آیا به خود اجازه رسیدن به آرزوهایت را می دهی؟

آیا به خود اجازه رسیدن به آرزوهایت را می دهی؟

آیا دقت کرده اید که بسیاری، حتی در سطح ذهنی، به خود اجازه نمی دهند ورود آسان و ساده ثروت و پول را تجربه کنند؟

و به همین دلیل است که اکثریت جامعه در طول زندگی خود دائماً برای امرار معاش دست و پنجه نرم می کنند.

به خودت اجازه دادی راحت و بدون زحمت وارد ثروت بشی؟!

از دیدگاه رشد و موفقیت فردی، بدترین و غیر قابل تحمل ترین فرد، فرد ناهوشیاری است که همزمان مغرور نیز هست و حواسش به مشکلات درونی اش نیست و دائما فکر میکند همه چیز را میداند.

اصولا ویژگی انسان همین است که در هر سطح هوشیاری و درک، تصور میکند هرچیزی که در جهان وجود داشته را فهمیده و حتی به دانسته های فعلی خود مغرور میشود، و تا زمانیکه سطوح بالاتر را نبیند و آگاهی بالاتر پیدا نکند، کماکان فکر میکند که چیزی بالاتر از سطح آگاهی فعلی نیست !

علت بیان جملات قبل، این است که با خواندن تیتر این مقاله، عده زیادی با این لحن خواهند گفت : “آخر مگر من گاو هستم که به خودم اجازه ندهم که پول به سادگی و بدون زحمت وارد زندگی ام شود و در عوض شب و روز مثل الان برای یک لقمه نان جان بکنم !؟ کدام انسانی به خود اجازه نمیدهد که پول بی زحمت وارد زندگی اش شود !؟”.

اما اگر کمی هوشیار و دقیق باشید، آگاه خواهید شد که حقیقت همین است که اکثریت مردم دقیقا به خود اجازه نمیدهند که پول و فراوانی را در زندگی خود، بدون زحمت تجربه کنند.

اکثریت مردم حتی به خود اجازه نمیدهند که وقتشان دست خودشان باشد. اکثریت مردم حتی به خود اجازه نمیدهند که کارمند نباشند.

آیا به خود اجازه رسیدن به آرزوهایت را می دهی؟

در یک کلام، اکثریت مردم بردگی و رنج را تنها راه ممکن برای کسب ثروت میدانند و هیچ احترامی به خودشان قائل نیستند.

آیا به خود اجازه رسیدن به آرزوهایت را می دهی؟

البته قسمت گیج کننده سوال این است که در عین حال همه کارمندان (برده ها) طوری برنامه ریزی شده اند که همیشه برده بودن خود را انکار می کنند و فکر می کنند محترم و در شرایط عالی هستند و در محل کارشان از امنیت برخوردار هستند. بیمه و غیره!

و همین نگرش بود که باعث شد مردم نتوانند به راحتی یک لقمه نان به دست آورند. ذهن های باهوش می نشینند و دیگران را به بردگی می کشند و با کنترل ذهنشان نمی گذارند فکر آزادی از ذهنشان بگذرد!

این مقاله و تمام درس های من نمی خواهد به شما بگوید که با خواندن این مقاله یا درس ها یک شبه پولدار خواهید شد.

زیرا حتی تغییر درونی نیز ممکن است مدتی زمان ببرد، چون سالهاست حرفهای دیگری در ذهن ناخودآگاه افراد فرو رفته.

اما حرفی که با قطعیت قرار است به شما زده شود این است که اگر به خود اجازه دهید ثروت ساده تر وارد زندگیتان شود و دست از جان کندن بکشید، و باورهای محدود کننده خود را حذف کنید، خواهید دید که پول به موضوعی روان و ساده در زندگیتان تبدیل خواهد شد.

این، چیزی است که رئیس اداره شما نمیخواهد متوجه شوید زیرا درصورت فهم این موضوع دیگر سر آن کار نخواهید ماند و یا شما خودتان رئیس او خواهید شد !

هم اکنون با استفاده از پکیج ویژه قدرت ذهن رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان را هموار کنید…

5/5 - (7 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.