روش طراحی سایت وکالت چگونه است؟

روش طراحی سایت وکالت چگونه است؟

به عنوان یک وکیل یا مشاور حقوقی، چگونه مشتریان خود را پیدا می کنید؟ راستش را بخواهید باید بپذیریم که وقتی در دفتر وکالت نشسته اید و موکلان به سراغ شما می آیند، دیگر شرایط مثل قبل نیست.

حتی ممکن است برای یافتن مشتری به دادگاه های مختلف مراجعه کنید. در دنیای دیجیتال امروزی، اکثر مردم برای رفع نیازهای خود از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از افراد به دنبال وکیل یا مشاور حقوقی در اینترنت هستند.

در این شرایط اگر در اینترنت حضور داشته باشید افراد مختلف به راحتی شما را پیدا می کنند. در نتیجه می توانید از این طریق مشتریان بیشتری پیدا کنید.

شاید در آینده شرایط به گونه ای پیش برود که نیازی به تهیه دفتر نمایندگی نداشته باشید و بتوانید از طریق وب سایت خود کارهای مختلفی انجام دهید. حالا به فکر یک سایت خوب باشید. در زیر به شما آموزش می دهیم که چگونه با طراحی سایت وکالت یک وب سایت وکالت ایجاد کنید.

چرا یک وکیل به وب سایت نیاز دارد؟

حتما از خود می پرسید که چرا یک وکیل باید وب سایت داشته باشد؟ دلیل پرسیدن چنین سوالی این است که با مزایای وب سایت وکالت و تاثیر آن بر کسب و کار خود آشنا نیستید.

چند وقت پیش با یکی از دوستان وکیل در مورد مزایای داشتن وب سایت صحبت می کردم. دوست ما معتقد است که وب سایت برای وکلا مفید نیست و برای کار آنها مفید نیست. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به او بگوییم که ایجاد یک وب سایت برای وکلا چه مزایایی دارد.

هنگامی که شما یک وب سایت وکالت دارید، دسترسی مردم به شما آسان تر است. مشتریان شما می توانند از طریق سایت پیام ارسال کنند و از این طریق با آنها در ارتباط باشید.

مشتری از سایت وقت می گیرد، بنابراین نیازی نیست خودتان برای مشتری وقت رزرو کنید.

امکان قرار دادن فرم در سایت و دریافت اطلاعات مشتریان مانند نام و شماره تماس آنها وجود دارد. سپس در زمان مناسب با مشتری تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهید.

به طور معمول، موکلان وکیل محدود به یک شهر یا منطقه خاص هستند. اما زمانی که شما یک وب سایت دارید، افراد از سراسر ایران و حتی کشورهای دیگر می توانند از خدمات شما استفاده کنند.

با کمک طراحی سایت وکالت خود می توانید به افراد مشاوره حقوقی بدهید و از این طریق کسب درآمد آنلاین کنید.

مشتریان می توانند هزینه خدمات و دستمزد شما را از طریق سایت شما پرداخت کنند. امکان لینک دادن سایت به درگاه پرداخت وجود دارد تا مشتری بتواند به راحتی هزینه های قانونی شما را پرداخت کند.

سایت وکیل رزومه و سوابق شغلی شما را در اختیار مشتریان قرار می دهد. به این ترتیب مشتریان می توانند خیلی راحت و سریع با تجربیات شما آشنا شوند و بدانند شما در چه زمینه هایی خوب هستید.

مشتریان اسناد خود را در سایت آپلود می کنند و شما آنها را از این طریق دریافت می کنید.

ممکن است یک بخش پرسش و پاسخ حقوقی در سایت خود داشته باشید و به سوالات مردم پاسخ دهید. شما می توانید مشتریان زیادی را از این افراد جذب کنید.

مشتریان نظرات خود را در مورد همکاری با شما در سایت می نویسند. به این ترتیب حس اعتماد و اطمینان در مشتریان ایجاد می شود. به طور معمول، مشتریان شما با یکدیگر ارتباط برقرار نمی کنند. اما با درج نظرات تعدادی از مشتریان، نوعی ارتباط بین مشتریان شما ایجاد می کند.

به عنوان مثال یکی از مشتریان می گوید از همکاری با شما در پرونده ارث نتیجه خوبی گرفته است. سایر مشتریانی که پرونده مشابهی دارند می بینند که شما سابقه خوبی در حل چنین مواردی دارید. این باعث می شود که آنها شما را به عنوان وکیل خود انتخاب کنند.

مراحل طراحی سایت وکالت به زبان ساده

ممکن است فکر کنید که طراحی سایت کار دشواری است و زمان زیادی می برد. این تصور شما تا چند سال پیش درست بود، اما اکنون راه های آسانی برای طراحی سایت وجود دارد. به این ترتیب طراحی سایت وکالت شما در کمترین زمان آماده خواهد شد.

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره رایگان باعث می شود مشتری با مهارت ها و تجربه وکالت شما بیشتر آشنا شود. در این مشاوره ها سعی کنید اطلاعات محدودی به مشتری بدهید. وقت مشاوره رایگان را صرف تبلیغ خود نکنید. در عوض، حس اعتماد را در مشتری ایجاد کنید. بهتر است به مشکل مشتری خوب گوش کنید و راه حل هایی را پیشنهاد دهید.

 از فروش دوره های آموزشی کسب درآمد کنید

بازار خرید و فروش دوره های آموزشی آنلاین این روزها بسیار داغ است. قطعا بهتر است وارد این عرصه شوید. به عنوان مثال می توانید دروس حقوق را به دانشجویان این رشته آموزش دهید. همچنین دوره های آموزشی قوانین مختلف می تواند برای کاربران جذاب باشد. به عنوان مثال دوره آموزشی قانون مالیات برای کارآفرینان و مدیران بسیار مفید است.

ساخت سایت برای فروش فایل اصلا کار سختی نیست و مثل هر سایت دیگری است. این روزها بیشتر افراد از اینترنت و دوره های آموزشی مجازی استفاده می کنند. حتی می توانید برای داوطلب شدن و شرکت در کلاس های آنلاین ثبت نام کنید.

از این به بعد به فکر آینده باشید

وکالت آنلاین ممکن است کمی عجیب باشد و در حال حاضر رونق نداشته باشد، اما قطعا در آینده رشد زیادی خواهد داشت.

حتی در حال حاضر، اکثر مردم به دنبال راه هایی برای حل مشکلات قانونی خود در اینترنت هستند. پس تا دیر نشده وارد فضای مجازی شوید و سایت وکالت خود را راه اندازی کنید.

منابع

https://getdevdone.com/blog/creating-lawyer-website-essential-design-principles.html
https://www.constantcontact.com/blog/lawyer-website-for-legal-services/
https://www.enlighten-ic.com/best-lawyer-website
https://rankings.io/blog/how-to-create-a-lawyer-website
https://lawfirmsites.com/guide-law-firm-website-design/
https://www.inboundlawmarketing.com/law-firm-website-design-development/
https://caportal.saginfotech.com/blog/important-things-building-lawyer-website/
https://comradeweb.com/blog/website-design-for-law-firms/
https://www.forbes.com/advisor/business/software/law-firm-website-design/

5/5 - (10 امتیاز)