چرا پول بیشتر ، باید تمام فکر و ذکرتان باشد؟

چرا پول بیشتر ، باید تمام فکر و ذکرتان باشد؟
به خاطر این ۸ دلیل

پول، پول، پول و پول…

شما کارآفرین باشید یا کارمند؛ پول بیشتر، باید شعار شما باشد.
هرچند امروزه پول، تبدیل به یک تابو در جامعه امروزی شده که همه دوست دارند داشته باشند، اما هیچکس دوست ندارد درباره آن صحبت کند.

زمانی که پول بیشتر افراد مشهور و ستاره ها را باعث بدبختی می نامیم، اما وقتی صحبت از خودمان میشود… پول بیشتر تبدیل به یک نیاز میشود…

در دنیای واقعی، 

واقعیاتی وجود دارد که همه از آنها اطلاع دارند اما کمتر کسی آنرا قبول میکند : پول بیشتر، خواسته بدی است، فقط برای کسانی که پول زیادی ندارند. شما اگر بخواهید اوضاع مالی تان را بهبود دهید، اولین کاری که باید انجام دهید؛ تغییر ذهنیت تان در مورد پول است.

در این مقاله قرار است بدانید چرا برای پولدار شدن، پول بیشتر باید تبدیل به شعار همیشگی شما شود؟

تمام فکر و ذکر تان باید پول باشد
به خاطر این ۸ دلیل :

۱، نقطه متقابلش… افتضاح است ! نقطه متقابل پول بیشتر ، پول کمتر است، آیا شما دوست دارید کمتر از چیزی که هم اکنون پول دارید، داشته باشید؟ هیچکس دوست ندارد ! همه از فقر بیزارند. شما اگر فقیر باشید، نمیتوانید کارتان را توسعه دهید، اگر فقیر باشید، نمیتوانید از بهترین امکانات درمانی استفاده کنید. شما به پول بیشتر نیاز دارید…

۲، شما بیشتر از پول تان عمر خواهید کرد ! یک مثل قدیمی وجود دارد که میگوید : “زندگی دو روز است” اما وقتی صحبت از پول میشود، زندگی نه تنها دو روز نیست، بلکه تا بینهایت هم ادامه دارد. مردم دوست دارند بیشتر از طول عمر پولهایشان ،عمر کنند برای همین تمام فکر و ذکر قشر وسیعی از جامعه بر روی حقوق بازنشستگی معطوف شده… با گذر طول عمرتان، باید پول بیشتری نیز وارد زندگی تان کنید.

۳، تورم دزد است ! هرآنچه را که هم اکنون در زمان حاضر استفاده میکنید : غذا، پوشاک، مسکن، بنزین و … در حال افزایش قیمت هستند. شما غیرممکن است بخواهید با تورم مبارزه کنید، اما میتوانید برای مقابله ، پول بیشتری تولید کنید. زیرا اگر نرخ رشد پول تان کمتر از نرخ رشد تورم باشد، پول شما روز به روز کم ارزش تر خواهد شد.

۴، ثابت کنید آنها که میگویند “نه نمیشه” اشتباه میکنند ! یکی از دلایل تولید پول بیشتر، ثابت کردن “میشه” به تمام افرادی است که شعارشان “نه نمیشه” ، “نه نمیتونی” و از این دست شعار های ناامید کننده است.

۵، هیچ کمبود پولی ندارید ! مردم تصور میکنند میزان پول در جهان کم است و آنها فقط به خاطر این پول کمی دارند، زیرا سهم آنها همانقدر است… این اشتباه است!!! پول بیش از حدی که بخواهید هست ،فقط منتظر شماست که بروید و بدستش بیاورید.

۶، یکنفر دیگر بدست خواهد آورد ! همیشه به خاطر داشته باشید، اگر شما پول بیشتری بدست نیاورید، یکنفر دیگر پول بیشتر شما را بدست خواهد آورد. پس چرا شما بدست نیاورید؟ به همین راحتی میخواهید از سهم تان بگذرید؟

۷، پول یعنی آزادی عمل ! شما هر روز به سرِ کار نمی روید که کار کنید. شما هر روز به سرکار تا برای پول کار کنید. شما هر روز کار میکنید، تا آزادیِ بیشتری بدست بیاورید. لذتی که اکثر ثروتمندان دنیا با پولشان می برند، آزادی عملی است که پول بیشتر به آنها هدیه داده. آزادی عمل یعنی توان امتحان چیزهای جدید، دیدن تمام نقاط زیبای این دنیا، خریدن انواع چیزهای خوبی که یک روزی حسرت داشتن آنرا داشتیم.

۸، شما لیاقت داشتن پول بیشتر را دارید ! درست زمانی که درک کنید شما لیاقتِ داشتنِ پول بیشتری به اندازه دیگران دارید، دیگر هیچ مانعی جلودار شما نخواهد بود. هیچ باوری نمیتواند شما را از بدست آوردنِ پول بیشتر باز دارد.

پول بیشتر، یک شعار است و هیچ ایرادی ندارد شعار شما هم باشد. راحتی، دشمنِ آزادی است. شما برای اینکه رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید، به پول نیاز دارید… پس پول دوست شما است.

 

به امید موفقیت شما

دوستدارتان محمد جانبلاغی

منبع : وبسایت کارآفرینان جوان

5/5 - (3 امتیاز)
فیسبوک
توییتر
لینکدین
پینترست
ردیت
اسکایپ
تلگرام
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما