6 سوال که شرکت‌ طراحی سایت باید از مشتریان خود بپرسند

6 سوال که شرکت‌ طراحی سایت باید از مشتریان خود بپرسند

وب سایت شما مهمترین بخش از حضور آنلاین شما است. شما باید روی طراحی سایت سرمایه گذاری کنید تا بتوانید مشتریان واجد شرایط بیشتری را جذب کنید و توجه آنها را به سایت خود جلب کنید.

اگر تجربه ای در زمینه طراحی سایت ندارید، برای طراحی سایت خود با یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای همکاری کنید.

هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت، باید مطمئن شوید که بهترین انتخاب برای کسب و کار شما است.

سوالات زیادی وجود دارد که یک شرکت طراحی سایت باید در مورد وب سایت شما از شما بپرسد. آنها باید در مورد سایت شما سوال بپرسند تا بتوانند بهترین وب سایت را برای کسب و کار شما طراحی کنند.

در این پست هفت سوالی را که یک شرکت طراحی سایت باید از شما بپرسد را مورد بحث قرار می دهیم.

1. کسب و کار شما چیست؟

یک شرکت طراحی وب باید آن را کاملاً بداند تا بهترین وب سایت را برای تجارت شما ایجاد کند. آنها نمی توانند وب سایتی را ارائه دهند که برای شما کار کند بدون اینکه شرکت شما را به خوبی بشناسند.

یک شرکت طراحی وب باید برای شناخت کسب و کار شما وقت بگذارد.

آنها باید در مورد تاریخچه کسب و کار شما، محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، کارمندان، رقبای شما و موارد دیگر سوال بپرسند. همه این سوالات باید به آنها کمک کند تا کسب و کار شما، نحوه عملکرد و ارزش های شرکت شما را بشناسند.

هنگامی که یک شرکت طراحی وب کسب و کار شما را بشناسد، می تواند سایتی ایجاد کند که به بهترین شکل آن کسب و کار را نشان دهد.

2. آیا وب سایت دارید؟

ممکن است سوال عجیبی به نظر برسد، اما شرکت طراحی وب سایت باید بپرسد که آیا قبلاً یک وب سایت ایجاد کرده اید؟

این بخش مهمی از فرآیند به دو دلیل است.

دلیل اول این است که شرکت طراحی سایت باید بداند که چقدر کار برای سایت شما لازم است. اگر وب سایت ندارید، آنها باید تلاش بیشتری برای ساختن آن انجام دهند. در مورد شرکت هایی که تاسیسات ساخته اند، می دانند که با ساختار موجود طرف هستند که می توانند اندکی آن را تغییر دهند.

همچنین مهم است که بدانید آیا کسب و کار شما دارای وب سایت است یا خیر، زیرا در صورت داشتن وب سایت، ممکن است شرکت طراحی وب سایت از شما در مورد آن سوال بپرسد. آنها ممکن است سوالاتی در مورد پسندها و دوست نداشتن های شما، آنچه در سایت خود می خواهید و اینکه چگونه وب سایت شما برای فعالیت های شما نتیجه می گیرد (یا نمی شود) بپرسند.

این فرصتی برای شرکت طراحی وب است تا بفهمد شما چه چیزهایی را در مورد وب سایت ها دوست دارید یا دوست ندارید.

این همچنین به آنها کمک می کند تا سایتی ایجاد کنند که برای کسب و کار شما نتایج به ارمغان بیاورد.

3. هدف سایت شما چیست؟

شرکت طراحی سایت باید از شما بپرسد که می خواهید با وب سایت خود به چه چیزی برسید. بنابراین مهم است که بدانید می خواهید با سایت خود به چه چیزی برسید. شما نباید فقط یک سایت “درست مثل آن” ایجاد کنید.

