جهش کوانتومی برت گلدمن چیست؟

جهش کوانتومی برت گلدمن چیست؟

جهش کوانتومی چیست و چگونه می تواند زندگی شما را تغییر دهد ؟

آیا جهش کوانتومی کار می کند ؟

برت گلدمن ( Burt Goldman ) ، راهب آمریکایی ، کشف کرد که چگونه قدرت این تکنیک مدیتیشن را برای نفوذ به ذهن ناخودآگاه به کارگیرد . او این شیوه را برای تبدیل شدن به یک نقاش بهتر گسترش داد و درنهایت برنده جایزه نقاشی گردید .

دانشمندان بزرگ و فیزیک دانان کوانتوم فرضیه ای دارند که بیان می کند در ماوراء این جهانی که ما زندگی می کنیم ، بینهایت جهان دیگر وجود دارد .

در هرجهان ورژن دیگری از شما در شرایط متفاوت که انتخاب های متفاوتی داشته اند وجود دارد .

شما می توانید در هر کدام از این جهان ها هر چیزی باشید – یک ورزشکار قهرمان جهان ، یک پرنسس ، یک مدیر اجرایی شرکت ، یک تاجر موفق ، یک سرباز یا یک مادر خانه دار – که به تعداد جهان ها بینهایت نوع هستید .

جهش کوانتومی بر این ایده استوار است که جهان های متعددی وجود دارد . در حدود پنج دهه قبل ، برت گلدمن با خود فکر کرد ؛ « اگر مدل های مختلفی از من وجود دارد و در آنجا کارهایی را انجام می دهند که من می خواهم انجام دهم . زندگی دارند که من می خواهم داشته باشم . چه می شد اگر می توانستم راهی پیدا کنم که با ورژن های دیگر از خودم ارتباط برقرار کنم و از آنها چیز یاد می گرفتم ؟ چه می شد اگر از دانش آنها استفاده می کردم و تجربه آنها را به زندگی خودم منتقل می کردم و زندگیم را پیشرفت می دادم ؟ »

این شروع جهش کوانتومی بود . برت یک تکنیک مدیتیشن و تجسم ابداع کرده است که به او اجازه می دهد با بهره گیری از قدرت های ذهن با خودهای دیگر ملاقات کند .

با آنها صحبت کند و از آنها یاد بگیرد ، مهارت های و تجربه های آنها را کسب کند . آنها به او کمک کرده اند تا یک مولف موفق ، یک نقاش حرفه ای و چیزهای دیگر باشد .

یک مرد ۸۳ ساله با انرژی و سلامتی یک انسان با نیمه عمر خود ، زندگی خود را وقف پیگیری روشن فکری و قدرت درون خود کرده است .

ده ها سال را صرف مسافرت به نقاط مختلف دنیا و مطالعه زیر نظر تعدادی از اساتید برجسته روحی از جمله جوزی سیلوا و پراماهانسا یوگاناندا کرد و خود را تحت دیسیپلین مدیتیشن ، انرژی درمانی ، تجسم ، قانون جاذبه ، فنگ شوی و یوگا کرده است .

برت در کل زندگی خود به ده ها هزار نفر از شاگردان خود برای بیدار کردن قدرت ذهن درجهت پیشرفت زندگی آنها در حوزه های متفاوت از جمله ؛ سلامتی ، ثروت ، روشن فکری ، شادی و هدف زندگی کمک کرده است .

شاید جهش کوانتوم مفیدترین ابزار او باشد . برت ادعا می کند از طریق جلسات فوق تخصصی شناخته شده به عنوان مدیتیشن کوانتومی و تجسم منحصر به فرد قادر است به هرکسی ( حتی با تجربه مدیتیشن صفر) چگونگی جهش به کائنات دیگر و ملاقات و صحبت با خودهای دیگرش را آموزش دهد .

برت ادعا می کند که خودش در این سال های طلایی از جهش کوانتومی برای انجام تعدادی از هدفهای قدیمی اش از جلمه عکاسی حرفه ای ، یادگیری نقاشی ، و حتی شروع تجارت اینترنتی استفاده کرده است .

این یک تکنیک عجیب ساده است که ترکیبی از تجسم و مدیتیشن است و به شما اجازه می دهد پدیده جهش کوانتومی را تجربه کنید و در ذهن خود به کائنات دیگر بروید.

