چگونه یک سایت پزشکی حرفه ای داشته باشیم؟

چگونه یک سایت پزشکی حرفه ای داشته باشیم؟

چقدر برای شهرت خود به عنوان یک پزشک ارزش قائل هستید؟ ما فرض می کنیم که شما روزانه بیش از 50 بیمار را می بینید. اما آیا این تنها چیزی است که در حرفه خود می خواهید؟ مثلا دوست ندارید دکتر معروفی باشید و به شما بگویند پزشک محترم و متخصص؟

شما همچنین می دانید که صدها پزشک دیگر در تخصص شما فقط در شهر شما وجود دارد. پس چرا و چگونه یک بیمار باید شما را در بین این همه انتخاب کند؟

ما می پذیریم که مهارت ها و تخصص شما نماینده شماست و نام شما را به گوش می رساند. اما علاوه بر این، شما خودتان باید یک حامل داشته باشید. یک رسانه قدرتمند مانند سایتی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

در ادامه خواهیم گفت: اهمیت و نتایج طراحی سایت پزشکی برای شما چیست؟ هنگام طراحی آن چه عواملی را باید در نظر بگیرید؟

همچنین طراحی وب سایت دندانپزشکان، پزشکان زیبایی و روانپزشکان و نمونه های آنها را به صورت موردی بررسی می کنیم. مهمتر از همه، ما راه آسان (با فرض اینکه زمان زیادی ندارید!) ایجاد یک وب سایت پزشکی را به شما آموزش می دهیم.

طراحی سایت پزشکی چگونه به شما کمک می کند؟

اگر تا به حال در مقابل ورود به دنیای آنلاین مقاومت کرده اید بهتر است کم کم به این موضوع فکر کنید، هر چه زودتر این تصمیم را بگیرید زودتر از بقیه جلوتر خواهید بود و زودتر معروف می شوید. زیرا 90 درصد از سایت های پزشکی که مشاهده می کنیم فقط برای رزرو آنلاین یا آدرس مطب هستند و هیچ فعالیتی در آنها وجود ندارد.

پس بیایید ببینیم چرا ما این همه طراحی وب سایت پزشکی را به شما پیشنهاد می کنیم؟ چه جراح زیبایی، دندانپزشک، روانپزشک، متخصص پوست، روانشناس یا سایر تخصص ها باشید.

طراحی سایت پزشکی به شما کمک می کند:

1. در حرفه خود بیشتر شناخته شوید و برند شخصی داشته باشید

گاهی اوقات، با وجود اینکه تعداد زیادی مشتری دارید، می خواهید همه شما را به عنوان یک پزشک ماهر و با تجربه بشناسند. بنابراین باید برند خود را تقویت کنید.

یعنی مردم باید شما را به عنوان پزشکی بشناسند که مثلاً کارش را با دقت انجام می دهد، با مراجعین ارتباط خوبی دارد و در کنفرانس های داخلی و خارجی سابقه خوبی دارد. یعنی پشت سرت چی میگن

ممکن است در حال حاضر این ویژگی ها را داشته باشید، اما دیگران وجود شما را ندانند. اینجاست که نیاز به رسانه احساس می شود.

داشتن یک وب سایت پزشکی نه تنها به شما کمک می کند تا خود را معرفی کنید بلکه اعتبار بالایی نیز به شما می دهد.

2. تجربیات و مهارت های خود را به دیگران نشان دهید

مریضی که تا به حال به شما مراجعه نکرده و تعریف و تمجید شما را از دیگران نشنیده است چگونه می تواند بداند که شما در دندانپزشکی مهارت دارید، عمل بینی شما چگونه بوده است؟!

جز اینکه باید رسانه و استند نمایش تهیه کنید؟! شک نکنید که سایت یکی از بهترین ابزارها برای این کار است.

خوب، سوال شما این است که چه چیزی را باید در سایت خود قرار دهید؟ اگر این چند مورد را در سایت خود داشته باشید، قطعاً در چند ماه آینده تأثیر زیادی خواهید دید:

  • در صفحه درباره ما توضیحات کامل و جذابی از خود بنویسید.
  • نمونه کارهایی که برای مشتریان انجام داده اید؛ البته در زمینه زیبایی و دندانپزشکی کاربرد بیشتری دارد.
  • قرار دادن بخشی از سایت برای نظرات مشتریان راضی؛ زیرا تاثیر زیادی در تایید اجتماعی دارد.
  • انتشار مطالب مفید و مفید در قالب مقاله در سایت وبلاگ; دادن اطلاعات رایگان به مردم معجزه می کند.

3. خدمات خود را به مردم معرفی کنید

شاید شما یک متخصص پوست و زیبایی باشید که مهارت های مختلفی مانند جراحی بینی، لیزر، لیفت صورت و غیره را به دست آورده اید.

اما معمولا شما را به عنوان جراح بینی می شناسند و از خدمات دیگر شما اطلاعی ندارند. حالا اگر سایتی دارید، به راحتی می توانید مهارت ها و خدمات خود را در آن لیست کنید تا دیگران آن را ببینند.

کاربران بالقوه ای که سایت شما را دیده اند تصمیم می گیرند با اطمینان از تخصص شما به شما توصیه کنند.