شما می توانید با وب سایت خود بر روی اهداف متعدد تمرکز کنید. می‌توانید سود و درآمد بیشتری کسب کنید، آگاهی از برند را افزایش دهید، ایمیل یا فالوور رسانه‌های اجتماعی به دست آورید، یا تماس‌های تلفنی بیشتری با کسب‌وکارتان برقرار کنید.

مهم است که برای وب سایت خود هدفی تعیین کنید تا به شرکت طراحی وب خود کمک کنید تا سایت بهتری برای تجارت شما ایجاد کند.

هدف شما بر طراحی وب سایت شما تأثیر می گذارد. اگر می خواهید آگاهی از برند را افزایش دهید، یک شرکت طراحی وب روی ساختن برند شما و کمک به مردم برای شناخت آن تمرکز می کند.

از طرف دیگر، اگر می خواهید پول بیشتری به دست آورید، شرکت طراحی وب سایت بر روی ساختارهایی تمرکز می کند که افراد را تشویق به یادگیری و در نهایت خرید بیشتر می کند.

4. مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند؟

مخاطبان هدف شما نقش مهمی در شکل دادن به هر جنبه ای از فعالیت های خود دارند. آنها را جذب کنید و آنها را به تجارت خود علاقه مند کنید. طراحی سایت شما هم به همین صورت است.

برای ایجاد یک وب سایت که منجر به نتایج می شود، باید بدانید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند. یک شرکت طراحی وب خوب از شما در مورد مخاطبان هدف خود سوال می کند تا سایتی را ایجاد کند که برای مخاطبان شما مناسب باشد. رفتار مخاطبان شما بر نحوه ساخت سایت شما تأثیر می گذارد.

هنگام کار با یک شرکت طراحی وب، مطمئن شوید که آنها در مورد مخاطبان هدف شما سؤال می کنند. آنها باید در مورد مشتری ایده آل شما سوال بپرسند تا بدانند چگونه آن نوع مشتری را جذب کنند.

5. چه چیزی شرکت شما را منحصر به فرد می کند؟

هر شرکتی در کشور چیزی منحصر به فرد را به مشتریان خود ارائه می دهد. چه چیزی آنها را از رقبا متمایز می کند. ممکن است کوچک باشد، اما چیزهایی وجود دارد که کسب و کار شما را در مقایسه با رقبا منحصر به فرد می کند.

شرکت طراحی وب سایت باید از شما بپرسد که چه چیزی شرکت شما را منحصر به فرد می کند. این یک نقطه فروش مهم است که می خواهند آن را برجسته کنند یا در طرح بگنجانند.

6. می خواهید سایت شما چه ویژگی هایی داشته باشد؟

هنگامی که یک شرکت طراحی وب سایت, سایت شما را می سازد، باید در مورد ویژگی هایی که می خواهید در سایت داشته باشید از شما بپرسد. مهم است که ویژگی هایی را به سایت خود اضافه کنید که به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کند.

باید به این فکر کنید که می خواهید سایت شما چگونه به نظر برسد. ویژگی‌های بی‌شماری وجود دارد که می‌توانید به سایت خود اضافه کنید تا مخاطبان خود را جذب و علاقه مند کنید.

برخی از محبوب ترین ویژگی ها عبارتند از ثبت ایمیل، نمادهای شبکه های اجتماعی، یکپارچه سازی ویدیو یا انتخاب رنگ. همه اینها ویژگی هایی هستند که بر مخاطبان شما تأثیر می گذارند. شما باید به ویژگی هایی فکر کنید که برای کسب و کار شما مهم هستند.

اطمینان حاصل کنید که از عناصر سایت استفاده می کنید که به شما در دستیابی به اهداف سایت کمک می کند.

اگر هدف شما جذب مشتریان بیشتر است، یک اسلات ثبت نام ایمیل و نمادهای رسانه های اجتماعی را در وب سایت خود قرار دهید. ویژگی هایی که به سایت خود اضافه می کنید باید به شما کمک کند سایتی ایجاد کنید که مخاطبان شما را وادار به انجام اقدامات دلخواه کند.

5/5 - (11 امتیاز)