برت با راهنمایی شاگردانش برای ورود به حالت شناخته شده ذهن به نام « حالت آلفا » شروع می کند سپس شاگرد ، خودش را در حال گام برداشتن به ورودی یک بعد دیگر از انتخابش تجسم می کند که بعد از آن می تواند خودهای دیگرش را ملاقات و با آنها گفتگو کند .

طبیعت این خود دیگر کاملاً به هدفهای شاگرد وابسته است . اگر او بخواهد یک دیسیپلین جدید مثل نواختن گیتار را کسب کند ، باید ملاقات با خود دیگری را که قبلاً گیتاریست بوده انتخاب کند . اگر بخواهد یک شریک زندگی را بیابد باید دنبال خود دیگری باشد که قبلاً شخص موردنظر را یافته باشد .

فواید جهش کوانتومی بی پایان است . شاگردان برت از آن برای یادگیری مهارت های جدید ، پیشرفت سلامتی ، بسط ثروت ، پیشرفت شغلی ، کسب شوق زندگی و حتی پیشرفت ارتباطات ، همگی به وسیله دریافت ایده از معرفت و تجربه جمع شده در خودهای دیگر استفاده کرده اند .

شما می توانید براساس نیازتان در ملاقات با خودهای دیگر آز آنها بیاموزید ، مثلا رقص تانگو یادبگیرید ، زبان فرانسه بیاموزید ، یک طرح تجاری موفق بنویسید ، وزن کم کنید ، پول بیشتر داشته باشید ، معشوق خود را پیدا کنید و … . امکان ها نامحدود هستند .

این تکنیک ممکن است سخت قابل باور باشد . برت ادعا می کند که تکنیک واقعاً براساس « تکنیک اتاق ملاقات » ناپلئون هیل معروف بنا نهاده شده است .

ناپلئون هیل از این تکنیک برای تغییر زندگی خود و هزاران نفر استفاده کرده است به این صورت که از شاگردان می خواسته خود را در حال گفتگو با مدل های ساده دارای امید و بصیرت تجسم کنند و از آنها الهام بگیرند .

برت گلدمن به شما مستقیماً از خودتان یاد می دهد ، خودی که می داند شما به منظور موفق بودن نیاز به چه کاری دارید زیرا این شما قبلاً انجا بوده ، آن را انجام داده است .

آیا جهش کوانتومی کار می کند ؟

هروقت من از جهش کوانتومی استفاده کرده ام ، ایده های جدیدی درباره چگونگی دست یافتن به اهدافمان یاد گرفته ام که قبلاً هرگز فکر نمی کردم . وقتی من با یک خود دیگر صحبت می کردم ، جفت من در توانایی من برای موفقیت از ایمان و اطمینان پر بود ، من نمی توانستم کمک کنم اما از درک عقیده و ایده او احساس هیجان و نشاط می کردم .

درطول شب با جهش کوانتومی زندگیم را تغییر نمی دادم ، اما به راه های باز شده و نتیجه های تسریع شده توجه می کردم .

جهش کوانتومی تکنیک مدیتیشن و تجسم است . آن یک قرص جادویی نیست که به ناگاه باعث شود شما در دنیای دیگری که هرچیزی متفاوت است بیدار شوید . شما ازعقیده و نصیحت خود دیگرتان استفاده می کنید . شما باید کارهایی را انجام دهید ، اما اگر آن را انجام دهید ، می توانید از جهش به حقیقتی دیگر استفاده ببرید .

لازم به یادآوری است که این حقیقت غیرقابل انکار است که خود برت و هزاران شاگرد او اثبات زنده این مطلب هستند که جهش کوانتومی به راستی کار می کند .

دوستدارتان محمد جانبلاغی

4.6/5 - (54 امتیاز)

بهترین دوره آموزش قانون جذب برای رسیدن به تمام خواسته ها

شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید اگر آموزش های این دوره را بلد باشید.

دیگر چیزی برای شما یک روئیا یا یک آرزو باقی نخواهد ماند چون شما در اینجا آموزشی را یاد می گیرید که می توانید به هرآنچه که می خواهید برسید.