4. با بیماران خود ارتباط برقرار کنید و به سوالات مردم پاسخ دهید

گاهی مشکل برخی از بیماران با یک سوال ساده حل می شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. با داشتن یک وب سایت به راحتی می توانید به این سوالات پاسخ دهید.

ممکن است بگویید خوب، با آن چرا مردم باید به ما مراجعه کنند؟! به هر حال، آنها فقط ارتباط ندارند. بلکه تصمیم می گیرند مدتی زیر نظر شما باشند و حتی شما را به دیگران معرفی کنند.

به عنوان مثال، فرض کنید شما یک روانپزشک هستید، یکی از کاربران سوالی در مورد اختلال و درمان آن پرسیده است. می توانید دو پاسخ به او بدهید:

برای اطلاعات بیشتر به دفتر مراجعه کنید.

اگرچه هیچ درمان صددرصدی برای اختلال خاصی که این ویژگی ها و علائم را داشته باشد وجود ندارد، اما ما توانسته ایم جلوی پیشرفت بیماری را بگیریم و علائم آن را تا 70 درصد کاهش دهیم. اگرچه شما نیز نیاز به همکاری دارید. اگر فکر می کنید آماده شروع درمان هستید، برای کمک روی ما حساب کنید.

به نظر شما چه چیزی حال مردم را بهتر می کند؟! پس از دادن اطلاعات، از آن نترسید و خسیس نشوید، حتی اگر همین اطلاعات نیاز بیمار را به شما برطرف کند. او ممکن است اکنون با شما تماس نگیرد. اما تو همیشه در ذهن او می مانی.

نگاهی به چند نمونه از سایت های پزشکی در زمینه های مختلف

از آنجایی که دقیقاً نمی دانم هر کدام از شما پزشکان عزیز در چه زمینه ای تخصص دارید، برای بررسی جزئیات بیشتر چند نمونه از سایت های پزشکی را انتخاب کردم.

خوشحال می شویم تجربه خود را در قسمت نظرات برای ما بنویسید. اگر بخواهید، می توانیم در مورد آن صحبت کنیم.

طراحی وب سایت پزشکی برای دندانپزشک

حرفه شما هم شباهت هایی با رشته زیبایی دارد. به عنوان مثال خدماتی مانند ایمپلنت، لمینت، ترمیم، بلیچینگ، روکش و … که جزو جراحی های زیبایی محسوب می شوند به ظرافت و دقت شما بستگی دارد. بنابراین، بیمار تا زمانی که نمونه کار شما را نبیند به راحتی اعتماد نخواهد کرد. داشتن یک وب سایت آن پلتفرم را ایجاد می کند.

طراحی سایت پزشکی برای متخصصین پوست و زیبایی

منطقه شما یعنی زیبایی بسیار حساس است. برای بیمار سخت تر است که به شما اعتماد کند. او احتمالا بدون دانستن و شنیدن تعریف شما توصیه نمی کند.

از میان صدها متخصص پوست دیگر، او ترجیح می دهد به پزشکی که می شناسد مراجعه کند. تا زمانی که نمونه کارها را نبیند، مهارت های شما را باور نخواهد کرد. بنابراین برای شما متخصصان پوست و زیبایی، داشتن یک وب سایت مهمترین چیز است.

خوشبختانه یا متاسفانه، فقط تعداد کمی از شما وب سایت دارید. (خوشبختانه، زیرا می توانید به راحتی مکان خود را آنلاین کنید و مشهورتر شوید!)

طراحی سایت پزشکی برای روانپزشکان و روانشناسان

رشته دیگری که می توان روی آن زیاد کار کرد روانپزشکی و روانشناسی است. موضوعات متنوع و جالبی در این زمینه وجود دارد که به خوبی می توانید با کار آنلاین خود را معرفی کنید. با قرار دادن مطالب مفید در سایت می توانید با افراد ارتباط نزدیک برقرار کنید. این تجربه و دانش شما را نشان می دهد.

نتیجه

در هر زمینه ای که فعال هستید، برای بهتر شدن و بهتر ماندن، دیر یا زود باید آنلاین شوید. حتی شما پزشکان عزیز!

چه از وضعیت فعلی خود راضی باشید و چه تازه وارد این حرفه شده اید، ما به شما یک وب سایت برای خود یا کلینیک خود پیشنهاد می کنیم.

زیرا داشتن یک وب سایت در کنار اعتماد و اعتباری که به دست می آورید، اطلاعات زیادی را از موتورهای جستجو مانند گوگل دریافت می کنید.

آیا می دانستید که اصطلاحی مانند هزینه ایمپلنت دندان بیش از 480 جستجو در ماه دارد؟ یا کلینیک پوست بیش از 170 بار؟ یا کلینیک زیبایی جستجوی 320؟

این را گفتیم تا باور کنید چه تعداد کاربر هر روز به دنبال خدمات و تخصص شما هستند. همه این افراد می توانند مشتریان بعدی شما باشند.

منابع

https://www.medicalpracticewebsitedesign.com/create-new-medical-website.php
https://www.officite.com/design-tips-for-creating-a-professional-medical-website/
https://morweb.org/post/medical-website-design
https://www.jimdo.com/website/medical/
https://bariatricaudience.com/your-quick-guide-for-how-to-create-a-medical-website/
https://jetpack.com/blog/13-things-every-medical-practice-website-should-include/

5/5 - (10 امتیاز)