عضویت در شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو

عضویت در شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو

کوین ترودو پس از ارائه سمینار آرزوی تو دستور توست به منظور برقراری ارتباط ساده تر گروهی به نام شبکه جهانی اطلاعات راه اندازی کرد.

تصمیم بر این بود که گروه به مرور زمان دوره های آموزشی با موضوعات موفقیت و قانون جذب و تکنیک های کسب ثروت و مدیریت کسب و کار را برای اعضا برگزار کند همچنین به صورت ماهانه سی دی های صوتی و کتاب هایی را منتشر و در اختیار اعضا قرار دهد .

شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو

برای مدیریت ساده این فرایند سایتی نیز برای شبکه جهانی اطلاعات ایجاد شد . این سایت حاوی فایل های صوتی و تصویری تمام سمینار های اجرا شده و همچنین متن کتاب ها می باشد ، این محتوا بصورت طبقه بندی شده برای استفاده راحت تر اعضا در دسترس قرار گرفته است .

همچنین در سایت شبکه جهانی اطلاعات امکان عضویت در این گروه و اطلاع از مراسم و سمینار هایی که در آینده برگذار می شود نیز هست .

دوره ها و کتاب هایی که در سایت شبکه جهانی اطلاعات به صورت خصوصی برای اعضا منتشر می شود توسط کوین ترودو که پایه گذار اصلی این شبکه می باشد و افراد موفق و متخصص دیگری تدریس شده است .

هدف کوین ترودو این بود که این گروه را مانند جوامع مخفی همچون برادرهود ، اسکال ان بونز، فراماسونری و … اما برای مردم عادی و در مقیاسی بزرگتر از آنچه که بود ایجاد کند.

از گروه های مخفی تا افشای راز

فکر راه اندازی شبکه جهانی اطلاعات سال ها قبل از تاسیس این شبکه در ذهن کوین ترودو شکل گرفت. او خود عضو گروه مخفی « برادرهود » بود. همچنین با اعضای مختلف از گروه های دیگه مثل فراماسونرها هم رفت و آمد داشت.

او بواسطه آموزش هایی که از این گروه ها دریافت کرده بود توانست در مدت کوتاهی به ثروت زیادی برسد. همچنین از موقعیت اجتماعی مستحکمی برخوردار شده بود و تاثیر زیادی در جامعه داشت.

او که از تاثیر این رازهایی که آموخته بود شگفت زده شده بود، در همان اوایل این فکر در ذهن او پدیدار شد که افراد عادی و کسانی که عضو این گروه ها نیستند هم بتوانند از این آموزش ها بهره ببرند و مانند او زندگی دلخواه خودشان را بسازند.

برنامه ها و کتاب های کوین ترودو در یک بازه زمانی در رسانه ها و به خصوص تلویزیون و ماهواره مورد توجه زیادی قرار گرفت.

هر از چند گاهی در برنامه هایش به بخش های کوچکی از این رازها در حوزه هایی مثل سلامتی اشاره میکرد. همین اقدام او هم در نهایت منجر به از دست دادن برنامه های او شد و حق پخش برنامه های تلویزیونی و ماهواره ای از او گرفته شد.

کوین ترودو از سال ها قبل به طور آرام آرام برخی از راز های گروه های مخفی و ثروتمندان در حوزه هایی مثل سلامت و روابط قدرتمند و حتی افزایش قدرت حافظه را در کتاب های خود فاش کرده بود؛ اما این بار قصد داشت تا راز های گروه های مخفی در حوزه ثروت را فاش کند ، رازی که تا کنون توسط هیچ کس فاش نشده بود .

چون گروه مخفی برادرهود که کوین ترودو عضو آن بود به شدت با افشای این اسرار مخالف بود او ناچار از عضویت این گروه خارج شد تا بتواند بدون محدودیت این اطلاعات را انتشار دهید . موضوعی که بعدا به ضرر او تمام شد !

آرزوی تو دستور توست

در نهایت در سال ۲۰۰۹ کوین ترودو بزرگ ترین قدم را در این را برداشت. او در یکی از کاخ های زیبا، واقع در کوه های آلپ سوئیس سمیناری دو روزه تحت عنوان « آرزوی تو دستور توست » را برگزار کرد.

شرکت کننده های این سمینار آرزوی تو دستور توست اعتراف کردند که محیط و چیزهایی که در آنجا دیده بودند، بی نظیر بوده و مشابه را در هیچ جای دنیا و زندگیشان ندیده بودند و برای آنها این دو روز مثل خواب و رویا گذر کرده بود.

در آن آخر هفته برخی از ثروتمندترین، قدرتمندترین و با نفوذترین افراد کشورهای مختلف و بین الملل حاضر شده بودند که این امر هم تعجب شرکت کننده ها شده بود.

تمامی این افراد به دعوت کوین ترودو در این سمینار آرزوی تو دستور توست حاضر شده بودند تا گواهی بر گفته های کوین ترودو باشند .

آنها همه افرادی بودند که مانند کوین ترودو اعتقاد داشتند که افراد معمولی جامعه هم باید این موقعیت را داشته باشند تا بتوانند از آموزش ها و اطلاعات ارائه شده در گروه های مخفی استفاده کنند و زندگی دلخواه خودشان را خلق کنند.

