چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟

چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟

قانون جذب یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهاست. اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید، می توانید به هر آرزو و هدفی که دارید برسید.

طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگی شما می شود تصادفی نبوده و خودتان آن را می بلعید.

قانون جذب چیست

قانون جذب یک قانون ثابت در دنیاست. طبق فیزیک کوانتومی، همه چیز در جهان از انرژی ساخته شده است. هر چیزی که در این دنیا می بینید از انرژی تشکیل شده است.

این موبایل از انرژی ساخته شده است! تمام اعضای بدن شما از انرژی ساخته شده اند! هر چیزی که دارید از انرژی ساخته شده است.

بر اساس فیزیک کوانتوم، انرژی هایی به همین نام توسط یکدیگر جذب می شوند!

اگر شما در زمینه موفقیت های شخصی مطالعاتی داشته باشید قطعا میدانید که برای دریافت هر هدفی باید در وهله ی اول به هدفتان ایمان و باور داشته باشد.

یعنی ایمان کامل داشته باشید که به هدفتان می رسید و هر گونه شک، ترس، تردید و نگرانی در مورد رسیدن به خواسته هایتان را از خودتان دور کنید بصورتی که بتوانید هر آن که اراده می کنید داشتن خواسته تان و بودن در لحظه ای که خواسته هایتان را دریافت کرده اید را احساس کنید بصورتی که انگار همین الان به خواسته تان رسیده اید و دیگر نیازی به آن ندارید.

در این لحظات هر فکری که به ذهنتان خطور کند که باعث کاهش انرژی تان شود و شما را نسبت به خواسته تان دلسرد کند، یک باور غلط و مانع ذهنی است که باید از ذهن شما حذف شود تا مسیر برای دریافت خواسته هایتان باز شود.

یکی از قویترین موانع و سوالاتی که برای درصد بسیار بالایی پیش می آید این سوال است: چطور ؟

دقیقا همان سوال که اصلا به ما ربط ندارد. چطور، به ما مربوط نیست. پاسخ این سوال مربوط به هوشمندی و قدرت بی نظیر خالق این جهان هوشمند است.

آیه ی زیر را در نظر داشته باشید، در پاسخ سوال چطور، خداوند فرموده : از آنجا که فکرش رو هم نمیکنی

«وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا» (طلاق: ۶۵/ ۱۲)

اگر ما درگیر سوال چطور شویم، کلا از مسیر خارج میشویم چون میخواهیم سر از کار خدا و روشهای خارق العاده و هوشمند او در بیاوریم و این چیزی است که جهان بر نمیتابد.

این یعنی دخالت در کاری که به ما مربوط نیست. بجای این کار باید خواسته های شفاف خودمان را به نیروی بیکران خداوند بسپاریم و برای هم فرکانسی با خواسته مان به او توکل کامل و مطلق داشته باشیم.

باید مطمئن صد درصد باشید که جهان در زمان و مکان درست، شما را به مسیر صحیح و عالی هدایت خواهد کرد. باید دو شرط اصلی پروسه ی درخواست تا دریافت هر دعا، حاجت، آرزو و درخواست را رعایت کنیم که عبارت است از اجابت خداوند و ایمان صددرصدی به او و راه هایش.

وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ ۖ أُجِیبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ( ۱۸۶بقره).

اگر بندگانم درباره ی من از تو پرسیدند، بگو من نزدیکم. دعای دعا کنندگان را لحظه ی دعا کردن(Ask) اجابت می کنم. پس باید مرا اجابت کنند و به من ایمان داشته باشند (دو شرط تحقق خواسته ها- Believe) تا به سعادت را یابند. (دریافت خواسته – Receive )

منظور از دو شرط همان دریافت هدایت ها و نشانه هایی است که در پکیج ویژه قدرت ذهن، بصورت مفصل در مورد آن صحبت کرده ایم.

زمانی که شما کاملا در ذهن تان روشن می کنید که چه خواسته ای دارید و سیگنالهای درست آن را به جهان ارسال می کنید، جهان هوشمند شروع به بررسی ابزارها، افراد، موقعیت ها و شرایط هماهنگ با موقعیت و زندگی شما می کند و بهترین، مناسب ترین، هماهنگ ترین، سریعترین و ساده ترین روش ممکن را برای ارائه خواسته تان به شما را تعیین می کند.

