد کنید.

سایت محمد جانبلاغی دارای یک تیم کامل از طراحان وب با تجربه است که تمام حرفه خود را صرف انواع طراحی وب سایت, طراحی سایت فروشگاهی , طراحی سایت وکالت , طراحی سایت پوشاک , طراحی سایت پزشکی , طراحی سایت املاک , طراحی سایت خبری  , طراحی سایت کودکان , طراحی سایت موزیک , طراحی سایت نمایشگاهی , طراحی سایت هنری و… کرده اند.

عملکرد فوق العاده و استثنایی آنها با مشتریان باعث شده است که هر کسب و کاری که برای طراحی وب سایت جدید به ما مراجعه می کند به نتایج درخشانی دست یابد. اکنون به شما هم کمک می کنیم تا به چنین نتایجی دست یابید.

5/5 - (14 امتیاز)