علاوه بر ثروتمندان، مقامات بالای دولتی، رهبران برخی گروه ها و اعضای خانواده های سلطنتی که عضو گروه هایی مثل برادرهود (Brotherhood) ، جمجمه و استخوان (Skull and Bones) ، ایلومیناتی (Illuminati) و فراماسونری (Freemasonry) بودند نیز حضور داشتند. بخاطر همین در آن سمینار کسی اجازه فیلم برداری و عکاسی نداشت تا هویت این افراد فاش نشود به در دردسر نیفتند .

این سمینار که 12 ساعت به طول انجامید ( 2 ساعت بعدا به مجموعه اضافه شد ) شروعی بر افشای برخی از مهمترین رازهای ثروتمندان و گروه های مخفی در حوزه ثروت و موفقیت بود.

هزینه شرکت در آن سمینار کوین ترودو برای هر فرد بالغ بر 10000 دلار بود. اما تمام شرکت کنندگان در این سمینار از حضور خود و پرداخت این هزینه رضایت داشند زیرا در مدت کوتاه توانستند به آنچه که در زندگی میخواهند از جمله سلامت ، ثروت ، روابط خوب و … برسند .

ایجاد شبکه جهانی اطلاعات

همانطور که قبلا گفته شد ترودو در گذشته هر از چندگاهی برخی از راز های گروه های مخفی و آنچه یاد گرفته بود را به طور نامنظم فاش میکرد، ولی همیشه میخواست بتواند این آموزش ها را سازمان یافته و به سبک گروه های مخفی انتقال دهد.

ساعت آخر سمینار یعنی قسمت دوازدهم مهمترین بخش برای حضار در سمینار آرزوی تو دستور توست بود چراکه کوین خبر تاسیس شبکه جهانی اطلاعات را اعلام کرد و به این شکل از شرکت کنندگان در سمینار درخواست کرد تا در ادامه این مسیر و افزایش سطح اطلاعات خودشان را با استفاده از شرکت در دوره های آموزشی ، مطالعه کتاب ها و گوش دادن به فایل های صوتی شبکه جهانی اطلاعات پیگیری کنند .

کوین که کمک و حمایت حدود 29 نفر از افراد ثروتمند و اعضای گروه های مخفی را داشت ، تصمیم گرفت که با کمک آن میلیاردرها و اعضای درجه بالای گروههای مخفی نظیر برادرهود و فراماسونری شبکه ای تاسیس کند تحت عنوان « شبکه جهانی اطلاعات » Global Information Network یا GIN تا آموزش های این گروه ها را سازمان یافته و به طور سیستماتیک به افراد انتقال دهند.

ساختار شبکه جهانی اطلاعات

کوین و دوستانش از همان اول این سازمان را با هدف جهانی شدن تشکیل دادند، بخاطر همین آنها سایتی تاسیس کردند تا نه تنها افراد ساکن آمریکا و اروپا بلکه در سرتاسر جهان بتوانند در آن عضو شوند. این سایت با آدرس ginunited.com در دسترس است .

GIN با الگوگیری از گروه های مخفی که افراد سطح بندی میشوند و متناسب با سطح و رتبه ای که در آن قرار دارند اسرار را یاد میگیرند، مطابق با همین اصل پایه گذاری شد.

در شبکه جهانی اطلاعات هفت سطح وجود دارد که از سطح یک شروع شده و به ترتیب افزایش می یابد .

سمینار آرزوی تو دستور توست  در شبکه جهانی اطلاعات سطح صفر محسوب می شود و لازمه ورود افراد به این شبکه اول از همه گوش دادن به فایل های این سمینار می باشد .

کوین ترودو میگوید زمانی که در جوامع مخفی حضور داشته از آنها خواسته می شد تا به مردم عادی چیزی راجع به این اطلاعات نگویند زیرا آنها مردمانی عادی هستند و باید با این طرز فکر که نمی توان به سادگی ثروتمند شد زندگی کنند. اما کوین ترودو با ارائه آرزوی تو دستور توست و پس از آن تشکیل شبکه جهانی اطلاعات به مردم نشان داد ساختن یک زندگی رویایی و یا ثروتمند شدن سخت نیست زیرا خود کوین قبلا به تمامی خواسته های خودش رسیده است.

سطوح مختلف اعضای شبکه جهانی اطلاعات

همان طور که گفتیم اعضای شبکه جهانی اطلاعات می توانند تا هفت سطح پیشرفت کنند . هر سطح آموزش های متناسب با خودش را دارد که با افزایش رتبه شما به اطلاعات جامع تر و کامل تر و ارتباط با افراد مهم تر دست خواهید یافت.

با افزایش هر سطح، گذراندن آن و رسیدن به سطح بعدی بسیار سخت تر می شود. برای سطوح کمتر آزمون های آنلاین انجام میگیرد و افراد باید موفقیت های خودشان را در زندگی به خصوص در کسب و کار و حوزه مالی با اثبات و مدرک برای سایت ارسال کنند تا به سطح بالاتر ارتقا پیدا کنند. همچنین در سطوح بالاتر حضور افراد و ملاقات با برخی از افراد شورای تاسیس شبکه جهانی اطلاعات الزامی می باشد .

4.7/5 - (56 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.