حال شما باید به ابتدای این مسیر هدایت شوید. این هدایت از طریق نشانه های که در زندگی تان با آن برخورد می کنید صورت می گیرد.

شما اگر هوشیار باشید متوجه می شوید که اتفاقات و رخدادهای زندگی تان دارند به شما می گویند که یک کار خاص را باید انجام دهید و به انجام یک فعل خاص هدایت می شوید.

اگر به این هدایت جهان توجه کنید و آن چیزی که به انجام آن تشویق می شوید را انجام دهید، مسلما قدم به قدم به سمت خواسته تان هدایت می شوید و بسادگی و با خوشحالی و رضایت تمام، به خواسته تان می رسید اما اگر به این نشانه ها بی اعتنا باشید، خوب مسلما از راه درست باز می مانید و به بیراهه میروید و قطعا نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت و همچنان از اینکه چرا به خواسته ام نمیرسم شکایت دارید و جهان و خانواده و خدا و دولت و خویشاوندان و غیره را مقصر می دانید.

اولین آیه ای که پس از خروج آدم و حوا از بهشت به آنها ارائه میشود را دقت کنید:

فَإِمَّا یَأْتِیَنَّکُمْ مِنِّی هُدًى فَمَنْ تَبِعَ هُدَایَ فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ (۳۸ بقره)

و زمانی که هدایتی از من برایتان رسید اگر از آن پیروی کنید هیچ ترس و اندوهی بر شما نخواهد بود.

این نشانه ی دریافت هدایت بصورت دائمی از طرف خداوند است و نشان می دهد ما برای دریافت هر خواسته و آرزوی که داریم پیوسته در حال هدایت به بهترین مسیر هستیم اما بیشتر مواقع ما به این نشانه ها اعتنا نمی کنیم و به آنها اهمیتی نمیدهیم چون ذهن منطقی ما این نشانه ها را غیر منطقی جلوه می دهند.

در آیه بعدی آمده است:

وَالَّذِینَ کَفَرُوا وَکَذَّبُوا بِآیَاتِنَا أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ (۳۹ بقره)

و کسانی که به آیات ما کفر ورزیند و آن را تکذیب کردند (اهمیت ندادند- بی اعتنا بودند) آنها اصحاب آتشند (گرفتاری و مصیبت در دو سرا) و همیشه در آن می مانند.

که نشان می دهد بی اعتنایی به نشانه ها یعنی حرکت در مسیر خاکی و پر از سنگلاخ و مشکلات و نرسیدن به خواسته ها.

یعنی بدهکار شدن، ازدواج ناموفق، انتخاب رشته ی غلط، ورود در شغلی که هیچ علاقه ای به آن ندارید، سرمایه گذاری اشتباه و غیره

و این تنها گوشه ی کوچکی از هدایتی است که در قرآن از آن صحبت شده و ما فقط در حد کفایت صحبتمان در این مقاله به آن اشاره داشته ایم و فقط بخشهای کوتاهی از برداشت خودمان از آیه ها را ذکر کرده ایم.

در پایان، هر گاه ذهن منطقی از شما پرسید آخه چطور؟ در پاسخ آن بگوئید: خداوند فرموده از آن راهی که فکرشم نمیکنی و به این شکل ذهن شما آرام میشود و هر گاه که تلاش کردی بفهمی از چه راهی باید به خواسته ات برسی، با خودت تکرار کن که \”من هر لحظه در حال هدایت شدن هستم.

من به سمت خواسته ام راهنمایی می شوم و این اعتقاد و باور قلبی را داشته باش که در هر لحظه در حال هدایت شدن هستی و بعد نشانه ها از راه میرسند و مسیر برای رسیدن ساده و راحت به خواسته ها برای شما نمایان میشود و حال میتوانی با اقدام صحیح در مسیر هموار پیش رویت در جهت رسیدن به آرزویت حرکت کنی.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغی

4.3/5 - (32 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.