راهنمای خرید و عضویت در سایت

راهنمای عضویت درسایت

در صفحه  حساب کاربری من در قسمت عضویت‌، اطلاعات خواسته شده از قبیل: نام‌ کاربری، آدرس ایمیل را با املای صحیح  و گذرواژه (کلمه/رمز عبور) را وارد نمایید.

نام کاربری را حتما با حروف لاتین تایپ کنید.

منظور ما از نوشتن فرمت و املای صحیح این است که:

مراقب نوشتن صحیح املای پسوند ایمیل‌تان باشید. یعنی از فرمتی ناصحیح مثل gamil استفاده نکنید و حتما فرمت صحیحی مثل gmail را به کار ببرید.

زیرا یکی از دلایلی که بعضی از دوستان نمی‌توانند با ایمیل وارد سایت شوند یا هنگام خرید محصول، پیامی در ایمیلشان دریافت نمی کنند، اشتباه نوشتن ایمیل‌شان در اولین مرحله است.

برای پیشگیری از اشتباه نوشتن رمز ‌عبور، حتما‌ً به جای تایپ کردن رمز عبور‌، آن را از انتهای این متن کپی نمایید و سپس در صحفه ورود به سایت‌، در محل «رمز عبور» بچسبانید.

نکته: در هنگام کپی نمودن رمز عبور‌، دقت کن «فاصله اضافی» همراه با رمز‌ کپی نگردد.

پس از رعایت موارد فوق‌، دکمه «عضویت» را کلیک نمایید.

با استفاده از نام کاربری یا ایمیل و رمز عبوری که با آن در سایت ثبت نام کردید می توانید وارد سایت شوید.

اگر در هنگام ورود به سایت‌، گزینه «مرا به خاطر بسپار» را فعال نمایی‌، به احتمال زیاد در دفعات آینده‌‌، نیاز به وارد کردن مجدد «ایمیل و رمز عبور» نخواهی داشت.

راهنمای خرید و عضویت در سایت

راهنمای خرید از سایت

برای خرید محصولات محمد جانبلاغی یا ثبت نام آنلاین در همایش و دوره های ابتدا برروی خرید محصول یا ثبت نام آنلاین دوره کلیک کنید.

هنگام سفارش محصول به سبد خرید شما اضافه می شود که می توانید در آنجا تعداد محصولات سفارش داده شده و قیمت ها را مشاهده کنید.

بعد از مشاهده سبدخرید برروی گزینه اقدام به پرداخت و تهیه این محصول کلیک کنید تا اطلاعات لازم را تکمیل نمایید.

در قسمت تکمیل اطلاعات، نام، نام خانوادگی،تلفن و آدرس ایمیل را با املای صحیح  و نام کاربری و گذرواژه (کلمه/رمز عبور) را وارد نمایید.(در بالای صفحه در این باره توضیح دادیم.)

پس از رعایت موارد فوق‌، دکمه «ثبت سفارش» را کلیک نمایید.

بعد از تایید نهایی برروی پرداخت آنلاین و اتصال به بانک کلیک کنید تا شما را به بانک متصل کند.

5/5 - (9 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
تماس با ما